Kravu pārvadājumi Grieķija

kravu pārvadajumi Grieķija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Grieķijas

Kravu pārvadājumi uz Grieķiju var tikt veikti dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, svara, izmēra un piegādes atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem kravu pārvadājumu veidiem uz Grieķiju:

  1. Auto transporta pakalpojumi – kravas var tikt pārvadātas uz Grieķiju ar auto. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas automašīnām un transportētas uz Grieķiju. Šīs pakalpojumu veicēji bieži piedāvā gan pilnu, gan daļēju kravu pārvadājumus.
  2. Jūras transporta pakalpojumi – smagas un lielas kravas parasti tiek pārvadātas ar jūras transportu. Kravas tiks iekrautas uz kuģa un transportētas uz Grieķiju. Šajā gadījumā tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, piemēram, konteineru pārvadājumi un Ro-Ro (roll-on, roll-off) pakalpojumi.
  3. Gaisa transporta pakalpojumi – ja kravas ir jāpiegādā ātri, tiek izmantoti gaisa transporta pakalpojumi. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas lidmašīnām un transportētas uz Grieķiju.

Mēs palīdzēsim ar kravu izvēli, pārvadājuma organizēšanu un dokumentācijas sagatavošanu. Svarīgi ir arī ņemt vērā Grieķijas muitas un muitas nodošanas prasības, lai nodrošinātu gludu pārvadājuma procesu.

Kravu pārvadājumi uz Grieķiju un no Grieķijas ir pierasts maršruts. Katru nedēļu izbrauc ap 15-18 automašīnām un piegādā gan pilnas, gan dalītas kravas. Kravu pārvadājumi ar standarta fūrām un termo jeb refrižaratoru automašīnām. Esam izstrādājuši kravu piegādes pa sauszemi un arī pa jūru. Ja kravas piegāde nav steidzama, tad klienti bieži vien izvēlās jūras pārvadājumu, ekonomējot pārvadājuma izmaksas. Pieprasīti arī ir ekspress pārvadājumi ar solo tipa automašīnām, ar kurām piegādes ir maksimāli ātras.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Grieķiju un no Grieķijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Grieķijas pieņemtiem Latvijas – Grieķijas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Grieķiju norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Grieķiju organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

kravu pārvadajumi Grieķija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Grieķijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņemiet dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Grieķijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button