Kravu pārvadājumi Luksemburga

Kravu pārvadājumi Luksemburga

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Luksemburgu un no Luksemburgas

Kravu pārvadājumi uz Luksemburgu un no Luksemburgas var notikt dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, apjoma un atrašanās vietas. Luksemburga ir maza valsts, kas atrodas Eiropas centrālajā daļā, tādēļ lielākas kravas parasti tiek nogādātas no tuvākajām Eiropas valstīm. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, lai pārvadātu kravas uz Luksemburgu:

  1. Auto: Ja jums ir mazākas kravas, piemēram, kastes vai paletes, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem. Šajā gadījumā jums būs jāievēro Eiropas Savienības muitas un transporta noteikumi.
  2. Kuģis: Ja jums ir lielākas kravas apjoma, jūs varat izmantot jūras transportu, kas pieejams caur tuvākajām ostām, piemēram, Antverpenu, Roterdamu vai Hamburgu. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums ir jāpārvieto lielos apjomos kravas, kas var tikt nogādātas uz otru pusi Eiropas kontinenta.
  3. Dzelzceļš: Ja jums ir kravas, kas ir piemērotas dzelzceļa pārvadājumiem, jūs varat izmantot dzelzceļa transportu, kas savieno Luksemburgu ar tuvākajām Eiropas valstīm. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums ir jāpārvieto lielos apjomos kravas, kuras varētu būt grūti pārvadāt pa ceļiem.
  4. Lidmašīna: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Luksemburgu, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tas ir īpaši noderīgi, ja kravas ir jāpārvieto lielos attālumos vai ja kravas ir ļoti jutīgas pret temperatūras izmaiņām.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Luksemburgu un no Luksemburgas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Luksemburgas pieņemtiem Latvijas – Luksemburgas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Luksemburgu norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Luksemburgu organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

Kravu pārvadājumi Luksemburga

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Luksenburgas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņemiet dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Luksemburgas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button