Kravu pārvadājumi Francija

kravu parvadajumi francija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Francijas

Kravu pārvadājumi uz Franciju notiek dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, svara, izmēra un piegādes atrašanās vietas. Parasti tiek izmantoti šādi transporta veidi:

  1. Auto transporta pakalpojumi – kravas var tikt pārvadātas uz Franciju ar auto. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas automašīnām un transportētas uz Franciju. Šīs pakalpojumu veicēji bieži piedāvā pilnu un daļēju kravu pārvadājumus.
  2. Jūras transporta pakalpojumi – smagas un lielas kravas parasti tiek pārvadātas ar jūras transportu, kas nozīmē, ka tās tiks iekrautas uz kuģa un transportētas uz Franciju. Šajā gadījumā tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, piemēram, konteineru pārvadājumi un Ro-Ro (roll-on, roll-off) pakalpojumi.
  3. Gaisa transporta pakalpojumi – ja kravas ir jāpiegādā ātri, tiek izmantoti gaisa transporta pakalpojumi. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas lidmašīnām un transportētas uz Franciju.

Kravu pārvadājumi uz Franciju un no Francijas ir pierasts maršruts. Katru nedēļu izbrauc ap 15-18 automašīnām un piegādā gan pilnas, gan dalītas kravas. Kravu pārvadājumi ar standarta fūrām un termo jeb refrižaratoru automašīnām. Mums ir sadarbības termināli tādās pilsētās kā Venēcja, Milāna un Roma. Regulārs maršruts ir arī no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas uz Tālo Bari pilsētu, kā arī Sicīlijas daļā Palermo. Esam izstrādājuši kravu piegādes pa sauszemi un arī pa jūru. Ja kravas piegāde nav steidzama, tad klienti bieži vien izvēlās jūras pārvadājumu, ekonomējot pārvadājuma izmaksas. Pieprasīti arī ir ekspress pārvadājumi ar solo tipa automašīnām, ar kurām piegādes ir maksimāli ātras.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Franciju un no Francijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Francijas pieņemtiem Latvijas – Francijas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Franciju norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Franciju organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

kravu parvadajumi francija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Francijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņemiet dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Francijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button