Arhīvi: Services

Loģistikas pakalpojumi

Bīstamo kravu pārvadājumi

Bīstamā krava skaitās ar tādām īpašībām, kas apdraud apkārtējo vidi notiekot negadījumam, kas var radīt kaitējumu cilvēka dzīvībai vai veselībai, kā arī nodarīt postījumus apkārtējai videi vai īpašumam. Par bīstamām uzskata tikai tādas kravas, kas atbilst Apvienoto Nāciju Organizācijas noteiktajiem bīstamības kritērijiem. Tāpēc ir ieviesti stingri noteikumi, kuri regulē, kādā veidā un pa kādiem auto ceļiem krava tiek pārvadāta.

Lai droši pārvadātu bīstamo kravu ir nepieciešams sakārtot dažādas formalitātes. Kā arī autotransporta šoferiem ir nepieciešams nokārtot sertifikātu. Starptautiskiem kravu pārvadājumiem ir jānoskaidro, kādas atļaujas ir nepieciešamas katrā valstī un kādi ir noteikumi pārvedot bīstamo kravu. Piedāvājam drošus bīstamo kravu pārvadājumus pa visu pasauli, palīdzēsim sakārtot visas nepieciešamās formalitātes un ietaupīsim jūsu laiku.

Starptautiskie gaisa transporta pārvadājumu serviss

Avio kravu pārvadājumi

Ja jums ir nepieciešams nogādāt kravu nekavējoties, tad Avio kravu pārvadājumi ir ātrākais un drošākais veids kā nogādāt kravu līdz nepieciešamajam galapunktam. Ar gaisa transportu ir iespējams pārvadāt gandrīz visu, sākot ar vēstulēm un dokumentiem, beidzot ar liela izmēram kravām, bīstamām kravām, un pat mājdzīvniekus.

Vienīgi ir jāņem vērā gaisa pārvadājumu kārtību un noteikumus, kurus regulē “KONVENCIJA PAR DAŽU STARPTAUTISKĀ GAISA TRANSPORTA NOTEIKUMU UNIFIKĀCIJU”, kura ir parakstīta Varšavā 1929.gada 12.oktobrī, un citu attiecīgo dokumentu nozīmīgo ieguldījumu privāto starptautisko gaisa tiesību harmonizācijā. Delatlizētāk ar noteikumiem varat iepazīties šeit.

Svarīgākie avio pārvadājumu Konvencijas punkti:

 • Gaisa kravas pavadzīmes izsniegšanu var aizstāt jebkuri citi līdzekļi, pārvadātājs pēc nosūtītāja lūguma var izsniegt nosūtītājam kravas saņemšanas kvīti, kas ļauj identificēt nosūtītās preces un piekļūt informācijai, ko satur kravas reģistrācija;
 • Starptautiskiem pārvadājumiem katrai valstij noteikumi par muitas formalitātēm atšķiras, veicot avio kravu pārvadājumus, ja nepieciešams ievērot muitas, policijas un tamlīdzīgu pārvaldes institūciju formalitātes, nosūtītājam var pieprasīt izsniegt dokumentu, kas norāda kravas raksturu.  Par kravas saturu pārvadātājam neuzliek nekādu atbildību un saistības.
 • Gaisa kravas pavadzīme sastāv no trijiem oriģināleksemplāriem, Pirmo eksemplāru apzīmē – pārvadātājam, un to paraksta nosūtītājs. Otro eksemplāru apzīmē saņēmējs, un to paraksta nosūtītājs un pārvadātājs. Trešo eksemplāru paraksta pārvadātājs, kurš to nodod nosūtītājam pēc tam, kad krava ir tikusi pieņemta, jāņem vērā to, ka parakstam ir jābūt izdrukātam vai uzspiestam ar zīmogu.
 • Gaisa transporta pārvadātājs ir atbildīgs par kravas saturu un piegādes termiņiem.
 • Apdrošināšana- dalībvalstis pieprasa saviem pārvadātājiem, lai tie piemēro adekvātu apdrošināšanu, kas sedz viņu atbildību saskaņā ar šo Konvenciju. Dalībvalsts, kurā darbojas pārvadātājs, var pieprasīt sniegt pierādījumus par to, ka viņš piemēro adekvātu apdrošināšanu, kas sedz viņa atbildību saskaņā ar šo Konvenciju.

Veicot avio kravu pārvadājumus, tiek izsniegta gaisa kravas pavadzīme!

Avio kravas pavadzīmē ir jāiekļauj:

 • sākumpunkta un galapunkta vietu norādījumus;
 • ja sākumpunkta un galapunkta vietas atrodas vienas Dalībvalsts teritorijā, bet viena vai vairākas norunātās apstāšanās vietas ir citas Valsts teritorijā, tad jānorāda vismaz vienu apstāšanās vietu;
 • nosūtīto preču svara norādījumu.

Palīdzēsim sagatavot un aizpildīt Avio kravas pavadzīmi, lai nesaskartos ar neparedzētām situācijām.

Avio kravu pārvadājumi un mūsu piedāvājumi:

Dokumentu un vēstules sūtījumiem ir jāiekļaujas 35 x 28 cm un drīkst sasniegt līdz 2kg, kurus varam nosūtīt 24-72h laikā

Ekspress pārvadājumus , kuri nepārsniedz 1m augstumu, un kuru svars nepārsniedz 70kg

Pilno avio kravas pārvadājumi, kas ir piemērota liela apjoma kravām, ir iespēja rezervēt pilnu avio transportu.

Kombinētie kravu pārvadājumi – pārvadājumus, kurus nogādāsim no durvīm līdz durvīm, izmantojot arī citus kravu transporta veidus.

Plusi un mīnusi starptautiskiem avio kravu pārvadājumiem

 • Ātrākais kravu pārvadājumu veids;
 • Paredzamākais kravu pārvadājumu veids, jo lidojumi reti, kad aizkavējas;
 • Drošākais kravas transportēšanas veids, lidostu stingro drošības pasākumu dēļ;
 • Ātrāka muitošana, jo gaisa kravas tiek ātri izkrautas;
 • Kravas ar gaisa transportu var transportēt gandrīz uz jebkuru galamērķi.
 • Avio kravu pārvadājumu izmaksas ir augstākas nekā citiem pārvadājumu pakalpojumiem;
 • Nav rentabli vieglu un lētu preču nosūtīšanai;
 • Mazāk videi draudzīga transporta, jo gaisa pārvadājumiem ir augsta oglekļa emisija;
 • Ir daži ierobežoti produkti, kurus nevar pārvadāt pa gaisu, bet kurus var pārvadāt ar autotransportu vai jūras kravu.

Aizpildi ērtu cenu pieteikuma formu un saņem individuālu piedāvājumu 30 min. laikā!

Vēlies noskaidrot cenas par avio kravu pārvadājumiem?

Noliktavu pakalpojumi

Noliktavu telpas jūsu biznesa attīstībai

Lai veiksmīgi transportētu kravu, vispirms ir jāparedz vieta, kur to uzglabāt. Neskatoties uz to, vai tā ir nokomplektēšana pirms sūtīšanas, uzglabāšana pārvadājuma laikā (muitas vai citu iemeslu dēļ), vai arī kravas sadalīšana pirms to nosūta tālāk vairākiem adresātiem, – noliktavu pakalpojumi ir neatņemama loģistikas risinājumu daļa.

Uzņēmums piedāvā noliktavas Latvijā, Vācijā, kā arī citās valstīs, ar kurām mums ir noslēgti sadarbības līgumi. Mēs nodrošinām noliktavas atbilstoši Jūsu vajadzībām – lielāka un mazāka izmēra, ar vai bez temperatūras kontroles režīma. Visas uzglabāšanas telpas ir tīras, drošas un praktiskas.

Regulāri veiktā inventarizācija, detalizēta uzskaite un dokumentācija garantē, ka Jūsu krava nepazudīs noliktavas dziļumos un laicīgi dosies tālāk ceļā. Mūsu noliktavas tiek apsargātas 24 stundas diennaktī, kā arī tās ir aprīkotas ērtai kravu iekraušanai un izkraušanai, ar ērtiem piebraucamajiem ceļiem. Noliktavas telpās var tikt uzglabātas dažāda veida preces.

Noliktavu pakalpojumi

Jūsu kravai nodrošināsim noliktavas un citus pakalpojumus

Kravas iekraušanas un izkraušanas darbi
Kravas uzglabāšana
Kravas apstrāde

Aizpildīsim muitas formalitātes jūsu vietā

Citreiz muitas dokumentu kārtošana var kļūt par ļoti nogurdinošu uzdevumu, vēl jo vairāk ja ar to nākas saskarties pirmo reizi. Pataupiet savu laiku, naudu un nervus, uzticot mums to paveikt Jūsu vietā. Muitas brokeris ir profesionālis, kas palīdz muitas procedūru kārtošanā, kas Jūs noteikti pasargās no dažādiem riskiem – Jūs vienmēr rīkosieties atbilstoši valsts likumam un nepārmaksāsiet, kā arī nokārtosiet formalitātes lieki netērējot laiku.

Uzņēmums nodrošina pilnu muitas brokera pakalpojumu spektru uzņēmumiem un privātpersonām. Mēs sagatavosim:

 • eksporta deklarācijas;
 • importa deklarācijas;
 • tranzīta deklarācijas;
 • galvojumus;
 • atzinumus par iepakojumu, svaru un materiālu;
 • atskaites.

Veiksim muitas dokumentu pārbaudes, atmuitosim privātās un komerckravas, konsultēsim Jūs par apliktajām muitas nodevām un nodokļiem, kā arī daudz ko citu. Atkarībā no nepieciešamības uzņēmums sagatavos dokumentus gan elektroniskā, gan papīra formātā.

Mēs veiksim visas nepieciešamās procedūras, lai Jūsu krava pēc iespējas ātrāk varētu tikt laista brīvā apgrozībā Latvijā, vai citā valstī. Mūsu muitas brokeri ir sertificēti profesionāļi ar lielu darba pieredzi gan ar Latvijas, gan ārzemju ostu, lidostu, dzelzceļa, kā arī auto ceļu muitu un robežpārejām. Uzņēmuma speciālisti labprāt sniegs konsultācijas un atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Mūsu gadiem krātajai pieredzei un profesionalitātei var droši uzticēties.

Elastīga apdrošināšanas sistēma

Kravu apdrošināšana ir neatņemama kravu pārvadājuma sastāvdaļa. Jebkurai kravai ir jābūt apdrošinātai pret neparedzētiem apstākļiem un neskartai jānokļūst galamērķī. Mūsu uzņēmums īpaši rūpējas par pārvadājumu drošību, tāpēc, lai padarītu sadarbību ar mums vēl ērtāku piedāvājam ātri un kvalitatīvi noformēt arī apdrošināšanu.

Mēs esam izstrādājuši elastīgu apdrošināšanas sistēmu, kas spēs rast izdevīgāko risinājumu individuāliem kravu pārvadājumiem. Kā arī mūs speciālisti pēc nepieciešamības izskatīs dažādus nestandarta risinājumus, atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Polisi var sastādīt gan vienreizējiem, gan regulāriem pārvadājumiem, atkarībā no pārvadājuma rakstura un noformēt derīgu jebkuram noteiktam sauszemes, jūras vai avio maršrutam.

Apdrošināšanas tarifu cenas ietekmē tādi faktori kā:

 • kravas kopējā vērtība;
 • apjoms;
 • pārvadājuma nosacījumi;
 • transporta veids;
 • virziens un maršruts;
 • attālums;
 • iepakojums u.c. saskaņā ar apdrošināšanas polisi.

Mēs segsim visus riskus un negaidītus apstākļus, kas var rasties mūsu vainas dēļ visā transportēšanas posmā, no kravas saņemšanas līdz tās nodošanai. Uzņēmums garantē individuālu pieeju katram individuālajam pieteikumam, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

Ja vēlaties iegūt papildinformāciju par mūsu piedāvāto apdrošināšanu, mūsu speciālisti labprāt sniegs Jums konsultāciju un atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Vietējais pārvākšanās serviss

Vai meklējat loģistikas uzņēmumu, kurš sniedz pārvākšanās pakalpojumus? Efektīvs pārvākšanās serviss pa visām Latvijas pilsētām, kā privāto mantu pārvešanu no Rīgas uz Jelgavu, Liepāju, Smilteni, Daugavpili u.c. Latvijas pilsētām, tā arī mantu pārvešanu no jebkuras Latvijas pilsētas uz Rīgu. Piedāvājam mantu pakošanas no dažādiem materiāliem, kā arī piedāvājam mantu iepakošanas pakalpojumus, izvēloties iesaiņošanas materiālus atbilstoši jūsu mantu īpatnībām.

Vairāku gadu pieredzē, nodrošinot pārvākšanās servisu, mēs pārzinām katru pārvākšanās detaļu, kas būs nepieciešama tieši jums, lai pārvākšanās serviss noritētu veiksmīgi un bez aizķeršanās. Atstājiet savas rūpes mums un pārcelšanās serviss jums būs patīkams process. Mūsu uzņēmums balstās uz profesionāliem kravu un mantu pārvadājumiem pa visu pasauli, mums ir visi nepieciešamie materiāli un autotransporti, kas jūsu mantas pārvadās droši un efektīvi. Profesionāls serviss no mūsu darbiniekiem jums vienmēr nepieciešamības gadījumā ir pieejams jebkurā laikā, strādājam 24/ 7/ 366!

Starptautiskais pārvākšanās serviss

Vai arī meklē pārcelšanās servisu ārpus Latvijas robežām? Piedāvājam arī starptautiskus mantu pārvadājumus pa visām Eiropas valstīm, pārvākšanās serviss no Anglijas, Īrijas, Vācijas uz Latviju u.c. Eiropas valstīm, kā arī nodrošinām mantu pārvedumus ārpus Eiropas robežām.

Mūsu uzņēmums jau vairākus gadus sekmīgi ir nodibinājis kontaktus ar sadarbības partneriem pa visu pasauli, lai spētu jums sniegt profesionālu pārvākšanās servisu uz jebkuru valsti. Profesionāla komanda jums atradīs optimālāko variantu par saprātīgām cenām, iekļaujot mantu pakošanas, kā arī uzglabāšanu un noliktavas pakalpojumus, lai jūsu mantas būtu drošībā. Kā arī palīdzēs jums sagatavot visus nepieciešamos personīgo mantu pārvešanas dokumentus. Starptautiskie mantu pārvadājumi ir laikietilpīgs un specifisks process salīdzinājumā ar vietējo mantu pārvadājumiem, jāpievērš īpaša uzmanība daudzām niansēm, ieskaitot mantu svaru, lielumu un mantu pārveduma galamērķi un dokumentāciju.

Pārvākšanās serviss - biežāk uzdotie jautājumi

Tas ir laikietilpīgs un nogurdinošs process, atstāj savas rūpes mums! Palīdzēsim jums pārvākšanās procesā gan no privātmājām, gan no daudzstāvu mājām uz nepieciešamo galapunktu. No durvīm līdz durvīm, ātrs un efektīvs pārcelšanās serviss!

Nepārslogo sevi un savus darbiniekus, un šīs rūpes atstājiet mums. Ātri un efektīvi ofisa pārcelšanas pakalpojumi. Piedāvājam pilnu servisu, sapakosim jūsu mantas, mēbeles un parūpēsimies par to, lai procesa notiktu bez aizķeršanās.

Nepieciešama mēbeļu pārvešana vai arī nolietotu mēbeļu izvešana? Nodrošinām ātru un efektīvu mēbeļu pārvešanas procesu pa visu Latviju. Sniedzam arī Mēbeļu pārvadājumus ārpus Latvijas robežām.

Trauslu mantu pārvešanai svarīgi ir pievērst uzmanību lielumam un iepakošanas specifikācijai, lai mantu pārvešana noritētu nevainojami un gludi, ņemot vēra daudzus ārējos faktorus, kas varētu ietekmēt drošību, mūsu speciālisti parūpēsies par īpašu mantas iepakošanu un piemērotu transportlīdzekļa izvēli. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī mantu apdrošināšanu un noliktavu telpas, ja mantas ir jāpārved ārpus Latvijas robežām.

Meklē kādu, kurš parūpēsies par jūsu vecajām mantām, kā piemēram, sekcijām, dīvāniem, gultām vai citām lielapjoma mantām, kuras jums nav kur likt? Netērē savu laiku, un uztici vecu mantu vai mēbeļu izvešanu mums, mūsu speciālisti zina labas vietas, kur var droši aizvest uz vietu, kas nepiesārņos dabu. Piedāvājam arī bīstamo kravu utilizācijas, rūpniecības atkritumu izvešana un vēl daudzus citus utilizācijas veidus.

Nepieciešamības gadījumā piedāvājam noorganizēt noliktavu telpas jebkurā pasaules valstī, mūsu uzņēmums piedāvā noliktavas Latvijā, Vācijā, kā arī citās valstīs, ar kurām mums ir noslēgti sadarbības līgumi. Mēs nodrošinām noliktavas atbilstoši jūsu vajadzībām – lielāka un mazāka izmēra, ar vai bez temperatūras kontroles režīma. Visas uzglabāšanas telpas ir tīras, drošas un praktiskas, kas garantē jūsu privāto mantu drošu uzglabāšanu un pārvešanu līdz nepieciešamam galapunktam.

Pārvākšanās serviss prasa lielu uzmanību dažādās detaļās, līdz ar to, cena par mantu pārvedumiem katram tiek aprēķināta individuāli, jo tiek ņemti vērā vairāki faktori. Vairāk lasīt šeit.

Rūpīgi iepakosim privātās mantas

Akurāti iekrausim mantas transportlīdzeklī

Aizvedīsim no durvīm līdz durvīm

Pārvākšanās serviss

Mūsu klienti mūs slavē par operatīvu pārvākšanās servisu par pieņemamām cenām. Sazinieties ar mūsu speciālistiem sev ērtākā veidā un mēs jums sagatavosim cenu piedāvājumu 30 minūšu laikā!

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti vērtīgas dāvanu kartes

20190722104155Virsi logo
download 2 removebg preview
Starptautiskais pārvākšanās serviss
Parūpēsimies par jūsu mantām

Kravu pārvadājumi ar autotransportu pa sauszemi

Kravu pārvadājumi ar autotransportu ir vispopulārākais kravu pārvadājumu veids.

Mūsu uzņēmums var pārvest jebkuru kravu uz jebkuru vietu, kur vien ved ceļš. Kravu pārvadājumi ar autotransportu nodrošina ātru un ērtu kravas pārvešanu. Imports, eksports, tranzīts, jebkurš maršruts un virziens, saliktas un pilnas kravas, uz paletēm vai bez tām – piedāvājam pilnu kravas pārvadājumu servisu ar autotransportu. Mūsu uzņēmums nodrošina loģistikas pakalpojumus privātām un juridiskām personām, vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem.

Mums ir liela pieredze gan iekšzemes, gan starptautisko autotransporta kravu pārvadājumos. Mūsu auto transporta pārvadājumi regulāri notiek un nogādājam pasūtījumus visā Eiropā. Transporta kravas tiek regulāri vestas turp un atpakaļ no Baltijas valstīm (Latvijas, Lietuvas un Igaunijas), Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Francijas, Spānijas, Portugāles, Itālijas, Grieķijas, Bulgārijas, Ungārijas, Austrijas, Horvātijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Serbijas, Lielbritānijas, Skotijas un Īrijas, kā arī Skandināvijas valstīm (respektīvi, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Islandes). Uzņēmums nereti piegādā kravas arī ārpus Eirozonas – uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Rumāniju, Kazahstānu, Gruziju, Turciju un Šveici un citur.

Ilgtermiņa sadarbība ar partneriem ļauj pēc vajadzības pārcelt kravu tālākai transportēšanai pa avio, vilcienu un jūras ceļiem. Lai nogādātu kravu arī tur, kur standarta lielais autotransports nevar iebraukt, uzņēmums izmanto termināļu, jeb kravu sadales centru starpniecību. Tādējādi mēs spējam jums garantēt maksimāli ātru piegādi par izdevīgām cenām. Mēs veicam arī visus nepieciešamos sagatavošanas darbus un kravas drošības pārbaudes. Uzņēmuma speciālisti rūpīgi izskatīs Jūsu pieprasījumu – ieteiks izdevīgāko maršrutu un kravai piemērotāko kravu autotransporta izvēli.

Noskaidro LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi pa visu pasauli

Lielgabarīta kravu pārvadājumi jeb negabarīta kravu pārvadājumi atšķiras ar to, ka pārvedot kravu, kravas izmēri var atšķirties ar MK (Ministru Kabineta) noteiktajos noteikumos par ceļu satiksmes atļautajiem izmēriem, turpretim smagsvara kravu pārvadājumi atšķiras ar to, ka tiek pārsniegta atļautā transportlīdzekļa masa. Tāpēc šiem pārvadājumiem ir nepieciešama lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauja, kura tiek izsniegta vienai kravu pārvadājumu un maršrutu reizei, bet ja transportlīdzeklim saskaņā ar veicamo darbu specifiku nepieciešams pārvadājumu veikt bieži un atkārtoti, atļauju var izsniegt uz noteiktu termiņu, bet ne ilgāku par 12 mēnešiem (transportlīdzekļa sastāva noteikumus vairāk lasiet “Noteikumi par lielgabarīta un smagsvara pārvadājumiem”).

Lai saņemtu lielgabarīta kravu pārvadājumu atļauju, ir jāvēršas pie “Latvijas Valsts Ceļi”, kur ir jāaizpilda pieteikums. Mēs izvēlamies atļaujas noformēt uz 12 mēnešiem, tomēr, ja ir rets un specifisks maršruts un nestandarta krava, tad aizpildām vienas dienas atļauju.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi prasa rūpīgu maršrutu plānošanu, jo ir jāņem vērā visi ceļu veidi, krustojumi, to lielumi, kā arī tilti. Ja krava ir īpaši ar platiem vai augstiem izmēriem, tad ir nepieciešams izvēlēties maršrutu, kurš ir daudz garāks nekā varētu tikt ar standarta kravas tenti un līdz ar to arī pārvadājumu izmaksas varētu sadārdzināties. Mūsu komanda ar ilggadēju pieredzi spēj klientiem piedāvāt pārdomātus maršrutus, lai krava tiktu nogādāta pēc iespējas īsākos termiņos un ar saprātīgām izmaksām.

Mums patīk katrs jūsu izaicinājums, jo tā mēs augam. Padarīt šķietami neiespējamo iespējamu – mums tā ir lieliska sajūta, ka esam spējuši jums lieliski pakalpot. Negabarīta kravas, jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir specifiski starptautiska mēroga kravu pārvadājumi. Tā var būt jebkura krava, kas ir lielāka par standartu, ir smaga nekā parasti, vai nestandarta izmēra, līdz ar to tai tiek piemēroti specifiski tehniskie un juridiskie apsvērumi.

Negabarīta kravas mūsu uzņēmums piedāvā izstrādāt specifisku risinājumu paketi, kas balstās uz katra pasūtījuma individuālajām prasībām. Sākot no maršruta izvēles un kravas iepakošanas, beidzot ar pašu transportēšanu uz speciālām platformām un treileriem. Pēc nepieciešamības uzņēmums noorganizēs arī pavadošo transportu Jūsu kravai.

Iepriekšējos uzdevumos gūtā pieredze un individuāls darbs ar katru klientu ir mūsu stūrakmens. Pateicoties tam, mūsu speciālisti spēj piemeklēt optimālo risinājumu negabarita kravas nogādāšanai galamērķī, apvienojot gan gaisa, gan dzelzceļa, gan autotransporta un jūras ceļu piedāvātās iespējas.

Uzņēmums arī aktīvi atklāj sev jaunas tehnoloģijas, līdz ar to mēs esam viens no ātrāk augošajiem loģistikas uzņēmumiem. Tieši tāpēc mēs lepojamies ar to, ka katru reizi varam piedāvāt Jums ko jaunāku un labāku. Varat droši, uzticēties mūsu profesionalitātei un pieredzei – mēs izstrādāsim Jums izdevīgāko risinājumu.

Negabarīta kravu pārvadājumu aptuvenās cenas varat  skatīt šeit.

Bet lai noskaidrotu precīzu cenu par loģistikas pakalpojumiem, aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 minūšu laikā!

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi un to veidi

Metāla konstrukcijas 

Koka karkasa konstrukcijas

Negabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi un to transportlīdzekļu izmēri

Vietējie un starptautiskie dzīvnieku pārvadājumi

Citreiz tālā ceļā jādodas ne tikai cilvēkiem un kravai, bet arī dzīvniekiem. Mūsu uzņēmums piedāvā specializētu autotransportu Jūsu dzīvnieku pārvadāšanai pa visu Eiropu, kā arī ārpus Eirozonas. Dzīvnieku pārvadājumi ir ideāls risinājums, ja Jums dzīvnieki ir jānogādā no vienas vietas līdz otram galamērķim.

Mums ir plaša pieredze dzīvnieku pārvadājumos arī pa Latvijas teritoriju. Mēs vedam zirgus, briežus, govis, buļļus, aitas kā arī citus liellopus un dzīvniekus, kā arī veselus ganāmpulkus. Atkarībā no transportēšanas maršruta, ilguma un ceļā pavadāmā laika, dzīvniekiem tiek nodrošināti pārtraukumi un pēc vajadzības, arī veterinārā palīdzība.

Jums nav jāuztraucas par to, ka dzīvnieki varētu gūt traumas pārvadājuma lakā – mūsu sertificētais autotransports atbilst visiem jaunākajiem Eiropas standartiem un dzīvnieku pārvadājumu drošības kritērijiem. Tas tiek regulāri pārbaudīts un pēc katra pārvadājuma tīrīts un dezinficēts, tādējādi nodrošinot optimālus sanitāros apstākļus. Dažādiem dzīvniekiem ir dažādi pārvadāšanas noteikumi, kurus nosaka veterinārais dienests.

Nelauziet par tiem galvu un ietaupiet savu laiku– jautājiet uzreiz mums! Mūsu speciālisti ir vienmēr gatavi sniegt Jums konsultāciju, atbildēt uz jautājumiem, kā arī palīdzēt sagatavot atbilstošos dokumentus.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi - vieni no nozīmīgākajiem sauszemes loģistikas risinājumiem.

Pateicoties tam, ka Latvijā šī infrastruktūra ir ļoti labi attīstīta, dzelzceļa tīkls pārklāj ne tikai visu mūsu valsti, bet arī paver ceļu uz visu pārējo kontinentu, radot nepārtrauktu transporta ķēdi.

Īpaši pieprasīts ir austrumu virziens – Krievija, Ķīna, Kazahstāna, taču sliedes ved arī uz tādām Eiropas valstīm kā Spānija, Francija, Polija vai Vācija, kā arī uz Tuvajiem un Tālajiem Austrumiem. Bez šaubām, vilciens ir visizdevīgākā izvēle, ja vēlaties nogādāt ļoti lielas kravas lielos attālumos.

Mēs piedāvājam slēgta un atvērta tipa vagonus, kā arī risinājumus nestandarta kravu pārvešanai, Jūsu kravas iespējamais svars un daudzums ir praktiski neierobežots. Ātruma ziņā vilciens zaudē tikai lidmašīnai, kaut gan dažos Eiropas maršruta posmos tas var izrādīties pat ātrāks, savukārt drošības ziņā vilcienam nav analogu. Tādējādi dzelzceļa kravu pārvadājumi ļaus Jums ietaupīt ne tikai laiku un degvielu, bet arī garantēs maksimālu drošību, salīdzinājumā ar citiem transportlīdzekļiem.

Mūsu uzņēmums, protams, nodrošinās arī kravu aizvešanu līdz vilcienam un no tā. Mēs Jums aiztaupīsim ne tikai muitas kārtošanas problēmas, bet arī sagatavosim apdrošināšanu un pēc vajadzības sarūpēsim pat noliktavas, kā arī kravu iekraušanu un izkraušanu.

Call Now Button