NEGABARĪTA KRAVU PĀRVADĀJUMI UZ/NO ZVIEDRIJAS

9

Mums patīk katrs Jūsu izaicinājums, jo tā mēs augam. Padarīt šķietami neiespējamo iespējamu – mums tā ir lieliska sajūta, ka esam spējuši Jums lieliski pakalpot. Nestandarta kravu pārvadājumi, jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir specifiski starptautiska mēroga kravu pārvadājumi. Tā var būt jebkura krava, kas ir lielāka par standartu, ir smaga nekā parasti, vai nestandarta izmēra, līdz ar to tai tiek piemēroti specifiski tehniskie un juridiskie apsvērumi.

Traktora un piekabes piegāde no Zviedrijas uz Latviju.
Lai lielgabarīta kravu pārvadājumi notiktu efektīvi, iepriekš ir jāpārbauda kravas izmēri, kravas gatavība, nosūtītāja un saņēmēja darba laiki.
Kravu pārvadājumu cenu veido, no tā kāds transportlīdzeklis ir nepieciešams. Kravu pārvadājumiem – tents, platforma vai platforma ar rampām. Šajā gadījumā bija nepieciešama platforma ar rampām. Kā arī vēl cena ir atkarīga no maršruta, kravas gabarītiem un svara.

Tāpēc kravu pārvadājumus labāk ir uzticēt nozares speciālistiem un sertificētiem šoferiem, lai kravu pārvadājumi noritētu efektīvi un pēc iespējas zemākām izmaksām.

Call Now Button