STARPTAUTISKIE KRAVU PĀRVADĀJUMI

Starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistikas pakalpojumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Droši starptautiskie kravu pārvadājumi

Efektīvi starptautiskie kravu pārvadājumi ir iespējami ar rūpīgi ieplānotu maršrutu.

Lai starptautiskie kravu pārvadājumi tiktu noorganizēti efektīvi, jāņem vērā daudz un dažādas detaļas, iesākumā jāpārzin citu valstu pārvadāšanas noteikumi, ceļu maksas, degvielas cenas u.c. detaļas. Kā arī jāpārzin vispārējie noteikumi par kravu pārvadājumiem, vairāk lasiet šeit. Pārzinot citu valstu maršrutu specifikas un cenas, ir iespējams optimizēt kravu transportēšanas izmaksas un pat iespējams nogādāt kravu pēc iespējas ātrākos termiņos.

Visā darbības laikā, mūsu loģistikas speciālisti ir izzinājuši un izstrādājuši ceļu maršrutus, tāpēc esam pārliecināti, ka atradīsim jums optimālu risinājumu priekš starptautiskiem kravu pārvadājumiem. Maršruta laika samazināšanai, mēs ņemam vērā iekraušanas, braukšanas, izkraušanas laiku.

Ir vairāki kravu pārvadājumu veidi, kurus izmantojam, lai spētu noorganizēt efektīvus kravu pārvadājumus. Katrs starptautiskais pārvadājums ir individuāls un katram pārvadājumam ir jāieplāno piemērotākais maršruts, pa kuru krava tiek nogādāta nepieciešamā galapunktā un iekļaujoties noteiktos termiņos.

Saviem klientiem piedāvājam starptautisko kravu pārvadājumu veidus:

Pilno kravu pārvadājumi

Pilno kravu pārvadājumi sastāv tikai no viena klienta preces, kura aizņem visu iespējamo kravas telpu vai sasniedz maksimālo transportlīdzekļa kravnesību. Veicot pilno kravu pārvadājumus, ir jāņem vērā caur kurām valstīm iziet plānotais maršruts, degvielas cenas un maršruta attālums, ceļu nodevas, kā arī šofera darba laiks, lai efektīvi varētu veikt piegādi atbilstoši klienta vajadzībām.

Pilno kravu pārvadājumi tiek veikti no/uz Baltijas valstīm un no/uz ES un Skandināvijas valstīm, kā arī uz trešajām valstīm, kas ir ne Eiro zonas valstis tādas kā Lielbritānija, Šveice, Luksemburga, Norvēģija, Ukraina, Gruzija, Kazahstāna Krievija, Baltkrievija.

Lai starptautiskie kravu pārvadājumi ar pilnu kravas telpu notiktu maksimāli izdevīgi un ātri, loģistikas speciālists maršrutu plāno savlaicīgi ievērojot caurbraucamās valsts svētkus un citus ierobežojumus, lai izvairītos no jebkādiem aizkavējumiem ieplānotajā maršrutā. Nereti maršrutā tiek ieplānoti pārbraucieni ne tikai pa sauszemi, bet arī pa jūras ceļiem, tādā veidā optimizējot maršrutu ar mērķi panākt ar vien efektīvāku kravas piegādi.

Salikto kravu jeb dalīto kravu pārvadājumi

Dažādu kravu apvienojums (kombinācija), kad viena maršruta laikā daļa braucieni var tikt veikti pēc shēmas ar vairākām iekraušanas un izkraušanas vietām. Starptautiskie kravu pārvadājumi, tieši dalītie ir efektīvi kravu īpašniekiem, kam nepieciešamas nelielu apjomu kravu piegādes no iekraušas līdz izkraušanas vietai starptautiskā mērogā.

Kravu pārvadājumu speciālistam, salikto kravu pārvadājumu plānošana ir īsts izaicinājums, jo ieplānot starptautisko kravu pārvadājumu neregulārām iekraušanas un izkraušanas vietām rada papilus atbildību, jo jebkurā brīdī maršrutā var notikt izmaiņas.

Lai starptautiskie kavu pārvadājumi saglabātu savu efektivitāti, speciālistam ir jābūt ātri reaģējošam, lai novadītu visu kravu iekraušanas un izkraušanas maršrutā un piegādātu saņēmējam noteiktā laikā, ievērojot starptautisko kravu pārvadājumu noteikumus konkrētās valstīs pa kurām maršruts ir ieplānots.

Starptautiskie kravu pārvadājumi
Uztici kravu pārvadājumus mums

Starptautiskie pārvadājumi

Starptautiskie pārvadājumi - cenas

Negabarīta kravas platforma

cena no 0.60 – 1.2 €/km
+ papildus izdevumi atkarībā no kravas izmēra un svara.

Tenta kravas automašīna

Nomas cena Rīgas robežās – 35.00 €/h;

Ārpus Rīgas robežās nomas cena – no 0.70 €/ km

Kravu pārvadājumi un to process sastāv no dažādām darbības kopām, kas apvieno lielu organizācijas tīklu, jo īpaši starptautiskiem kravu pārvadājumiem, līdz ar to cena par kravu pārvadājumu organizēšanu no punkta A līdz punktam Z veidojas, ņemot vērā, kādas darbības būtu jāveic un kādi ir procesa ietekmējošie  faktori, vairāk lasīt šeit.

Noskaidro LDM kravas izmērus savai kravai!

Noskaidro cenu par starptautiskiem pārvadājumiem

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem 30 minūšu laikā!
Call Now Button