Kravu pārvadājumi Austrija

kravu-parvadajumi-austrija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Austrijas

Kravu pārvadājumi uz Austriju ir iecienīts maršruts mūsu klientiem. Tiek piegādātas dažāda veida kravas, kā kokmateriāli, mēbeles, metāls un to izstrādajumi, kūdra u.c. citas kravas. Mēs piegādājam kravas gan ar standarta fūrām, gan mazizmēra automašīnām, busiem un arī platformām priekš nestandarta izmēra kravu pārvadāšanai. Transportējam gan pilnas, gan saliktas kravas. Katru piektdienu izbrauc pilnas fūras uz Austriju. Piegādes Austrijā veicam gan ar tiešo automašīnu, gan sadarbībā ar mūsu termināliem Vīnē un Zalcburgā.

Katras kravas pārvadāšanas detaļas ir svarīgas, tapēc pieņemot pasūtījumu no klientiem, izvērtējam kravas specifiku, iekraušanas un izkraušanas iespējas, tad atbilstoši specifikai veicam kravas pārvadājumus pa visu Austriju. Kravu pārvadājumu no Austrijas un uz Austriju pat no tālākās pilsētas kā Insbrukas uzkraujam visas nedēļas garumā, ar izbraukšanu uz Latviju piektdienās un jau pirmdienā ir piegāde Latvijā. Mūsu maršrutā ietilpst visas Austrijas pilsētas.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Austriju un no Austrijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Šveices pieņemtiem Latvijas – Austrijas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Austriju un no Austrijas norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Austriju organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

kravu-parvadajumi-austrija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Austrijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņem VIRŠI vai Wash&Drive dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Austrijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button