Service Category: Kravu pārvadājumi

Starptautiskie gaisa transporta pārvadājumu serviss

Avio kravu pārvadājumi

Ja jums ir nepieciešams nogādāt kravu nekavējoties, tad Avio kravu pārvadājumi ir ātrākais un drošākais veids kā nogādāt kravu līdz nepieciešamajam galapunktam. Ar gaisa transportu ir iespējams pārvadāt gandrīz visu, sākot ar vēstulēm un dokumentiem, beidzot ar liela izmēram kravām, bīstamām kravām, un pat mājdzīvniekus.

Vienīgi ir jāņem vērā gaisa pārvadājumu kārtību un noteikumus, kurus regulē “KONVENCIJA PAR DAŽU STARPTAUTISKĀ GAISA TRANSPORTA NOTEIKUMU UNIFIKĀCIJU”, kura ir parakstīta Varšavā 1929.gada 12.oktobrī, un citu attiecīgo dokumentu nozīmīgo ieguldījumu privāto starptautisko gaisa tiesību harmonizācijā. Delatlizētāk ar noteikumiem varat iepazīties šeit.

Svarīgākie avio pārvadājumu Konvencijas punkti:

 • Gaisa kravas pavadzīmes izsniegšanu var aizstāt jebkuri citi līdzekļi, pārvadātājs pēc nosūtītāja lūguma var izsniegt nosūtītājam kravas saņemšanas kvīti, kas ļauj identificēt nosūtītās preces un piekļūt informācijai, ko satur kravas reģistrācija;
 • Starptautiskiem pārvadājumiem katrai valstij noteikumi par muitas formalitātēm atšķiras, veicot avio kravu pārvadājumus, ja nepieciešams ievērot muitas, policijas un tamlīdzīgu pārvaldes institūciju formalitātes, nosūtītājam var pieprasīt izsniegt dokumentu, kas norāda kravas raksturu.  Par kravas saturu pārvadātājam neuzliek nekādu atbildību un saistības.
 • Gaisa kravas pavadzīme sastāv no trijiem oriģināleksemplāriem, Pirmo eksemplāru apzīmē – pārvadātājam, un to paraksta nosūtītājs. Otro eksemplāru apzīmē saņēmējs, un to paraksta nosūtītājs un pārvadātājs. Trešo eksemplāru paraksta pārvadātājs, kurš to nodod nosūtītājam pēc tam, kad krava ir tikusi pieņemta, jāņem vērā to, ka parakstam ir jābūt izdrukātam vai uzspiestam ar zīmogu.
 • Gaisa transporta pārvadātājs ir atbildīgs par kravas saturu un piegādes termiņiem.
 • Apdrošināšana- dalībvalstis pieprasa saviem pārvadātājiem, lai tie piemēro adekvātu apdrošināšanu, kas sedz viņu atbildību saskaņā ar šo Konvenciju. Dalībvalsts, kurā darbojas pārvadātājs, var pieprasīt sniegt pierādījumus par to, ka viņš piemēro adekvātu apdrošināšanu, kas sedz viņa atbildību saskaņā ar šo Konvenciju.

Veicot avio kravu pārvadājumus, tiek izsniegta gaisa kravas pavadzīme!

Avio kravas pavadzīmē ir jāiekļauj:

 • sākumpunkta un galapunkta vietu norādījumus;
 • ja sākumpunkta un galapunkta vietas atrodas vienas Dalībvalsts teritorijā, bet viena vai vairākas norunātās apstāšanās vietas ir citas Valsts teritorijā, tad jānorāda vismaz vienu apstāšanās vietu;
 • nosūtīto preču svara norādījumu.

Palīdzēsim sagatavot un aizpildīt Avio kravas pavadzīmi, lai nesaskartos ar neparedzētām situācijām.

Avio kravu pārvadājumi un mūsu piedāvājumi:

Dokumentu un vēstules sūtījumiem ir jāiekļaujas 35 x 28 cm un drīkst sasniegt līdz 2kg, kurus varam nosūtīt 24-72h laikā

Ekspress pārvadājumus , kuri nepārsniedz 1m augstumu, un kuru svars nepārsniedz 70kg

Pilno avio kravas pārvadājumi, kas ir piemērota liela apjoma kravām, ir iespēja rezervēt pilnu avio transportu.

Kombinētie kravu pārvadājumi – pārvadājumus, kurus nogādāsim no durvīm līdz durvīm, izmantojot arī citus kravu transporta veidus.

Plusi un mīnusi starptautiskiem avio kravu pārvadājumiem

 • Ātrākais kravu pārvadājumu veids;
 • Paredzamākais kravu pārvadājumu veids, jo lidojumi reti, kad aizkavējas;
 • Drošākais kravas transportēšanas veids, lidostu stingro drošības pasākumu dēļ;
 • Ātrāka muitošana, jo gaisa kravas tiek ātri izkrautas;
 • Kravas ar gaisa transportu var transportēt gandrīz uz jebkuru galamērķi.
 • Avio kravu pārvadājumu izmaksas ir augstākas nekā citiem pārvadājumu pakalpojumiem;
 • Nav rentabli vieglu un lētu preču nosūtīšanai;
 • Mazāk videi draudzīga transporta, jo gaisa pārvadājumiem ir augsta oglekļa emisija;
 • Ir daži ierobežoti produkti, kurus nevar pārvadāt pa gaisu, bet kurus var pārvadāt ar autotransportu vai jūras kravu.

Aizpildi ērtu cenu pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu 30 min. laikā!

Vēlies noskaidrot cenas par avio kravu pārvadājumiem?

Kravu pārvadājumi ar autotransportu pa sauszemi

Kravu pārvadājumi ar autotransportu ir vispopulārākais kravu pārvadājumu veids.

Mūsu uzņēmums var pārvest jebkuru kravu uz jebkuru vietu, kur vien ved ceļš. Kravu pārvadājumi ar autotransportu nodrošina ātru un ērtu kravas pārvešanu. Imports, eksports, tranzīts, jebkurš maršruts un virziens, saliktas un pilnas kravas, uz paletēm vai bez tām – piedāvājam pilnu kravas pārvadājumu servisu ar autotransportu. Mūsu uzņēmums nodrošina loģistikas pakalpojumus privātām un juridiskām personām, vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem.

Mums ir liela pieredze gan iekšzemes, gan starptautisko autotransporta kravu pārvadājumos. Mūsu auto transporta pārvadājumi regulāri notiek un nogādājam pasūtījumus visā Eiropā. Transporta kravas tiek regulāri vestas turp un atpakaļ no Baltijas valstīm (Latvijas, Lietuvas un Igaunijas), Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Francijas, Spānijas, Portugāles, Itālijas, Grieķijas, Bulgārijas, Ungārijas, Austrijas, Horvātijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Serbijas, Lielbritānijas, Skotijas un Īrijas, kā arī Skandināvijas valstīm (respektīvi, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Islandes). Uzņēmums nereti piegādā kravas arī ārpus Eirozonas – uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Rumāniju, Kazahstānu, Gruziju, Turciju un Šveici un citur.

Ilgtermiņa sadarbība ar partneriem ļauj pēc vajadzības pārcelt kravu tālākai transportēšanai pa avio, vilcienu un jūras ceļiem. Lai nogādātu kravu arī tur, kur standarta lielais autotransports nevar iebraukt, uzņēmums izmanto termināļu, jeb kravu sadales centru starpniecību. Tādējādi mēs spējam jums garantēt maksimāli ātru piegādi par izdevīgām cenām. Mēs veicam arī visus nepieciešamos sagatavošanas darbus un kravas drošības pārbaudes. Uzņēmuma speciālisti rūpīgi izskatīs Jūsu pieprasījumu – ieteiks izdevīgāko maršrutu un kravai piemērotāko kravu autotransporta izvēli.

Noskaidro LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi pa visu pasauli

Lielgabarīta kravu pārvadājumi jeb negabarīta kravu pārvadājumi atšķiras ar to, ka pārvedot kravu, kravas izmēri var atšķirties ar MK (Ministru Kabineta) noteiktajos noteikumos par ceļu satiksmes atļautajiem izmēriem, turpretim smagsvara kravu pārvadājumi atšķiras ar to, ka tiek pārsniegta atļautā transportlīdzekļa masa. Tāpēc šiem pārvadājumiem ir nepieciešama lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauja, kura tiek izsniegta vienai kravu pārvadājumu un maršrutu reizei, bet ja transportlīdzeklim saskaņā ar veicamo darbu specifiku nepieciešams pārvadājumu veikt bieži un atkārtoti, atļauju var izsniegt uz noteiktu termiņu, bet ne ilgāku par 12 mēnešiem (transportlīdzekļa sastāva noteikumus vairāk lasiet “Noteikumi par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumiem”).

Lai saņemtu lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauju, ir jāvēršas pie “Latvijas Valsts Ceļi”, kur ir jāaizpilda pieteikums. Mēs izvēlamies atļaujas noformēt uz 12 mēnešiem, tomēr, ja ir rets un specifisks maršruts un nestandarta krava, tad aizpildām vienas dienas atļauju.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi prasa rūpīgu maršrutu plānošanu, jo ir jāņem vērā visi ceļu veidi, krustojumi, to lielumi, kā arī tilti. Ja krava ir īpaši ar platiem vai augstiem izmēriem, tad ir nepieciešams izvēlēties maršrutu, kurš ir daudz garāks nekā varētu tikt ar standarta kravas tenti un līdz ar to arī pārvadājumu izmaksas varētu sadārdzināties. Mūsu komanda ar ilggadēju pieredzi spēj klientiem piedāvāt pārdomātus maršrutus, lai krava tiktu nogādāta pēc iespējas īsākos termiņos un ar saprātīgām izmaksām.

Mums patīk katrs jūsu izaicinājums, jo tā mēs augam. Padarīt šķietami neiespējamo iespējamu – mums tā ir lieliska sajūta, ka esam spējuši jums lieliski pakalpot. Negabarīta kravas, jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir specifiski starptautiska mēroga kravu pārvadājumi. Tā var būt jebkura krava, kas ir lielāka par standartu, ir smaga nekā parasti, vai nestandarta izmēra, līdz ar to tai tiek piemēroti specifiski tehniskie un juridiskie apsvērumi.

Negabarīta kravas mūsu uzņēmums piedāvā izstrādāt specifisku risinājumu paketi, kas balstās uz katra pasūtījuma individuālajām prasībām. Sākot no maršruta izvēles un kravas iepakošanas, beidzot ar pašu transportēšanu uz speciālām platformām un treileriem. Pēc nepieciešamības uzņēmums noorganizēs arī pavadošo transportu Jūsu kravai.

Iepriekšējos uzdevumos gūtā pieredze un individuāls darbs ar katru klientu ir mūsu stūrakmens. Pateicoties tam, mūsu speciālisti spēj piemeklēt optimālo risinājumu negabarita kravas nogādāšanai galamērķī, apvienojot gan gaisa, gan dzelzceļa, gan autotransporta un jūras ceļu piedāvātās iespējas.

Uzņēmums arī aktīvi atklāj sev jaunas tehnoloģijas, līdz ar to mēs esam viens no ātrāk augošajiem loģistikas uzņēmumiem. Tieši tāpēc mēs lepojamies ar to, ka katru reizi varam piedāvāt Jums ko jaunāku un labāku. Varat droši, uzticēties mūsu profesionalitātei un pieredzei – mēs izstrādāsim Jums izdevīgāko risinājumu.

Negabarīta kravu pārvadājumu aptuvenās cenas varat  skatīt šeit.

Bet lai noskaidrotu precīzu cenu par loģistikas pakalpojumiem, aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 minūšu laikā!

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi un to veidi

Metāla konstrukcijas 

Koka karkasa konstrukcijas

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi un to transportlīdzekļu izmēri

Vietējie un starptautiskie dzīvnieku pārvadājumi

Citreiz tālā ceļā jādodas ne tikai cilvēkiem un kravai, bet arī dzīvniekiem. Mūsu uzņēmums piedāvā specializētu autotransportu Jūsu dzīvnieku pārvadāšanai pa visu Eiropu, kā arī ārpus Eirozonas. Dzīvnieku pārvadājumi ir ideāls risinājums, ja Jums dzīvnieki ir jānogādā no vienas vietas līdz otram galamērķim.

Mums ir plaša pieredze dzīvnieku pārvadājumos arī pa Latvijas teritoriju. Mēs vedam zirgus, briežus, govis, buļļus, aitas kā arī citus liellopus un dzīvniekus, kā arī veselus ganāmpulkus. Atkarībā no transportēšanas maršruta, ilguma un ceļā pavadāmā laika, dzīvniekiem tiek nodrošināti pārtraukumi un pēc vajadzības, arī veterinārā palīdzība.

Jums nav jāuztraucas par to, ka dzīvnieki varētu gūt traumas pārvadājuma lakā – mūsu sertificētais autotransports atbilst visiem jaunākajiem Eiropas standartiem un dzīvnieku pārvadājumu drošības kritērijiem. Tas tiek regulāri pārbaudīts un pēc katra pārvadājuma tīrīts un dezinficēts, tādējādi nodrošinot optimālus sanitāros apstākļus. Dažādiem dzīvniekiem ir dažādi pārvadāšanas noteikumi, kurus nosaka veterinārais dienests.

Nelauziet par tiem galvu un ietaupiet savu laiku– jautājiet uzreiz mums! Mūsu speciālisti ir vienmēr gatavi sniegt Jums konsultāciju, atbildēt uz jautājumiem, kā arī palīdzēt sagatavot atbilstošos dokumentus.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi - vieni no nozīmīgākajiem sauszemes loģistikas risinājumiem.

Pateicoties tam, ka Latvijā šī infrastruktūra ir ļoti labi attīstīta, dzelzceļa tīkls pārklāj ne tikai visu mūsu valsti, bet arī paver ceļu uz visu pārējo kontinentu, radot nepārtrauktu transporta ķēdi.

Īpaši pieprasīts ir austrumu virziens – Krievija, Ķīna, Kazahstāna, taču sliedes ved arī uz tādām Eiropas valstīm kā Spānija, Francija, Polija vai Vācija, kā arī uz Tuvajiem un Tālajiem Austrumiem. Bez šaubām, vilciens ir visizdevīgākā izvēle, ja vēlaties nogādāt ļoti lielas kravas lielos attālumos.

Mēs piedāvājam slēgta un atvērta tipa vagonus, kā arī risinājumus nestandarta kravu pārvešanai, Jūsu kravas iespējamais svars un daudzums ir praktiski neierobežots. Ātruma ziņā vilciens zaudē tikai lidmašīnai, kaut gan dažos Eiropas maršruta posmos tas var izrādīties pat ātrāks, savukārt drošības ziņā vilcienam nav analogu. Tādējādi dzelzceļa kravu pārvadājumi ļaus Jums ietaupīt ne tikai laiku un degvielu, bet arī garantēs maksimālu drošību, salīdzinājumā ar citiem transportlīdzekļiem.

Mūsu uzņēmums, protams, nodrošinās arī kravu aizvešanu līdz vilcienam un no tā. Mēs Jums aiztaupīsim ne tikai muitas kārtošanas problēmas, bet arī sagatavosim apdrošināšanu un pēc vajadzības sarūpēsim pat noliktavas, kā arī kravu iekraušanu un izkraušanu.

Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem kravu pārvadāšanas veidiem

Jūras ceļam nav attāluma ierobežojuma. Kāpēc gan nepaplašināt savus horizontus ar mūsu piedāvātajiem jūras kravu pārvadājumiem?

Jūras kravu pārvadājumi ir labākais risinājums situācijās, kad minimālas transportēšanas izmaksas ir daudz svarīgākas, nekā piegādes ātrums. Taču pateicoties uzņēmuma sadarbībai ar progresīvām un uzticamām kuģu līnijām, mēs tomēr varam jums piedāvāt konkurētspējīgu piegādes ātrumu par maksimāli izdevīgām cenām. Mūsu vestās kravas droši nonāk gan lielās, gan mazās ostās, bet no turienes – tieši pie Jūsu vai Jūsu adresāta durvīm.

Uzņēmumam ir bagāta pieredze kravu transportēšanā pāri jūrām un okeāniem. Mūsu stiprākie virzieni ir Ķīna, Amerika un Kanāda, kā arī Eiropa un citas valstis.

Jūsu ērtībai piedāvājam jūras konteineri standarta 20 pēdu (iekšējais tilpums 33,1m3) un lielos 40 pēdu (67.5m³) jūras konteinerus. To metāla konstrukcija lieliski pasargā kravu jūras brauciena laikā un veicina tās ērtu iekraušanu un izkraušanu ostā ar speciālās tehnikas palīdzību.

Jūras kravu pārvadājumiem kravas var būt gan pilnas, gan saliktas, kas atkal palīdz samazināt izdevumus. Mūsu speciālisti palīdzēs nokārtot visus vajadzīgos dokumentus un muitu jūras pārvadājumiem. Pēc vajadzības nodrošināsim arī kravas uzglabāšanu apsargātās noliktavās.

Par jūras kravu pārvadājumu noteikumiem, lasiet šeit.

Starptautiskos jūras pārvadājumos izmanto Inkoterms rokasgrāmatu, kas atbild par preču piegādes noteikumiem. Vairāk par Inkoterms, lasiet šeit.

Ir jārēķinās ar jūras konteinera noslogojumu un paaugstinātām transportēšanas izmaksām, iesakām laicīgi rezervēt jūras kravu pārvadājumus. Vairāk lasiet šeit.

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras pārvadājumiem dažādi konteineru veidi

'Dry' konteineris

jūras konteineris , kuras kravu iekrauj no augšpuses

Standarta konteinera dēvē arī par “Dry conteiner”. Šie kravu pārvadājumi un to konteineri ir pilnībā norobežoti ar cietu jumtu, sienām un grīdu, aizsargāti no ārējo apstākļu ietekmes un izturīgi pret laika apstākļiem, standarta konteineri līdz šim ir visizplatītākais konteineru tips, un tāpēc tos izmanto lielākajai daļai parasto kravu iekraušanai. Ir iespējams pārvadāt jebkādas kravas kuras izvietotas uz paletēm vai bez. Kravas, kuras tehniski iespējams iekraut/izkraut no aizmugures, jo konteinerim veras vaļā tikai aizmugure. Piemēram, celtniecības materiāli, sadzīves lietas, mēbeles, bīstamas kravas, pirotehniku, arī saplacinātus atkritumus ved ar šiem konteineriem u.c.

'High Cube' konteineris

Jūras konteineri lielākiem kravu pārvadājumiem

Tērauda vai alumīnija jūras sauso kravu konteineri. ‘High Cube’ konteineri ir pēc struktūras līdzīgi standarta konteineriem, bet ir pieejami garāki. Šie konteineri ir izmēros 40 ‘un dažreiz 45’, ir piemēroti lielākai daļai kravu. Alumīnija konteineriem ir nedaudz lielāka slodze izturēt lielāku kravu.

'Open Side' konteineris

open side 01

Kravu pārvadājumu konteineri ar atvērtiem sāniem.
Šīs konteineris kravu iekraušanai un glabāšanas ir aprīkotas ar durvīm, kuras var atvērt no abām pusēm, nodrošinot daudz plašāku vietu kravu iekraušanai.
Atvērtie sānu konteineri ir ļoti līdzīgi standarta konteineriem, vienīgā atšķirība ir tā, ka durvis var pilnībā atvērties arī sānos. Šī funkcija nodrošina daudz plašāku vietu un piekļuvi, kas atvieglo kravu iekraušanu un izkraušanu. Šie ir ļoti labi konteineri ar to, ka ir ērti iekraut kravas no sāniem, līdz ar to var kraut garizmēra vai platizmēra kravas. Kokmateriālus, metāla konstrukcijas, kanalizācijas iekārtas, jebkuras ražošanas iekārtas, kuras atbilst standarta izmēriem un ir kraujamas no sāna.

Beramkravu konteineris

Jūras konteineris beramkravu pārvadājumiem

Ar beramkravas konteineri pārvadā materiālus granulētā veidā, daļiņu formā kā samērā mazu cietvielu, piemēram, graudu, akmeņogļu vai grants, masu. Šī krava parasti tiek nolaista vai izlieta ar snīpi vai lāpstu spainī beramkravu kuģa kravas tilpnē, dzelzceļa vagonā, dzelzceļa vagonā vai autocisternas, piekabes vai puspiekabes korpusā. Mazākus daudzumus (kurus joprojām uzskata par “lielgabarīta”) var ievietot kastē (vai piepildīt bungas) un paletēs.

Refrižeratora konteineris

Jūras konteineris refrižerators

Refrižeratora kravu konteineru izmanto priekš temperatūras ziņā jutīgai, ātri bojājošai kravai, piemēram, gaļas, augļu un dārzeņu, pārvadāšanai. Šis konteinera tips ir atkarīgs no ārējas enerģijas, lai uzturētu temperatūru. Refrižeratori parasti nāk no 20′ un 40′ un parasti ir izgatavoti no tērauda, kas paredzēts izturībai.

'Open Top' konteineris

jūras konteineris , kuras kravu iekrauj no augšpuses

Konteineram ar atvērtu augšpusi ir pārveidojama augšdaļa, kuru var arī pilnībā noņemt. Tas ir piemērots nestandarta kravu pārvadājumiem, kurām ir pārāk liels augstums un kuras nevar viegli iekraut caur durvīm, piemēram, lielgabarīta kravas pārvadājumi, kuru pārkraušanu un iekraušanu var veikt tikai ar celtni vai ritošo tiltu.

Platforma

Jūras konteineris , platforma jūras pārvadājumiem

Platformas sastāv tikai no grīdas konstrukcijas ar ārkārtīgi lielu kravnesību. Šī lielā kravnesība ļauj koncentrēt smago svaru uz mazām vietām. Piemērots nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumiem. Platforma sastāv no tērauda rāmja un koka grīdas konstrukcijas. Platformas ir pieejamas 20 ‘un 40’ izmēros. Sānu sliedēs ir uzstādīti stiprinājuma gredzeni, pie kuriem var piestiprināt kravu.

'Flat Rack' konteineris

Jūras konteineris lielgbarīta kravu pārvadājumiem

Kravu pārvadājumu konteineris ar salokāmām sāniem, tie ir paredzēti kravas uzglabāšanas pārvadāšanai, kuram malas var salocīt, lai izveidotu plakanu plauktu visdažādāko preču pārvadāšanai.
Flat Rack konteineri ir īpaši piemēroti smagām kravām un kravām, piemēram, caurulēm un autotransportlīdzekļiem, kurām nepieciešams iekraut no augšas vai sāniem. Ir iespējams izmantot ar un bez sienām. Plakano plauktu konteineri ir izgatavoti no tērauda un ir 20 ‘un 40’ izmēros.

Ventilējams konteineris dzīvnieku pārvešanai

Jūras konteineris dzīvnieku pārvadāšanai

Dzīvnieki, kuri paredzami transportēšanai pa jūru tālos maršrutos, tiek pārvadāti ar specializētiem konteineriem, kuri aprīkoti ar vēdināmiem logiem, barotavām, kā arī iespējai iepildīt ūdeni dzeršanai. Šie paši konteineri noceļot no kuģa ir kombinējami ar sauszemes pārvadājumu uz platformas piegādei līdz nepieciešamai adresei.

'Tank' konteineris

Jūras konteineris šķidru kravas pārvadājumiem

Tank konteineru galvenokārt izmanto šķidru materiālu pārvadāšanai,kā piemēram, bīstamas kravas ADS klases, šķidrās ķīmijas, eļļas, augu eļļas, alkoholu u.c.
Šos konteinerus izmanto milzīga daļa no visas kuģniecības nozares. Tie lielākoties ir izgatavoti no stipra tērauda vai citiem pretkorozijas materiāliem, nodrošinot kravai ilgu kalpošanas laiku un aizsardzību.

Call Now Button