PAR MUMS

Par mums

Uzticams un efektīvs loģistikas uzņēmums

Pilna servisa starptautiskie kravu pārvadājumi un vietējie kravu pārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām. Atradīsim jums optimālāko variantu, lai kravu pārvadājumi notiktu ātri, droši un efektīvi. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt efektīvus un drošus kravu pārvadājumus.

Kāpēc izvēlēties mūs

Īsumā par mūsu loģistikas servisu

Augsti novērtēti

Esam augsti novērtēti un lepojamies ar labām klientu atsauksmēm. Mūsu mērķis - apmierināts klients.

Ilggadēja pieredze

Strādājam loģistikas nozarē jau vairāk nekā 20 gadus! Esam izzinājuši labākos maršrutus un izstrādājuši risinājumus, lai kravu pārvadājumi noritētu ērti, ātri un droši.

Pilns Serviss

Piedāvājam pilnu servisu, lai jūsu kravu nogādātu ātri un droši līdz galapunktam. Par dokumentu aizpildīšanu parūpēsimies jūsu vietā, kā arī esam izstrādājuši elastīgu kravas apdrošināšanas sistēmu.

Sertificēti speciālisti

Pie mums strādā labi apmācīti un pieredzes bagāti loģistikas speciālisti, kā arī sertificēti autovadītāji, lai jūsu krava tiktu droši piegādāta noteiktos termiņos.

Ātri un efektīvi loģistikas pakalpojumi – 24/7/365

Piedāvājam ātru apkalpošanas servisu, mūsu komandas sastāvā ir loģistikas nozares speciālisti un sertificēti šoferi, kas sniedz ātru un pārliecinātu servisu. Esam izstrādājuši ērtu cenu pieteikumu anketu, kuru aizpildot, variet iegūt cenu piedāvājumu par kravu pārvadājumiem tikai 30 minūšu laikā!

Ātri un efektīvi kravu pārvadājumi gan sauszemes kravu pārvadājumi, gan jūras kravu pārvadājumi, nogādājam kravas līdz pašam galapunktam. Lai mūsu kravu pārvadājumi būtu ātri un efektīvi, izmantojam ilggadējus un drošus sadarbības partnerus pa visu pasauli, nepieciešamības gadījumā nodrošinām kravu noliktavu telpas, ievērojot katras kravas specifikācijas.

Mūsu loģistikas speciālisti jums nodrošinās ātru un efektīvu dokumentu organizēšanu un sagatavošanu, jo šādus jautājumus labāk risināt nozares speciālistiem, lai nesaskartos ar nepatīkamām situācijām jūsu kravu pārvadājumiem. Kvalitatīvi kravu pārvadājumi var notikt tikai ar atbildīgu un ātri reaģējošu personību vadībā, līdz ar šo svarīgo nosacījumu mūsu loģistikas speciālisti ir sasniedzami 24/7/365!

Mūsu loģistikas pakalpojumi
Efektīvi kravu pārvadājumi

Mūsu loģistikas speciālisti

a es kolegi 1 removebg preview

Laura Jauce
Transporta un loģistikas menedžere 

Tel. Nr.: +371 264-50-597
E-pasts: assistant@a-es.eu

1 removebg preview

Laura Šinkeviča
Loģistikas speciāliste

Tel. Nr.: +371 27-803-623
E-pasts: cargo@a-es.eu

9 removebg preview

Antra Andrejeva
Loģistikas speciālista asistente

Tel. Nr.: +371 286-24-993
E-pasts: cargoassistant@a-es.eu

3 removebg preview 1

Aleksandrs Seebold
Loģistikas speciālists

Tel. Nr.: +49 151 1570 1783
E-pasts: alexander.seebold@a-es.eu

a es kolegi removebg preview

Marija Babikova
Biroja administratore

Tel. Nr.: +371 261 68 891
E-pasts: marija.babikova@a-es.eu

a es kolegi 3 removebg preview

Līvija Kalēja
Finanšu direktore

Tel. Nr.: +371 671-30-439
E-pasts:gramatvediba@a-es.eu

6 removebg preview

Maira Muižniece
Loģistikas departamenta vadītāja

Tel. Nr.: +371 671-30-439
E-pasts: maira.muizniece@a-es.eu

Loģistikas jaunumi

Jaunākā informācija

Omicron ietekme uz lielāko ASV ostu

Omicron ietekme uz lielāko ASV ostu

Omicron ietekme uz loģistikas nozari Lielākā ASV ostā starp darbiniekiem ir augsts Covid-19 saslimstības līmenis ASV valsts lielākā ostā stipri paugstinājās Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits, kurš ir pieaudzis no dažiem gadījumiem līdz pat 800, kas apdraud ostas darbību, kravas pārkraušanas aizkavēšanos, jo vairāk nekā 100 kuģu gaida, lai ierastos ostā un izkraut kravu. ‘The Wall [...]
Lielgabarīta pārvadājums no Lielbritānijas uz Latviju

Lielgabarīta pārvadājums no Lielbritānijas uz Latviju

Lielgabarīta pārvadājumi no Lielbritānijas uz Latviju Nesen tika veiksmīgi paveikti lielgabarīta kravu pārvadājumi no Lielbritānijas uz latviju. Bija nepieciešams atvest kaltēšanas iekārtu, kura tiek izmantota priekš kukurūzas un citu graudu, piemēram, nelobītu, sorgo, prosa, pupiņu žāvēšanai. Mitrās sezonas laikā ir nepieciešama žāvēšanas mašīna, lai kontrolētu graudus piemērotā mitrumā. Šīs iekārtas izmēri pārsniedz standarta kravas izmērus, [...]
Jūras konteineru krīze

Jūras konteineru krīze

Jūras konteineri un to augstā vērtība Jūras konteineru pārvadājumu nozare ir nonākusi neapskaužamā situācijā, krīze kura bija plānota kā īslaicīga, izskatās, ka tā ilgs arī nākamajā gadā, jo strauji augošais Delta variants palielina rūpnīcas ražošanu Āzijā un traucē kuģniecību, radot lielākus satricinājumus pasaules ekonomikai. Jūras konteineri un to ietekme uz dažādām nozarēm... Ražotāji ir spiesti [...]
Call Now Button