Pārvākšanās serviss

Pārvākšanās serviss atsauksmes

Vietējais pārvākšanās serviss

Vai meklējat loģistikas uzņēmumu, kurš sniedz pārvākšanās pakalpojumus? Efektīvs pārvākšanās serviss pa visām Latvijas pilsētām, kā privāto mantu pārvešanu no Rīgas uz Jelgavu, Liepāju, Smilteni, Daugavpili u.c. Latvijas pilsētām, tā arī mantu pārvešanu no jebkuras Latvijas pilsētas uz Rīgu. Piedāvājam mantu pakošanas no dažādiem materiāliem, kā arī piedāvājam mantu iepakošanas pakalpojumus, izvēloties iesaiņošanas materiālus atbilstoši jūsu mantu īpatnībām.

Vairāku gadu pieredzē, nodrošinot pārvākšanās servisu, mēs pārzinām katru pārvākšanās detaļu, kas būs nepieciešama tieši jums, lai pārvākšanās serviss noritētu veiksmīgi un bez aizķeršanās. Atstājiet savas rūpes mums un pārcelšanās serviss jums būs patīkams process. Mūsu uzņēmums balstās uz profesionāliem kravu un mantu pārvadājumiem pa visu pasauli, mums ir visi nepieciešamie materiāli un autotransporti, kas jūsu mantas pārvadās droši un efektīvi. Profesionāls serviss no mūsu darbiniekiem jums vienmēr nepieciešamības gadījumā ir pieejams jebkurā laikā, strādājam 24/ 7/ 366!

Starptautiskais pārvākšanās serviss

Vai arī meklē pārcelšanās servisu ārpus Latvijas robežām? Piedāvājam arī starptautiskus mantu pārvadājumus pa visām Eiropas valstīm, pārvākšanās serviss no Anglijas, Īrijas, Vācijas uz Latviju u.c. Eiropas valstīm, kā arī nodrošinām mantu pārvedumus ārpus Eiropas robežām.

Mūsu uzņēmums jau vairākus gadus sekmīgi ir nodibinājis kontaktus ar sadarbības partneriem pa visu pasauli, lai spētu jums sniegt profesionālu pārvākšanās servisu uz jebkuru valsti. Profesionāla komanda jums atradīs optimālāko variantu par saprātīgām cenām, iekļaujot mantu pakošanas, kā arī uzglabāšanu un noliktavas pakalpojumus, lai jūsu mantas būtu drošībā. Kā arī palīdzēs jums sagatavot visus nepieciešamos personīgo mantu pārvešanas dokumentus. Starptautiskie mantu pārvadājumi ir laikietilpīgs un specifisks process salīdzinājumā ar vietējo mantu pārvadājumiem, jāpievērš īpaša uzmanība daudzām niansēm, ieskaitot mantu svaru, lielumu un mantu pārveduma galamērķi un dokumentāciju.

Pārvākšanās serviss - biežāk uzdotie jautājumi

Tas ir laikietilpīgs un nogurdinošs process, atstāj savas rūpes mums! Palīdzēsim jums pārvākšanās procesā gan no privātmājām, gan no daudzstāvu mājām uz nepieciešamo galapunktu. No durvīm līdz durvīm, ātrs un efektīvs pārcelšanās serviss!

Nepārslogo sevi un savus darbiniekus, un šīs rūpes atstājiet mums. Ātri un efektīvi ofisa pārcelšanas pakalpojumi. Piedāvājam pilnu servisu, sapakosim jūsu mantas, mēbeles un parūpēsimies par to, lai procesa notiktu bez aizķeršanās.

Nepieciešama mēbeļu pārvešana vai arī nolietotu mēbeļu izvešana? Nodrošinām ātru un efektīvu mēbeļu pārvešanas procesu pa visu Latviju. Sniedzam arī Mēbeļu pārvadājumus ārpus Latvijas robežām.

Trauslu mantu pārvešanai svarīgi ir pievērst uzmanību lielumam un iepakošanas specifikācijai, lai mantu pārvešana noritētu nevainojami un gludi, ņemot vēra daudzus ārējos faktorus, kas varētu ietekmēt drošību, mūsu speciālisti parūpēsies par īpašu mantas iepakošanu un piemērotu transportlīdzekļa izvēli. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī mantu apdrošināšanu un noliktavu telpas, ja mantas ir jāpārved ārpus Latvijas robežām.

Meklē kādu, kurš parūpēsies par jūsu vecajām mantām, kā piemēram, sekcijām, dīvāniem, gultām vai citām lielapjoma mantām, kuras jums nav kur likt? Netērē savu laiku, un uztici vecu mantu vai mēbeļu izvešanu mums, mūsu speciālisti zina labas vietas, kur var droši aizvest uz vietu, kas nepiesārņos dabu. Piedāvājam arī bīstamo kravu utilizācijas, rūpniecības atkritumu izvešana un vēl daudzus citus utilizācijas veidus.

Nepieciešamības gadījumā piedāvājam noorganizēt noliktavu telpas jebkurā pasaules valstī, mūsu uzņēmums piedāvā noliktavas Latvijā, Vācijā, kā arī citās valstīs, ar kurām mums ir noslēgti sadarbības līgumi. Mēs nodrošinām noliktavas atbilstoši jūsu vajadzībām – lielāka un mazāka izmēra, ar vai bez temperatūras kontroles režīma. Visas uzglabāšanas telpas ir tīras, drošas un praktiskas, kas garantē jūsu privāto mantu drošu uzglabāšanu un pārvešanu līdz nepieciešamam galapunktam.

Pārvākšanās serviss prasa lielu uzmanību dažādās detaļās, līdz ar to, cena par mantu pārvedumiem katram tiek aprēķināta individuāli, jo tiek ņemti vērā vairāki faktori. Vairāk lasīt šeit.

Rūpīgi iepakosim privātās mantas

Akurāti iekrausim mantas transportlīdzeklī

Aizvedīsim no durvīm līdz durvīm

Pārvākšanās serviss

Mūsu klienti mūs slavē par operatīvu pārvākšanās servisu par pieņemamām cenām. Sazinieties ar mūsu speciālistiem sev ērtākā veidā un mēs jums sagatavosim cenu piedāvājumu 30 minūšu laikā!

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti vērtīgas dāvanu kartes

20190722104155Virsi logo
download 2 removebg preview
Starptautiskais pārvākšanās serviss
Parūpēsimies par jūsu mantām
Call Now Button