Kravu pārvadājumi Lihtenšteina

Kravu pārvadājumi Lihtenšteina

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Lihtenšteinu un no Lihtenšteinas

Kravu pārvadājumi uz Lihtenšteinu un no Lihtenšteinas var notikt dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, apjoma un atrašanās vietas. Lihtenšteina ir maza valsts, kas atrodas Alpu kalnu masīvā starp Šveici un Austriju, tādēļ lielākas kravas pārvadājumi parasti notiek no tuvākajām pilsētām Šveicē vai Austrijā. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, lai pārvadātu kravas uz Lihtenšteinu:

  1. Auto: Ja jums ir mazākas kravas, piemēram, kastes vai paletes, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem. Tomēr, jāņem vērā, ka, lai iebrauktu Lihtenšteinā, jums būs jāpārbauda visas muitas prasības un jāievēro iebraukšanas noteikumi.
  2. Kuģis: Tā kā Lihtenšteina nav piekrastes, jūras transporta iespējas nav pieejamas.
  3. Dzelzceļš: Ja jums ir lielākas kravas, jūs varat izmantot dzelzceļa transportu, kas savieno Lihtenšteinu ar tuvākajām pilsētām Šveicē vai Austrijā. Dzelzceļa tīkls ir salīdzinoši mazs, tāpēc jums var būt nepieciešams izmantot citus transporta veidus, lai nogādātu savu kravu uz noteiktu galamērķi.
  4. Lidmašīna: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Lihtenšteinu, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tas ir īpaši noderīgi, ja kravas ir jāpārvieto lielos attālumos vai ja kravas ir ļoti jutīgas pret temperatūras izmaiņām.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Lihtenšteinu un no Lihtenšteinas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Lihtenšteinas pieņemtiem Latvijas – Lihtenšteinas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Lihtenšteinu norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Lihtenšteinu organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

Kravu pārvadājumi Lihtenšteina

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Lihtenšteinas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz Lihtenšteinu?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button