Dzīvnieku pārvadājumi

Dzīvnieku pārvadājumi

Vietējie un starptautiskie dzīvnieku pārvadājumi

Citreiz tālā ceļā jādodas ne tikai cilvēkiem un kravai, bet arī dzīvniekiem. Mūsu uzņēmums piedāvā specializētu autotransportu Jūsu dzīvnieku pārvadāšanai pa visu Eiropu, kā arī ārpus Eirozonas. Dzīvnieku pārvadājumi ir ideāls risinājums, ja Jums dzīvnieki ir jānogādā no vienas vietas līdz otram galamērķim.

Mums ir plaša pieredze dzīvnieku pārvadājumos arī pa Latvijas teritoriju. Mēs vedam zirgus, briežus, govis, buļļus, aitas kā arī citus liellopus un dzīvniekus, kā arī veselus ganāmpulkus. Atkarībā no transportēšanas maršruta, ilguma un ceļā pavadāmā laika, dzīvniekiem tiek nodrošināti pārtraukumi un pēc vajadzības, arī veterinārā palīdzība.

Jums nav jāuztraucas par to, ka dzīvnieki varētu gūt traumas pārvadājuma lakā – mūsu sertificētais autotransports atbilst visiem jaunākajiem Eiropas standartiem un dzīvnieku pārvadājumu drošības kritērijiem. Tas tiek regulāri pārbaudīts un pēc katra pārvadājuma tīrīts un dezinficēts, tādējādi nodrošinot optimālus sanitāros apstākļus. Dažādiem dzīvniekiem ir dažādi pārvadāšanas noteikumi, kurus nosaka veterinārais dienests.

Nelauziet par tiem galvu un ietaupiet savu laiku– jautājiet uzreiz mums! Mūsu speciālisti ir vienmēr gatavi sniegt Jums konsultāciju, atbildēt uz jautājumiem, kā arī palīdzēt sagatavot atbilstošos dokumentus.

Call Now Button