Kravas transportlīdzekļi

Kravas transportlīdzekļi

Kravas transportlīdzekļi dažādām vajadzībām

Bīstamiem kravu pārvadājumiem ir speciāli aprīkota automašīna, kā arī autovadītājs ir apmācīts un ir saņēmis ADR jeb bīstamo kravu pārvadājumu licenci. Par bīstamām kravām tiek uzskatītas vielas, kuras ir sprāgstošas, ātri uzliesmojošas, videi nedraudzīgas u.c. Piedāvājam drošus bīstamo kravu pārvadājumus pa visu pasauli, palīdzēsim sakārtot visas nepieciešamās formalitātes un ietaupīsim jūsu laiku.

Šo transportlīdzekli pārsvarā izmantot lielgarīta, lielizmēra kravām, kas pārsniedz standarta kravas automašīnas izmērus, kā arī ir dažādas uzkraušanas iespējas, pārsvarā ar šo transportlidzekli pārvadāa lielizmēra tehnikas, iekārtas, piemēram, traktorus, pacēlājus.

Ir ērts un lielisks kravas transportlīdzeklis priekš maza izmēra un apjoma kravām, darba tehnikas, mēbelēm un ērts biroja vai privāto mantu pārvedumiem.

Transportlīdzeklis, kuram var atvērt abus sānus, jumtu un iekraut apjomīgāka izmēra kravas ar tehnikas palīdzību – iekrāvēju.

Ir aprīkoti, lai pārvadātu ātri bojājušos kravu un jutīgu pret temperatūras izmaiņām, kā piemēram gaļas izstrādājumi, piena produkti, ziedi, alkoholiskie dzērieni u.c. Kā arī ir pieejami divkameru refrižeratori līdz ar to mēs varam konsolidēt kravas ar dažādām temperatūras vajadzībām vienā mašīnā.

Mūsu autoparkā ir dažāda izmēra kravas pašizgāzēji beramkravu pārvadājumiem, lai katram klientam piemeklētu optimālāko risinājumu kravas piegādei. Mēs piegādājam tādas kravas kā –   smiltis, grants, šķembas, dolomīta šķembas, oļi, graudi u.c. Mums ir pieejamas alumīnija un metāla vannas – pašizgāzēji uz un no Eiropas tādām valstīm kā Čehija, Slovākija, Slovēnija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Francija, Spānija, Portugāle.

Dzīvnieku pārvadājumi ar specializētu transportu un konteineri, kuriem sānos ir iestrādāti ventilējami caurumi, lai gaiss varētu cirkulēt un dzīvnieks tiktu droši pārvest līdz galapunktam. Mēs arī piedāvājam neliela izmēra dzīvnieku  pārvadājumus ar avio pa visu pasauli: ES, ASV, Āzijas un trešajām valstīm. Mūsu speciālisti katram individuāli piemeklēs optimālāko piegādes variantu, lai dzīvnieks visa ceļojuma laikā justos maksimāli komfortabli.

UZZINI CENU

Aizpildi pieteikuma anketu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem 30 min. laikā!

Call Now Button