Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Izdevīgi dzelzceļa kravu pārvadājumu piedāvājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi - vieni no nozīmīgākajiem sauszemes loģistikas risinājumiem.

Pateicoties tam, ka Latvijā šī infrastruktūra ir ļoti labi attīstīta, dzelzceļa tīkls pārklāj ne tikai visu mūsu valsti, bet arī paver ceļu uz visu pārējo kontinentu, radot nepārtrauktu transporta ķēdi.

Īpaši pieprasīts ir austrumu virziens – Krievija, Ķīna, Kazahstāna, taču sliedes ved arī uz tādām Eiropas valstīm kā Spānija, Francija, Polija vai Vācija, kā arī uz Tuvajiem un Tālajiem Austrumiem. Bez šaubām, vilciens ir visizdevīgākā izvēle, ja vēlaties nogādāt ļoti lielas kravas lielos attālumos.

Mēs piedāvājam slēgta un atvērta tipa vagonus, kā arī risinājumus nestandarta kravu pārvešanai, Jūsu kravas iespējamais svars un daudzums ir praktiski neierobežots. Ātruma ziņā vilciens zaudē tikai lidmašīnai, kaut gan dažos Eiropas maršruta posmos tas var izrādīties pat ātrāks, savukārt drošības ziņā vilcienam nav analogu. Tādējādi dzelzceļa kravu pārvadājumi ļaus Jums ietaupīt ne tikai laiku un degvielu, bet arī garantēs maksimālu drošību, salīdzinājumā ar citiem transportlīdzekļiem.

Mūsu uzņēmums, protams, nodrošinās arī kravu aizvešanu līdz vilcienam un no tā. Mēs Jums aiztaupīsim ne tikai muitas kārtošanas problēmas, bet arī sagatavosim apdrošināšanu un pēc vajadzības sarūpēsim pat noliktavas, kā arī kravu iekraušanu un izkraušanu.

Call Now Button