PAR MUMS

Par mums

Uzticams un efektīvs loģistikas uzņēmums

Pilna servisa starptautiskie kravu pārvadājumi un vietējie kravu pārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām. Atradīsim jums optimālāko variantu, lai kravu pārvadājumi notiktu ātri, droši un efektīvi. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt efektīvus un drošus kravu pārvadājumus.

Kāpēc izvēlēties mūs

Īsumā par mūsu loģistikas servisu

Augsti novērtēti

Esam augsti novērtēti un lepojamies ar labām klientu atsauksmēm. Mūsu mērķis - apmierināts klients.

Ilggadēja pieredze

Strādājam loģistikas nozarē jau vairāk nekā 20 gadus! Esam izzinājuši labākos maršrutus un izstrādājuši risinājumus, lai kravu pārvadājumi noritētu ērti, ātri un droši.

Pilns Serviss

Piedāvājam pilnu servisu, lai jūsu kravu nogādātu ātri un droši līdz galapunktam. Par dokumentu aizpildīšanu parūpēsimies jūsu vietā, kā arī esam izstrādājuši elastīgu kravas apdrošināšanas sistēmu.

Sertificēti speciālisti

Pie mums strādā labi apmācīti un pieredzes bagāti loģistikas speciālisti, kā arī sertificēti autovadītāji, lai jūsu krava tiktu droši piegādāta noteiktos termiņos.

Ātri un efektīvi loģistikas pakalpojumi – 24/7/365

Piedāvājam ātru apkalpošanas servisu, mūsu komandas sastāvā ir loģistikas nozares speciālisti un sertificēti šoferi, kas sniedz ātru un pārliecinātu servisu. Esam izstrādājuši ērtu cenu pieteikumu anketu, kuru aizpildot, variet iegūt cenu piedāvājumu par kravu pārvadājumiem tikai 30 minūšu laikā!

Ātri un efektīvi kravu pārvadājumi gan sauszemes kravu pārvadājumi, gan jūras kravu pārvadājumi, nogādājam kravas līdz pašam galapunktam. Lai mūsu kravu pārvadājumi būtu ātri un efektīvi, izmantojam ilggadējus un drošus sadarbības partnerus pa visu pasauli, nepieciešamības gadījumā nodrošinām kravu noliktavu telpas, ievērojot katras kravas specifikācijas.

Mūsu loģistikas speciālisti jums nodrošinās ātru un efektīvu dokumentu organizēšanu un sagatavošanu, jo šādus jautājumus labāk risināt nozares speciālistiem, lai nesaskartos ar nepatīkamām situācijām jūsu kravu pārvadājumiem. Kvalitatīvi kravu pārvadājumi var notikt tikai ar atbildīgu un ātri reaģējošu personību vadībā, līdz ar šo svarīgo nosacījumu mūsu loģistikas speciālisti ir sasniedzami 24/7/365!

Mūsu loģistikas pakalpojumi
Efektīvi kravu pārvadājumi

Mūsu loģistikas speciālisti

a es kolegi 1 removebg preview

Laura Jauce
Transporta un loģistikas menedžere 

Tel. Nr.: +371 264-50-597
E-pasts: assistant@a-es.eu

1 removebg preview

Laura Šinkeviča
Loģistikas speciāliste

Tel. Nr.: +371 27-803-623
E-pasts: cargo@a-es.eu

9 removebg preview

Antra Andrejeva
Loģistikas speciālista asistente

Tel. Nr.: +371 286-24-993
E-pasts: cargoassistant@a-es.eu

3 removebg preview 1

Aleksandrs Seebold
Loģistikas speciālists

Tel. Nr.: +49 151 1570 1783
E-pasts: alexander.seebold@a-es.eu

a es kolegi removebg preview

Marija Babikova
Biroja administratore

Tel. Nr.: +371 261 68 891
E-pasts: marija.babikova@a-es.eu

a es kolegi 3 removebg preview

Līvija Kalēja
Finanšu direktore

Tel. Nr.: +371 671-30-439
E-pasts:gramatvediba@a-es.eu

6 removebg preview

Maira Muižniece
Loģistikas departamenta vadītāja

Tel. Nr.: +371 671-30-439
E-pasts: maira.muizniece@a-es.eu

Loģistikas jaunumi

Jaunākā informācija

Rūpes par mūsu klientiem

Rūpes par mūsu klientiem

Jaunumi Mēs papildinām izvēles iespējas mūsu klientiem Esam par abpusēju pozitīvu sadarbību, mums ir svarīgi, ka klients iegūst no mums ne tikai labu servisu, bet arī kādu patīkamu bonusu. Sadarbībā ar vairākiem uzņēmumiem, esam 'atsvaidzinājuši' mūsu dāvanu kartes sarakstu. Spied uz pogu "Uzzināt vairāk" un noskaidro, kādas dāvanu kartes pie mums ir iespējams iegūt pēc [...]
Loģistikas nozare Ukrainas krīzes ietekmē

Loģistikas nozare Ukrainas krīzes ietekmē

Starptautiskie kravu pārvadājumi Ukrainas krīzes situācijas spēcīgā ietekme uz kravu pārvadājumiem Karš starp Ukrainu un Krieviju nopietni ietekmē kravu pārvadājumu nozari, jo īpaši kuģniecības, dzelzceļa un avio kravu pārvadājumus. Krievijas spēki pārtrauc kuģniecības maršrutus, loģistikas uzņēmumi aptur pakalpojumus, kā arī avio kravu pārvadājumu tarifi strauji pieaug. ‘Krievijas jūras spēki ir slēguši kuģošanu Azovas jūrā un [...]
Aizliegto preču piegāde uz un no Krievijas

Aizliegto preču piegāde uz un no Krievijas

Kravu pārvadājumi uz Krieviju Aizliegto preču piegāde uz un no Krievijas Visiem zināmi Ukrainas pēdējie notikumi, kā arī politisko un ekonomisko situāciju saasinājumu starp Krieviju un Eiropas Savienību. Kravu pārvadājumi uz /no Krieviju un uz/no Baltkrieviju šobrīd turpinās, bet, pēc jaunākajiem datiem, ir novērojams būtisks apmēru samazinājums, nedēļas laikā kravu pārvadājumu atļauju skaits uz Baltkrieviju [...]
Call Now Button