Kravu pārvadājumi Moldova

Kravu pārvadājumi Moldova

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Moldovu un no Moldovas

Kravu pārvadājumi uz Moldovu un no Moldovas var notikt dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, apjoma un atrašanās vietas. Moldova ir maza valsts, kas atrodas Austrumeiropā, tādēļ lielākas kravas parasti tiek nogādātas no tuvākajām Eiropas valstīm. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, lai pārvadātu kravas uz Moldovu:

  1. Auto: Ja jums ir mazākas kravas, piemēram, kastes vai paletes, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem. Tomēr, jāņem vērā, ka, lai iebrauktu Moldovā, jums būs jāpārbauda visas muitas prasības un jāievēro iebraukšanas noteikumi.
  2. Kuģis: Moldova ir iekšzemes valsts, tādēļ jūras transporta iespējas nav pieejamas. Tomēr, jūs varat izmantot konteineru pārvadājumus caur kādu no tuvākajām ostām, piemēram, Odessu Ukrainā vai Konstancu Rumānijā.
  3. Dzelzceļš: Ja jums ir lielākas kravas, jūs varat izmantot dzelzceļa transportu, kas savieno Moldovu ar citām Austrumeiropas valstīm. Tomēr, dzelzceļa tīkls ir salīdzinoši mazs, tāpēc jums var būt nepieciešams izmantot citus transporta veidus, lai nogādātu savu kravu uz noteiktu galamērķi.
  4. Lidmašīna: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Moldovu, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tas ir īpaši noderīgi, ja kravas ir jāpārvieto lielos attālumos vai ja kravas ir ļoti jutīgas pret temperatūras izmaiņām.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz visām pasaules valstīm. Kravu pārvadājumi uz Moldovu un no Moldovas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc Latvijas – Moldovas kopējo komisiju protokoliem, kuri nosaka kārtību kā norisinās importa un eksporta kravu pārvadājumi. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Moldovu norisinātos pareizos maršrutos, ņemot vērā jūsu vajadzības, sezonalitāti, ceļa maksas un noteikumus katrā Moldovas pilsētās. Kravu pārvadājumi Beļģija.

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem uz/ no Moldovas 30 min. laikā!

Kravu pārvadājumi Moldova

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Moldovas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus.

Kravu pārvadājumi Beļģija.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti vērtīgas dāvanu kartes

20190722104155Virsi logo
download 2 removebg preview
kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz Moldovu?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā par pārvdājumiem uz un no Moldovas!
Call Now Button