Kravu pārvadājumi Čehija

kravu pārvadājumi čehija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Čehijas

Kravu pārvadājumi uz un no Čehijas var tikt veikti dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, svara, izmēra un piegādes atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem kravu pārvadājumu veidiem uz Čehiju:

  1. Auto transporta pakalpojumi – kravas var tikt pārvadātas uz Čehiju ar auto. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas automašīnām un transportētas uz Čehiju. Šīs pakalpojumu veicēji bieži piedāvā gan pilnu, gan daļēju kravu pārvadājumus.
  2. Dzelzceļa transporta pakalpojumi – dzelzceļa transporta pakalpojumi ir arī populārs kravu pārvadājumu veids uz Čehiju, it īpaši tad, ja kravas jāpārvieto no citām Eiropas valstīm. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas vagons un transportētas uz Čehiju.
  3. Jūras transporta pakalpojumi – smagas un lielas kravas parasti tiek pārvadātas ar jūras transportu. Kravas tiks iekrautas uz kuģa un transportētas uz Čehiju. Šajā gadījumā tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, piemēram, konteineru pārvadājumi un Ro-Ro (roll-on, roll-off) pakalpojumi.
  4. Gaisa transporta pakalpojumi – ja kravas ir jāpiegādā ātri, tiek izmantoti gaisa transporta pakalpojumi. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas lidmašīnām un transportētas uz Čehiju.

Lai organizētu kravu pārvadājumus uz Čehiju, jums vajadzētu sazināties ar kravas pārvadājumu uzņēmumiem vai starpniekiem, kuri specializējas kravu pārvadājumu organizēšanā uz Čehiju. Šie uzņēmumi var palīdzēt ar kravu izvēli, pārvadājuma organizēšanu un dokumentācijas sagatavošanu. Svarīgi ir arī ņemt vērā Čehijas muitas un muitas nodošanas prasības, lai nodrošinātu gludu pārvadājuma procesu.

Kravu pārvadājumi uz Čehiju ir iecienīts maršruts mūsu klientiem. Tiek piegādātas dažāda veida kravas, kā kokmateriāli, mēbeles, metāls un to izstrādajumi, kūdra u.c. citas kravas. Mēs piegādājam kravas gan ar standarta fūrām, gan mazizmēra automašīnām, busiem un arī platformām priekš nestandarta izmēra kravu pārvadāšanai. Transportējam gan pilnas, gan saliktas kravas. Katru piektdienu izbrauc pilnas fūras uz Čehiju.

Katras kravas pārvadāšanas detaļas ir svarīgas, tapēc pieņemot pasūtījumu no klientiem, izvērtējam kravas specifiku, iekraušanas un izkraušanas iespējas, tad atbilstoši specifikai veicam kravas pārvadājumus pa visu Austriju. Kravu pārvadājumu no Čehijas un uz Čehiju pat no tālākās pilsētas uzkraujam visas nedēļas garumā, ar izbraukšanu uz Latviju piektdienās un jau pirmdienā ir piegāde Latvijā. Mūsu maršrutā ietilpst visas Čehijas pilsētas.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Čehiju un no Čehiju prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Čehijas pieņemtiem Latvijas – Čehijas kopējo komisiju protokolu. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Čehiju un no Čehijas norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Ja kravu pārvadājumus uz Čehiju organizē laicīgi un termiņi nav noteicošais faktors, tad piemērotāk būtu izvēlēties autotransporta pārvadājumus apvienojot ar dzelzceļa pārvadājumiem. Bet ja termiņi ir noteicošais faktors, tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.

kravu pārvadājumi čehija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Čehijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņem dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Čehijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button