Kravu pārvadājumi Bulgārija

Kravu pārvadājumi Bulgārija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Rumāniju un no Bulgārijas

Kravu pārvadājumi uz Bulgāriju var tikt veikti dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, svara, izmēra un piegādes atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem kravu pārvadājumu veidiem uz Bulgāriju:

  1. Auto transporta pakalpojumi – kravas var tikt pārvadātas uz Bulgāriju ar auto. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas automašīnām un transportētas uz Bulgāriju. Šīs pakalpojumu veicēji bieži piedāvā gan pilnu, gan daļēju kravu pārvadājumus.
  2. Dzelzceļa transporta pakalpojumi – dzelzceļa transporta pakalpojumi ir arī populārs kravu pārvadājumu veids uz Bulgāriju, it īpaši tad, ja kravas jāpārvieto no citām Eiropas valstīm. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas vagonu un transportētas uz Bulgāriju.
  3. Jūras transporta pakalpojumi – smagas un lielas kravas parasti tiek pārvadātas ar jūras transportu. Kravas tiks iekrautas uz kuģa un transportētas uz Bulgāriju, it īpaši caur Melnajiem jūras ostām, piemēram, Varnu vai Burgasu.
  4. Gaisa transporta pakalpojumi – ja kravas ir jāpiegādā ātri, tiek izmantoti gaisa transporta pakalpojumi. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas lidmašīnām un transportētas uz Bulgāriju.

Mēs palīdzēsim ar kravas transporta izvēli, pārvadājuma organizēšanu un dokumentācijas sagatavošanu. Svarīgi ir arī ņemt vērā Bulgārijas muitas un muitas nodošanas prasības, lai nodrošinātu gludu pārvadājuma procesu.

Katru nedēļu veicam kravu pārvadājumus uz un no Bulgārijas. Saliktās kravas tiek piegādātas gan izmantojot vietējos termināļus, gan ar tiešo mašīnu, ja kravas specifika neļauj pārkraut kravu, un piegādei jābūt ar tiešo mašīnu. Pilnās kravas tiek piegādātas 4-6 dienu laikā pa tiešo no nosūtītāja kravas saņēmējam.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Bulgāriju un no Bulgārijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc Latvijas – Bulgārijas noteikumiem, kuri nosaka kārtību kā norisinās importa un eksporta kravu pārvadājumi. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Bulgāriju norisinātos pārdomātos maršrutos, ņemot vērā jūsu vajadzības, sezonalitāti, ceļa maksas un noteikumus katrā Bulgārijas pilsētā.

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem uz Bulgāriju 30 min. laikā!

Kravu pārvadājumi Bulgārija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Bulgārijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz Bulgāriju?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button