Kravu pārvadājumi Slovākija

Kravu pārvadājumi Slovākija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Slovākiju un no Slovākijas

Kravu pārvadājumi uz Slovākiju un no Slovākijas notiek, izmantojot dažādus transporta veidus – ceļu, dzelzceļu, gaisa un jūras transportu. Atkarībā no kravas lieluma, attāluma un piegādes laika, var tikt izvēlēts piemērots transporta veids.

Parasti, pirms kravas pārvadājumiem, tiek noslēgts līgums ar kravu pārvadātāju, kas nosaka nosacījumus, piemēram, piegādes datums un laiks, kravas apdrošināšana, maksājumu nosacījumi utt.

Ja tiek izmantots ceļu transports, tad kravas tiek pārvadātas ar kravas automašīnām. Dzelzceļa transports ir lielisks risinājums, ja jums ir jāpārvadā lielas kravas. Gaisa transports ir ātrs veids, kā pārvadāt kravas uz Slovākiju no attāliem reģioniem, bet jūras transports ir lielisks risinājums, ja jums ir jāpārvadā lielas kravas uz attāliem reģioniem un jums nav steidzami.

Lai nodrošinātu veiksmīgus kravu pārvadājumus uz Slovākiju, ir svarīgi nodrošināt, ka kravas ir labi iepakotas, lai novērstu bojājumus transportēšanas laikā. Turklāt, jums ir jāievēro Slovākijas valsts noteikumi un ierobežojumi, kas attiecas uz kravu transportēšanu uz valsti, piemēram, kravu ierobežojumi ceļiem un maksājumi par ceļu lietošanu.

Kravu pārvadājumi uz Slovākiju un no Slovākijas ir pierasts maršruts. Katru nedēļu izbrauc ap 15-18 automašīnām un piegādā gan pilnas, gan dalītas kravas. Kravu pārvadājumi ar standarta fūrām un termo jeb refrižaratoru automašīnām. Esam izstrādājuši kravu piegādes pa sauszemi un arī pa jūru. Ja kravas piegāde nav steidzama, tad klienti bieži vien izvēlās jūras pārvadājumu, ekonomējot pārvadājuma izmaksas. Pieprasīti arī ir ekspress pārvadājumi ar solo tipa automašīnām, ar kurām piegādes ir maksimāli ātras.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Slovākiju un no Slovākijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Slovākijas pieņemtiem Latvijas – Slovākijas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Slovākiju norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Slovākiju organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

Kravu pārvadājumi Slovākija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Slovākijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņemiet dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Slovākijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button