Kravu pārvadājumi Horvātija

Kravu pārvadājumi Horvātija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Horvātiju un no Horvātijas

Kravu pārvadājumi uz Horvātiju un no Horvātijas var notikt dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, apjoma un atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, lai pārvadātu kravas uz Horvātiju:

  1. Auto: Ja jums ir lielas kravas, piemēram, apjoma konteineri, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem.
  2. Kuģis: Horvātijā ir daudz ostu, un jūs varat izmantot jūras transportu, lai pārvadātu kravas. Tas ir visizplatītākais veids, kā pārvadāt kravas uz Horvātiju.
  3. Avio: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Horvātiju, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tomēr tas bieži ir dārgāks nekā citi transporta veidi.
  4. Dzelzceļš: Ja jums ir kravas, kas ir piemērotas dzelzceļa pārvadājumiem, jūs varat izmantot dzelzceļa transportu. Horvātijā ir dzelzceļu tīkls, kas savieno vairākas pilsētas un ostas.

Kravu pārvadājumi uz Horvātiju un no Horvātijas ir pierasts maršruts. Katru nedēļu izbrauc ap 15-18 automašīnām un piegādā gan pilnas, gan dalītas kravas. Kravu pārvadājumi ar standarta fūrām un termo jeb refrižaratoru automašīnām. Ja kravas piegāde nav steidzama, tad klienti bieži vien izvēlās jūras pārvadājumu, ekonomējot pārvadājuma izmaksas. Pieprasīti arī ir ekspress pārvadājumi ar solo tipa automašīnām, ar kurām piegādes ir maksimāli ātras.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Horvātiju un no Horvātijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Horvātijas pieņemtiem Latvijas – Horvātijas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Horvātiju norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Horvātiju organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

Kravu pārvadājumi Horvātija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Horvātijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūstiet dažādas dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Horvātijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button