Jūras kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumu piedāvājumi pa visu pasauli. Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem kravu pārvadāšanas veidiem

Jūras ceļam nav attāluma ierobežojuma. Kāpēc gan nepaplašināt savus horizontus ar mūsu piedāvātajiem jūras kravu pārvadājumiem?

Jūras kravu pārvadājumi ir labākais risinājums situācijās, kad minimālas transportēšanas izmaksas ir daudz svarīgākas, nekā piegādes ātrums. Taču pateicoties uzņēmuma sadarbībai ar progresīvām un uzticamām kuģu līnijām, mēs tomēr varam Jums piedāvāt konkurētspējīgu piegādes ātrumu par maksimāli izdevīgām cenām. Mūsu vestās kravas droši nonāk gan lielās, gan mazās ostās, bet no turienes – tieši pie Jūsu vai Jūsu adresāta durvīm.

Uzņēmumam ir bagāta pieredze kravu transportēšanā pāri jūrām un okeāniem. Mūsu stiprākie virzieni ir Ķīna, Amerika un Kanāda, kā arī Eiropa un citas valstis.

Jūsu ērtībai piedāvājam jūras konteineri standarta 20 pēdu (iekšējais tilpums 33,1m3) un lielos 40 pēdu (67.5m³) jūras konteinerus. To metāla konstrukcija lieliski pasargā kravu jūras brauciena laikā un veicina tās ērtu iekraušanu un izkraušanu ostā ar speciālās tehnikas palīdzību.

Jūras kravu pārvadājumiem kravas var būt gan pilnas, gan saliktas, kas atkal palīdz samazināt izdevumus. Mūsu speciālisti palīdzēs nokārtot visus vajadzīgos dokumentus un muitu jūras pārvadājumiem. Pēc vajadzības nodrošināsim arī kravas uzglabāšanu apsargātās noliktavās.

Zvanīt