Dažādu veidu transporta pārvadājumi

Mūsu uzņēmums var pārvest jebkuru kravu uz jebkuru vietu, kur vien ved ceļš. Transporta pārvadājumi nodrošina ātru un ērtu kravas pārvešanu. Imports, eksports, tranzīts, jebkurš maršruts un virziens, saliktas un pilnas kravas, uz paletēm vai bez tām – piedāvājam pilnu kravas pārvadājumu servisu ar autotransportu. Mūsu uzņēmums nodrošina loģistikas pakalpojumus privātām un juridiskām personām, vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem.

Mums ir liela pieredze gan iekšzemes, gan starptautisko kravu pārvadājumos. Mūsu transporta pārvadājumi regulāri notiek un nogādājam pasūtījumus visā Eiropā. Transporta kravas tiek regulāri vestas turp un atpakaļ no Baltijas valstīm (Latvijas, Lietuvas un Igaunijas), Polijas, Vācijas, Nīderlandes, Beļģijas, Francijas, Spānijas, Portugāles, Itālijas, Grieķijas, Bulgārijas, Ungārijas, Austrijas, Horvātijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas, Austrijas, Serbijas, Lielbritānijas, Skotijas un Īrijas, kā arī Skandināvijas valstīm (respektīvi, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas un Islandes). Uzņēmums nereti piegādā kravas arī ārpus Eirozonas – uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Rumāniju, Kazahstānu, Gruziju, Turciju un Šveici un citur.

Ilgtermiņa sadarbība ar partneriem ļauj pēc vajadzības pārcelt kravu tālākai transportēšanai pa avio, vilcienu un jūras ceļiem. Lai nogādātu kravu arī tur, kur standarta lielais autotransports nevar iebraukt, uzņēmums izmanto termināļu, jeb kravu sadales centru starpniecību. Tādējādi mēs spējam Jums garantēt maksimāli ātru piegādi par izdevīgām cenām. Mēs veicam arī visus nepieciešamos sagatavošanas darbus un kravas drošības pārbaudes. Uzņēmuma speciālisti rūpīgi izskatīs Jūsu pieprasījumu – ieteiks izdevīgāko maršrutu un kravai piemērotāko transporta pārvadājumu.

Transporta pārvadājumi un to veidi

Transporta pārvadājumi ir:

  • tenti ar izturīgiem bortiem;
  • cisternas;
  • refrižeratori ar regulējamu temperatūru;
  • beramkravu konteineri;
  • specializēts transports dzīvnieku pārvadāšanai;
  • transports bīstamu kravu pārvadāšanai.

Uzņēmums piedāvā arī bīstamo kravu transportēšanai aprīkotu autotransportu un mašīnas, kas aprīkotas ar ventilāciju, izolāciju un liftiem. Mūsu šoferiem ir nepieciešamie sertifikāti, kas ļauj pārvadāt bīstamas kravas. Visi transportlīdzekļi tiek regulāri pārbaudīti un ir ideālā tehniskā stāvoklī. Krava tiek nostiprināta atbilstoši augstākajiem drošības standartiem un garantē kravas veiksmīgu nokļūšanu galamērķī. Mūsu šoferi un ekspeditori ir profesionāļi ar augstu atbildības sajūtu.

Ar mūsu loģistikas risinājumiem, Jums ir visi ceļi vaļā, lai atklātu jaunus horizontus.

Transporta pārvadājumi pa visu Eiropu ar A-ES Logistics

Uzzināt cenu