Kravu pārvadājumi Nīderlande

Kravu pārvadājumi Nīderlande

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi un no Nīderlandes

Kravu pārvadājumi no Nīderlandes ir plaši pieprasīti. Kravu pārvadājumo no Nīderlandes un uz Nīderlandi notiek nedēļā 2 reizes. Mūsu loģistikas speciālisti kombinē gan dalītas kravas vienā automašīnā, gan plāno pilno automašīnu pārvadājumus.
Nodrošinām gan komerckravu pārvadājumus, gan personīgo mantu pārvadājumus, ņemot vērā klienta mantu apjomu, kā arī piegāžu adreses. Piegādes termiņš ir 2-4 dienas, atkarībā no kravas veida. Negabarīta kravu pārvadājumi jeb lielizmēra kravu piegādēm izmantojam mūsu plašo platformu auto parku, kurā ir īpaši pazeminātās platformas, lai nodrošinātu augstu kravu piegādes. Smagsvara gan lielizmēra kravas mēs pārvadājam ik nedēļu. Klienti mūs novērtē negabarīta kravu pārvadājumos, jo spējam rast nestandarta risinājumus un nodrošināt dažādu veidu atvērta tipa platformas.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi un no Nīderlandes prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc Latvijas – Nīderlandes noteikumiem, kuri nosaka kārtību kā norisinās importa un eksporta kravu pārvadājumi. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi no Nīderlandes (Holandes) norisinātos pārdomātos maršrutos, ņemot vērā jūsu vajadzības, sezonalitāti, ceļa maksas un noteikumus katrā Nīderlandes pilsētā.

Aizpildiet ērtu pieteikuma formu un noskaidrojiet cenu par kravu pārvadājumiem no Holandes un uz Holandi 30 min. laikā!

Kravu pārvadājumi Nīderlande

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Nīderlandes pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņem AMAZON, VIRŠI vai Wash&Drive kuponus!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Nīdelnades?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button