Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarita kravu pārvadājumi jeb negabarīta kravu pārvadājumi pa visu pasauli

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi pa visu pasauli

Lielgabarīta kravu pārvadājumi jeb negabarīta kravu pārvadājumi atšķiras ar to, ka pārvedot kravu, kravas izmēri var atšķirties ar MK (Ministru Kabineta) noteiktajos noteikumos par ceļu satiksmes atļautajiem izmēriem, turpretim smagsvara kravu pārvadājumi atšķiras ar to, ka tiek pārsniegta atļautā transportlīdzekļa masa. Tāpēc šiem pārvadājumiem ir nepieciešama lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauja, kura tiek izsniegta vienai kravu pārvadājumu un maršrutu reizei, bet ja transportlīdzeklim saskaņā ar veicamo darbu specifiku nepieciešams pārvadājumu veikt bieži un atkārtoti, atļauju var izsniegt uz noteiktu termiņu, bet ne ilgāku par 12 mēnešiem (transportlīdzekļa sastāva noteikumus vairāk lasiet “Noteikumi par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumiem”).

Lai saņemtu lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauju, ir jāvēršas pie “Latvijas Valsts Ceļi”, kur ir jāaizpilda pieteikums. Mēs izvēlamies atļaujas noformēt uz 12 mēnešiem, tomēr, ja ir rets un specifisks maršruts un nestandarta krava, tad aizpildām vienas dienas atļauju.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi prasa rūpīgu maršrutu plānošanu, jo ir jāņem vērā visi ceļu veidi, krustojumi, to lielumi, kā arī tilti. Ja krava ir īpaši ar platiem vai augstiem izmēriem, tad ir nepieciešams izvēlēties maršrutu, kurš ir daudz garāks nekā varētu tikt ar standarta kravas tenti un līdz ar to arī pārvadājumu izmaksas varētu sadārdzināties. Mūsu komanda ar ilggadēju pieredzi spēj klientiem piedāvāt pārdomātus maršrutus, lai krava tiktu nogādāta pēc iespējas īsākos termiņos un ar saprātīgām izmaksām.

Mums patīk katrs jūsu izaicinājums, jo tā mēs augam. Padarīt šķietami neiespējamo iespējamu – mums tā ir lieliska sajūta, ka esam spējuši jums lieliski pakalpot. Negabarīta kravas, jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir specifiski starptautiska mēroga kravu pārvadājumi. Tā var būt jebkura krava, kas ir lielāka par standartu, ir smaga nekā parasti, vai nestandarta izmēra, līdz ar to tai tiek piemēroti specifiski tehniskie un juridiskie apsvērumi.

Negabarīta kravas mūsu uzņēmums piedāvā izstrādāt specifisku risinājumu paketi, kas balstās uz katra pasūtījuma individuālajām prasībām. Sākot no maršruta izvēles un kravas iepakošanas, beidzot ar pašu transportēšanu uz speciālām platformām un treileriem. Pēc nepieciešamības uzņēmums noorganizēs arī pavadošo transportu Jūsu kravai.

Iepriekšējos uzdevumos gūtā pieredze un individuāls darbs ar katru klientu ir mūsu stūrakmens. Pateicoties tam, mūsu speciālisti spēj piemeklēt optimālo risinājumu negabarita kravas nogādāšanai galamērķī, apvienojot gan gaisa, gan dzelzceļa, gan autotransporta un jūras ceļu piedāvātās iespējas.

Uzņēmums arī aktīvi atklāj sev jaunas tehnoloģijas, līdz ar to mēs esam viens no ātrāk augošajiem loģistikas uzņēmumiem. Tieši tāpēc mēs lepojamies ar to, ka katru reizi varam piedāvāt Jums ko jaunāku un labāku. Varat droši, uzticēties mūsu profesionalitātei un pieredzei – mēs izstrādāsim Jums izdevīgāko risinājumu.

Negabarīta kravu pārvadājumu aptuvenās cenas varat  skatīt šeit.

Bet lai noskaidrotu precīzu cenu par loģistikas pakalpojumiem, aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 minūšu laikā!

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi un to veidi

Metāla konstrukcijas 

Koka karkasa konstrukcijas

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi un to transportlīdzekļu izmēri

Call Now Button