Kravu pārvadājumi uz Angliju

kravu pārvadājumi uz Angliju un no Anglijas

KRAVU PĀRVADĀJUMI STARP ANGLIJU

Efektīvi kravu pārvadājumi uz Angliju

Sākot ar 2021. gada 1. janvāri Lielbritānija izstājās no ES apvienoto tirgus savienības, kas mainīja importa un eksporta kravu pārvadājumu kārtību uz Angliju. It īpaši skāra tos, kuriem ir sadarbības partneri no Anglijas vai arī tos, kuriem jāveic tranzīta pārvadājumus. Pagaidām jau ir izstrādāti skaidri plāni un rīcības norādījumi. Vairāk lasiet šeit.

Kravu pārvadājumi uz Angliju norisinās tāpat kā uz trešajām valstīm (NVS), tai skaitā muitas formalitātes. Vairāk informācijas lasi Autotransporta direkcijas mājas lapā.

Mums ir cieša sadarbība ar muitas amatpersonām, veicot kravu pārvadājumus uz/ no vai caur Angliju, mēs parūpēsimies, lai muitas formalitātes tiktu aizpildītas korekti. Jo korekti aizpildīti un sagatavoti muitas dokumenti priekš iesniegšanas muitas dienestiem ir svarīga loma ātriem un efektīviem starptautiskiem kravu pārvadājumiem. Sniegsim konsultācijas un palīdzēsim jums noorganizēt kravu pārvadājumus pēc iespējas īsākiem termiņiem. Ja muitas dokumenti netiek pareizi aizpildīti, var rasties dažādas aizķeršanās un nobīdes kravu pārvadājumu procesā, piemēram, transporta kavēšanās, papildu izmaksas, produktu aizturēšanu vai pat konfiskāciju.

KRAVU PĀRVADĀJUMI STARP ANGLIJU

Kravu pārvadājumi uz Angliju - kas ir jāņem vērā?

Ņemot vērā arī Covid-19 ierobežojumus, kādu laiku atpakaļ veidojās garas rindas pie robežkontroles dēļ veselības un dokumentu pārbaudēm, bet nesen tika atjaunināta to kārtība. Veicot starptautiskus pārvadājumus, transportlīdzekļa autovadītāju vēlams nodrošināt ar Eiropas Komisijas izstrādāto “Starptautisko pārvadājumu nozares darbinieka formu”. Formas pieejamas latviešu, angļu un vācu, detalizētāku informāciju vairāk lasiet šeit.

Covid-19 tests ir jāveic tikai tādā gadījumā, ja uzkavēšanās ir paredzēta vairāk kā divas dienas. Un testu jāveic ik pēc 3 dienām. Šie noteikumi attiecas uz kravas automobīļu vadītājiem un kā arī furgonu un citu kravas transportlīdzekļa vadītājiem. Vairāk par Covid-19 testa veikšanas noteikumiem lasiet šeit.

KRAVU PĀRVADĀJUMI STARP ANGLIJU
Kravu pārvadājumi uz Angliju, mēs piedāvājam:

Saliktās kravas uz Angliju

Mēs organizējam, saliktos kravu pārvadājumus, ar tiešajām uzkraušanām un izkraušanām ar standarta tenta fūrēm, termo automašīnām vai individuālām automašīnām pēc pieprasījuma. Tiešās kravu uzkraušanas un izkraušanas, bieži vien ir pieprasītas dēļ nestandarta kravu izmēriem, kuras nav vēlams pārkraut.  Šajā gadījumā ir jārēķinās ar ilgāku piegādes laiku, jo automašīnai ir vairākas pieturvietas.  Standarta izmēra kravu pārvadājumi, tiek nodrošināti ar vietējo terminālu sadarbību, tādā veidā nodrošinām iespēju uzkraut un piegādāt kravas no jebkuras vietas Lielbritānijā. Kā arī nodrošinām attiecīgu transportu, kravu paņemšanai, ja kraušanas vietā ir ierobežota piebraukšana un ir nepieciešams “lifts” ērtākai kravu uzkraušanai. Kravu pārvadājumus nodrošinām no durvīm līdz durvīm (Dor to Door), kā arī visu, kas saistīts ar uznešanu, nonešanu, izkraušanu, iekraušanu un pat pakošanu labprāt uzņemamies mēs! Droši jautājiet, esam ļoti atsaucīgi un ar visaugstāko atbildību parūpēsimies par Jūsu kravas pārvadājumu kā par savējo!

Pilnās kravas uz Angliju

Atšķirībā no Saliktām kravām pilnās kravas ir ātrs un efektīvs piegādes veids no punkta A-Z. Veicot pilnās kravas, tiek izmantoti dažādi transportlīdzekļi (standarta fūres, refrižeratori, standarta busi, tenta busi, ekspress piegādes ), lai piegādes butu ātras, bez uzkavēšanās dēļ muitas procesiem, mēs parūpēsimies par importa, eksporta un tranzīta deklarācijām jūsu vietā.

Negabarīta kravu pārvadājumi

Pieprasījums pēc industriālās tehnikas, traktortehnikas u.c. tehnikas no Lielbritānijas vēl, jo projām, ir ievērojami augsts, līdz ar šo pieprasījumu arī nodoršīnām negabarīta kravu pārvadājumus uz treileriem, platformām. Kravas, kuru izmēri un svars pārsniedz standarta piekabes izmērus, tiek pārvadāti ar specializētām platformām, ievērojot Lielbritānijas, kā arī, maršrutā esošo valstu, negabarītu pārvadājumu nolikumus. Negabarīta kravu pārvadājumi ir specifiski pārvadājumi, kuri prasa lielu vērību un reizēm pat iepriekšēju sagatavošanos, vadoties pēc kravas specifikācijas. Vairāk kā 10 gadu, darba pieredze, Negabarīta kravu pārvadājumos, esam gandarīti par katru piegādi un pateicīgi ik katram klientam, kurš uzticas tieši mums!

Pārvākšanās serviss

Piedāvājam starptautiskos mantu pārvedumus. Vairāku gadu garumā, esam sekmīgi nodibinājuši, kontaktus ar sadarbības partneriem Anglijā, lai spētu jums sniegt profesionālu pārvākšanās servisu. Piemeklēsim optimālāko variantu par saprātīgām cenām, iekļaujot mantu pakošanu, mantu nešanas un kraušanas pakalpojumus, uzglabāšanu un noliktavas pakalpojumus, lai jūsu mantas būtu drošībā un jums būtu ērts un viegls pārcelšanās process. Kā arī palīdzēsim jums sagatavot, visus nepieciešamos, personīgo mantu pārvešanas dokumentus.

Ekspress kravu pārvadājumi 

Kad krava bija jāpiegādā vakar, tad lieliski noderēs ekspress pārvadājumi, kuri tiek nodoršināti ātri un efektīvi! Kravu pārvadājumi ar mikroautobusu, ar kravas furgoniem, kā arī ar standarta puspiekabju tentiem un atvērta tipa treileriem, gan saliktās gan pilnās kravas. Lai nodrošinātu ekspress kravu pārvadājumus, kravas pārvadājumus veic divi transporta autovadītāji, vadoties pēc striktiem Eiropas noteikumiem par autovadītāju atpūtas laikiem ekipāžā, līdz ar to kravas tiek piegādātas īsākos laika termiņos.

Jūras kravu pārvadājumi uz Angliju

Kravu pārvadājumi uz Angliju nav iedomājami bez jūras kravu pārvadājumiem. Jūras kravu pārvadājumi ir optimālākais veids, kā nogādāt kravu no/uz Angliju par saprātīgām cenām, tomēr jāņem vēra, piegādes termiņi ir ilgāki, kā sauszemes kravu pārvadājumiem. Jūras kravu pārvadājumus izvēlās, dažādu nozaru, ražotāji un ir ieguvuši ievērojamu pieredzi ražojot un iepakojot savu produkciju tā, lai to varētu iekraut jūras konteineros. Ja tomēr, krava pārsniedz jūras konteinera gabarītus, tad piegādes tiek veiktas uz platformām, treileriem.  Mazizmēru kravas pēc pieprasījuma un budžeta precizēšanas, tiek piegādātas ar Avio, jo gaisa kravu pārvadājumi ir ātrs un drošs piegādes veids. Laicīgi piesakot kravu pārvadājumus, mēs klientiem piedāvājam pārdomāti izstrādātus maršrutus ar jūras kravas transportu un gaisa transportu.

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!
NOSKAIDRO CENU PAR PĀRVADĀJUMIEM UZ ANGLIJU
Kravu pārvadājumi uz Angliju - kādas ir mūsu piedāvātas cenas?
Call Now Button