Muitas brokeris

Droši kravu pārvadājumi, sakārtosim muitas formalitātes jūsu vietā.

Aizpildīsim muitas formalitātes jūsu vietā

Citreiz muitas dokumentu kārtošana var kļūt par ļoti nogurdinošu uzdevumu, vēl jo vairāk ja ar to nākas saskarties pirmo reizi. Pataupiet savu laiku, naudu un nervus, uzticot mums to paveikt Jūsu vietā. Muitas brokeris ir profesionālis, kas palīdz muitas procedūru kārtošanā, kas Jūs noteikti pasargās no dažādiem riskiem – Jūs vienmēr rīkosieties atbilstoši valsts likumam un nepārmaksāsiet, kā arī nokārtosiet formalitātes lieki netērējot laiku.

Uzņēmums nodrošina pilnu muitas brokera pakalpojumu spektru uzņēmumiem un privātpersonām. Mēs sagatavosim:

  • eksporta deklarācijas;
  • importa deklarācijas;
  • tranzīta deklarācijas;
  • galvojumus;
  • atzinumus par iepakojumu, svaru un materiālu;
  • atskaites.

Veiksim muitas dokumentu pārbaudes, atmuitosim privātās un komerckravas, konsultēsim Jūs par apliktajām muitas nodevām un nodokļiem, kā arī daudz ko citu. Atkarībā no nepieciešamības uzņēmums sagatavos dokumentus gan elektroniskā, gan papīra formātā.

Mēs veiksim visas nepieciešamās procedūras, lai Jūsu krava pēc iespējas ātrāk varētu tikt laista brīvā apgrozībā Latvijā, vai citā valstī. Mūsu muitas brokeri ir sertificēti profesionāļi ar lielu darba pieredzi gan ar Latvijas, gan ārzemju ostu, lidostu, dzelzceļa, kā arī auto ceļu muitu un robežpārejām. Uzņēmuma speciālisti labprāt sniegs konsultācijas un atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Mūsu gadiem krātajai pieredzei un profesionalitātei var droši uzticēties.

Call Now Button