Jūras kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumu piedāvājumi pa visu pasauli. Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem kravu pārvadāšanas veidiem

Jūras ceļam nav attāluma ierobežojuma. Kāpēc gan nepaplašināt savus horizontus ar mūsu piedāvātajiem jūras kravu pārvadājumiem?

Jūras kravu pārvadājumi ir labākais risinājums situācijās, kad minimālas transportēšanas izmaksas ir daudz svarīgākas, nekā piegādes ātrums. Taču pateicoties uzņēmuma sadarbībai ar progresīvām un uzticamām kuģu līnijām, mēs tomēr varam jums piedāvāt konkurētspējīgu piegādes ātrumu par maksimāli izdevīgām cenām. Mūsu vestās kravas droši nonāk gan lielās, gan mazās ostās, bet no turienes – tieši pie Jūsu vai Jūsu adresāta durvīm.

Uzņēmumam ir bagāta pieredze kravu transportēšanā pāri jūrām un okeāniem. Mūsu stiprākie virzieni ir Ķīna, Amerika un Kanāda, kā arī Eiropa un citas valstis.

Jūsu ērtībai piedāvājam jūras konteineri standarta 20 pēdu (iekšējais tilpums 33,1m3) un lielos 40 pēdu (67.5m³) jūras konteinerus. To metāla konstrukcija lieliski pasargā kravu jūras brauciena laikā un veicina tās ērtu iekraušanu un izkraušanu ostā ar speciālās tehnikas palīdzību.

Jūras kravu pārvadājumiem kravas var būt gan pilnas, gan saliktas, kas atkal palīdz samazināt izdevumus. Mūsu speciālisti palīdzēs nokārtot visus vajadzīgos dokumentus un muitu jūras pārvadājumiem. Pēc vajadzības nodrošināsim arī kravas uzglabāšanu apsargātās noliktavās.

Par jūras kravu pārvadājumu noteikumiem, lasiet šeit.

Starptautiskos jūras pārvadājumos izmanto Inkoterms rokasgrāmatu, kas atbild par preču piegādes noteikumiem. Vairāk par Inkoterms, lasiet šeit.

Ir jārēķinās ar jūras konteinera noslogojumu un paaugstinātām transportēšanas izmaksām, iesakām laicīgi rezervēt jūras kravu pārvadājumus. Vairāk lasiet šeit.

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras pārvadājumiem dažādi konteineru veidi

'Dry' konteineris

jūras konteineris , kuras kravu iekrauj no augšpuses

Standarta konteinera dēvē arī par “Dry conteiner”. Šie kravu pārvadājumi un to konteineri ir pilnībā norobežoti ar cietu jumtu, sienām un grīdu, aizsargāti no ārējo apstākļu ietekmes un izturīgi pret laika apstākļiem, standarta konteineri līdz šim ir visizplatītākais konteineru tips, un tāpēc tos izmanto lielākajai daļai parasto kravu iekraušanai. Ir iespējams pārvadāt jebkādas kravas kuras izvietotas uz paletēm vai bez. Kravas, kuras tehniski iespējams iekraut/izkraut no aizmugures, jo konteinerim veras vaļā tikai aizmugure. Piemēram, celtniecības materiāli, sadzīves lietas, mēbeles, bīstamas kravas, pirotehniku, arī saplacinātus atkritumus ved ar šiem konteineriem u.c.

'High Cube' konteineris

Jūras konteineri lielākiem kravu pārvadājumiem

Tērauda vai alumīnija jūras sauso kravu konteineri. ‘High Cube’ konteineri ir pēc struktūras līdzīgi standarta konteineriem, bet ir pieejami garāki. Šie konteineri ir izmēros 40 ‘un dažreiz 45’, ir piemēroti lielākai daļai kravu. Alumīnija konteineriem ir nedaudz lielāka slodze izturēt lielāku kravu.

'Open Side' konteineris

open side 01

Kravu pārvadājumu konteineri ar atvērtiem sāniem.
Šīs konteineris kravu iekraušanai un glabāšanas ir aprīkotas ar durvīm, kuras var atvērt no abām pusēm, nodrošinot daudz plašāku vietu kravu iekraušanai.
Atvērtie sānu konteineri ir ļoti līdzīgi standarta konteineriem, vienīgā atšķirība ir tā, ka durvis var pilnībā atvērties arī sānos. Šī funkcija nodrošina daudz plašāku vietu un piekļuvi, kas atvieglo kravu iekraušanu un izkraušanu. Šie ir ļoti labi konteineri ar to, ka ir ērti iekraut kravas no sāniem, līdz ar to var kraut garizmēra vai platizmēra kravas. Kokmateriālus, metāla konstrukcijas, kanalizācijas iekārtas, jebkuras ražošanas iekārtas, kuras atbilst standarta izmēriem un ir kraujamas no sāna.

Beramkravu konteineris

Jūras konteineris beramkravu pārvadājumiem

Ar beramkravas konteineri pārvadā materiālus granulētā veidā, daļiņu formā kā samērā mazu cietvielu, piemēram, graudu, akmeņogļu vai grants, masu. Šī krava parasti tiek nolaista vai izlieta ar snīpi vai lāpstu spainī beramkravu kuģa kravas tilpnē, dzelzceļa vagonā, dzelzceļa vagonā vai autocisternas, piekabes vai puspiekabes korpusā. Mazākus daudzumus (kurus joprojām uzskata par “lielgabarīta”) var ievietot kastē (vai piepildīt bungas) un paletēs.

Refrižeratora konteineris

Jūras konteineris refrižerators

Refrižeratora kravu konteineru izmanto priekš temperatūras ziņā jutīgai, ātri bojājošai kravai, piemēram, gaļas, augļu un dārzeņu, pārvadāšanai. Šis konteinera tips ir atkarīgs no ārējas enerģijas, lai uzturētu temperatūru. Refrižeratori parasti nāk no 20′ un 40′ un parasti ir izgatavoti no tērauda, kas paredzēts izturībai.

'Open Top' konteineris

jūras konteineris , kuras kravu iekrauj no augšpuses

Konteineram ar atvērtu augšpusi ir pārveidojama augšdaļa, kuru var arī pilnībā noņemt. Tas ir piemērots nestandarta kravu pārvadājumiem, kurām ir pārāk liels augstums un kuras nevar viegli iekraut caur durvīm, piemēram, lielgabarīta kravas pārvadājumi, kuru pārkraušanu un iekraušanu var veikt tikai ar celtni vai ritošo tiltu.

Platforma

Jūras konteineris , platforma jūras pārvadājumiem

Platformas sastāv tikai no grīdas konstrukcijas ar ārkārtīgi lielu kravnesību. Šī lielā kravnesība ļauj koncentrēt smago svaru uz mazām vietām. Piemērots nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumiem. Platforma sastāv no tērauda rāmja un koka grīdas konstrukcijas. Platformas ir pieejamas 20 ‘un 40’ izmēros. Sānu sliedēs ir uzstādīti stiprinājuma gredzeni, pie kuriem var piestiprināt kravu.

'Flat Rack' konteineris

Jūras konteineris lielgbarīta kravu pārvadājumiem

Kravu pārvadājumu konteineris ar salokāmām sāniem, tie ir paredzēti kravas uzglabāšanas pārvadāšanai, kuram malas var salocīt, lai izveidotu plakanu plauktu visdažādāko preču pārvadāšanai.
Flat Rack konteineri ir īpaši piemēroti smagām kravām un kravām, piemēram, caurulēm un autotransportlīdzekļiem, kurām nepieciešams iekraut no augšas vai sāniem. Ir iespējams izmantot ar un bez sienām. Plakano plauktu konteineri ir izgatavoti no tērauda un ir 20 ‘un 40’ izmēros.

Ventilējams konteineris dzīvnieku pārvešanai

Jūras konteineris dzīvnieku pārvadāšanai

Dzīvnieki, kuri paredzami transportēšanai pa jūru tālos maršrutos, tiek pārvadāti ar specializētiem konteineriem, kuri aprīkoti ar vēdināmiem logiem, barotavām, kā arī iespējai iepildīt ūdeni dzeršanai. Šie paši konteineri noceļot no kuģa ir kombinējami ar sauszemes pārvadājumu uz platformas piegādei līdz nepieciešamai adresei.

'Tank' konteineris

Jūras konteineris šķidru kravas pārvadājumiem

Tank konteineru galvenokārt izmanto šķidru materiālu pārvadāšanai,kā piemēram, bīstamas kravas ADS klases, šķidrās ķīmijas, eļļas, augu eļļas, alkoholu u.c.
Šos konteinerus izmanto milzīga daļa no visas kuģniecības nozares. Tie lielākoties ir izgatavoti no stipra tērauda vai citiem pretkorozijas materiāliem, nodrošinot kravai ilgu kalpošanas laiku un aizsardzību.

Call Now Button