kravu pārvadājumi Eiropā un citām pasaules valstīm

Kravu pārvadājumi Eiropā

Kravu pārvadājumi Eiropā ir vieni no pieprasītākiem kravu pārvadājumu maršrutiem.

Piedāvājam dažāda veida kravas pārvadājuma organizēšanu pa visām Eiropas valstīm, kā arī citām pasaules valstīm, sīkāk lasīt šeit.

Kravu pārvadājumi pa Eiropu, esam gatavi jebkuram izaicinājumam, šeit varat iepazīties ar daļu no mūsu paveiktiem darbiem un populārākiem maršrutiem:

  • Latvija –> Zviedrija (skatīt šeit vienu no mūsu veikumiem);
  • Latvija –> Norvēģija;
kravu pārvadājumi Eiropā un citām pasaules valstīm
kravu parvadajumi eiropa
  • Latvija –> Vācija / no Vācijas uz Lietuvu (skatīt šeit);
  • Latvija –> Anglija;
  • Latvija –> Krievija;
  • Latvija –> Ukraina (skatīt šeit);
  • Latvija –> Nīderlande;

Šis kravu pārvadājums – zālājs tika vests no Nīderlandes uz Latviju, lai varētu iekārtot futbola laukumu, iekļaujoties termiņos un ar saprātīgām izmaksām.

Uz visām šīm valstīm organizējam kravu pārvadājumus gan pilnām, gan saliktām kravām.

Vasaras sezonā no Eiropas tiek ievesta dažādu veidu lauksaimniecības, būvniecības un ražošanas tehnika. Tādi kā traktori, ekskavatori, kombaini ko pārvadājam uz atvērta tipa platformām, jo izmēri ir pāri gabarītiem, kas skaitās kā nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi. Mums ne izmērs, ne galapunkts nav šķērslis, pieņemam un nodrošinam efektīvus kravu pārvadājumus pa Eiropu.

Kravu pārvadājumi pa Eiropu organizējam visdažādākās kravas –  kokmateriāli un to izstrādājumi, kurināmais materiāls, pārtikas un nepārtikas preces u.c. kravas veidi.

Veicot kravu pārvadājumus uz Krieviju, Ukrainu un uz citām Eiropas valstīm, arī vedot kravas uz trešām valstīm, piedāvājam palīdzēt sakārtot muitas dokumentus, kas Jums ietaupīs daudz laiku.

Sazinieties ar mūsu loģistikas speciālistiem un mēc Jums atradīsim optimālāko un izdevīgāko risinājumu! 

 

Sazināties

 

 

0 thoughts on “Kravu pārvadājumi Eiropā