SAVVAĻAS DZĪVNIEKU PĀRVADĀŠANA UZ ĀRZEMĒM

3

Nesen paveicām interesantu dzīvnieku pārvadāšanu uz Ukrainu. Savvaļas zirgu ganāmpulks sastāvēja no vairākām zirgu ģimenēm, kas bija izaicinājums tos sadalot specializetās kravas automašīnās, lai procesu noorganizētu pēc iespējas efektīvāk.

Savvaļas dzīvnieku pārvadāšana uz ārzemēm prasa iepriekšēju sagatavotību, lielu atbildību un īpašu uzmanību katrai detaļai, lai dzīvnieku pārvadāšana noritētu raiti un justos labi šajā pārvadāšanas procesā. Tika ievēroti visi dzīvnieku labturības noteikumi un izmantots specializēts dzīvnieku pārvadāšanas transports, kurš ir aprīkots ar ventilācijas sistēmām, barību un ūdeni. Ievērojot Eiropas standartus savvaļas dzīvnieku pārvadāšanā, tika pielāgota speciāla piekabe, kurā ir pietiekama ietilpība katram dzīvniekam.

Untitled design 7

Šādi starptautiskie pārvadājumi ir liels izaicinājums katram kravu pārvadātājam un dzīvnieku saimniekam. Ne tikai transportēšana, bet arī to iekraušana specializētā dzīvnieku pārvadāšanas transportā ir laika ietilpīgs un sarežģīts process. Šajā savvaļas zirgu transportēšanas reizē līdz specializētam dzīvnieku transportam, padarīja procesu sarežģītāku. Zirgi atradās klajā laukā, kur ar kravas automašīnām piekļūt bija praktiski neiespējami. Tāpēc tika izmantots mazāka izmēra specializēts transports.

6
3
4
5

Vietējie un starptautiskie dzīvnieku pārvadājumi

Esam veikuši dažādus dzīvnieku pārvadājumus, tai skaitā aitas, lamas, buļļus, briežus un govis. Savvaļas zirgus esam pārvadājusi arī iepriekš, sīkāk varat iepazīties ? šeit

Kvalitatīva un efektīva dzīvnieku pārvadāšana uz ārzemēm ir atbildīgs process, mēs nodrošinām liellopu transportēšanu uz jebkuru valsti. Mūsu loģistikas speciālisti noorganizēs dzīvnieku transportēšanu pēc iespējas efektīvāk un par saprātīgām cenām.

Ieskaties dzīvnieku pārvadājumu procesā

Call Now Button