PAKALPOJUMI

MŪSU LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI

Kravu pārvadājumu piedāvājumi

Lai arī kādus uzdevumus jūs uzstādītu, mēs atradīsim optimālāko risinājumu par minimālām izmaksām, lai kravu pārvadājumu piedāvājumi norisinātos ātri, ērti un droši. Ar katru klientu strādājam individuāli, pievēršot uzmanību vēlmēm un prasībām, lai tiktu sniegti visefektīvākie kravu pārvadājumi. Mūsu komandā strādā tikai kvalificēti speciālisti un sertificēti šoferi ar lielu pieredzi un augstu atbildības sajūtu. Ar mūsu uzņēmuma palīdzību katru dienu veiksmīgi tiek īstenoti vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi. Mūsu darbinieki ir ieguvuši ļoti lielu pieredzi privātpersonu kravu piegāžu organizēšanā. Arī privāto mantu nogādāšana jebkurā maršrutā, pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu vai jebkāda cita veida kravas pārvadājumi Latvijā un citās pasaules valstīs tiek īstenoti droši un izdevīgi. Vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas par dokumentu sagatavošanu un muitas procesiem. Mūsu darbinieki ik dienu organizē kravu piegādes lauksaimniecības uzņēmumiem, tehnikas un materiālu piegādi zemnieku saimniecībām, kā arī dzīvu lopu piegādi starptautiskā mērogā. Mēs sadarbojamies ar visām pasaules valstīm, lai rastu visefektīvākos risinājumus kopīgu mērķu sasniegšanai!

Bīstamo kravu pārvadājumi

Bīstamā krava skaitās ar tādām īpašībām, kas apdraud apkārtējo vidi notiekot negadījumam, kas var radīt kaitējumu cilvēka dzīvībai vai veselībai, kā arī nodarīt postījumus apkārtējai videi vai īpašumam.

Lasīt vairāk

Avio kravu pārvadājumi

Ja jums ir nepieciešams nogādāt kravu nekavējoties, tad Avio kravu pārvadājumi ir ātrākais un drošākais veids kā nogādāt kravu līdz nepieciešamajam galapunktam.

Lasīt vairāk

Noliktavu telpas

Starptautiskiem kravu pārvadājumiem piedāvājam noorganizēt noliktavas telpas jebkurā pasaules malā.

Lasīt vairāk

Muitas brokeris

Sadarbībā ar robežkontroles punktiem, piedāvājam sakārtot un aizpildīt muitas formalitātes jūsu vietā

Lasīt vairāk

Kravas apdrošināšana

Priekš starptautiskiem kravu pārvadājumiem esam sagatavojuši elastīgu apdrošināšanas sistēmu.

Lasīt vairāk

Pārvākšanās serviss

Nepieciešams pārcelties uz citu vietu? Nodrošinām vietējo un starptautisko pārvākšanās servisu gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Iepakosim, iekrausim un izkrausim mantas, mēbeles kā arī trauslas mantas.

Lasīt vairāk

Kravu pārvadājumi ar autotransportu

Varam pārvest jebkuru kravu uz jebkuru vietu, kur vien ved ceļš. Autotransporta kravu pārvadājumi nodrošina ātru un ērtu kravas pārvešanu. Imports, eksports, tranzīts, jebkurš maršruts un virziens, saliktas un pilnas kravas, uz paletēm vai bez tām.

Lasīt vairāk

Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta kravas mūsu uzņēmums piedāvā izstrādāt specifisku risinājumu paketi, kas balstās uz katra pasūtījuma individuālajām prasībām. Sākot no maršruta izvēles un kravas iepakošanas, beidzot ar pašu transportēšanu uz speciālām platformām un treileriem.

Lasīt vairāk

Dzīvnieku pārvadājumi

Droši dzīvnieku pārvadājumi pa visu pasauli. Noorganizēsim dzīvieku pārvadājumus vadoties pēc dzīvnieku labturības noteikumiem, izmantojot specializētus transportlīdzekļus.

Lasīt vairāk

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Mēs piedāvājam slēgta un atvērta tipa vagonus, kā arī risinājumus nestandarta kravu pārvešanai, jūsu kravas iespējamais svars un daudzums ir praktiski neierobežots.

Lasīt vairāk

Jūras kravu pārvadājumi

Kravu pārvadāšana pa jūras ceļiem ir labākais risinājums situācijās, kad minimālas transportēšanas izmaksas ir daudz svarīgākas, nekā piegādes ātrums.

Lasīt vairāk

CENU PITEIKUMA FORMA

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem 30 min. laikā!

Call Now Button