Kravu pārvadājumi no Ķīnas

Kravu pārvadājumi no Ķīnas

STARPTAUTISKIE KRAVU PĀRVADĀJUMI

Kravu pārvadājumi uz Ķīnu un no Ķīnas

Uz/no Ķīnas pārvadājam mazgabrīta un lielgabrīta kravas, kā arī piedāvājam pārvest saliktās jeb kombinētās kravas un pilnās kravas. Nodrošinām pilnu loģistikas servisu, piegādāsim jūsu kravu no durvīm līdz durvīm (door to door) kā arī uz ostām un no ostām līdz nepieciešamajam galapunktam.

Kravu pārvadājumi uz un no Ķīnas ir iespējami ne tikai pa jūru, bet arī pa sliežu ceļiem jeb dzelzceļu. Izvēloties kravas pārvadājumu no Ķīnas pa dzelzceļu, krava tiks piegādāta īsākā termiņā, salīdzinājumā kā pa jūru ar kuģi.

Maza izmēra un viegla svara kravas, kā arī ja ir svarīgs ātrs kravas piegādes veids, iesakām izvēlēties gaisa transportu jeb avio kravu pārvadājumus.

Izvērtējot katras kravas specifiku, ieteiksim, kurš būs piemērotākais kravas pārvadāšanas veids. Svarīgi, lai loģistikas speciālists ne tikai spēj nodrošināt kravas pārvadājum no/uz Ķīnu, bet arī lai savlaicīgi tiek sagatavoti dokumenti muitas brokerim gan kravas eksportēšanas, gan importēšanas gadījumā. Kravu pārvadājumi no Ķīnas prasa pārdomātu organizācijas darbu, ko mūsu komanda, kurā ir augsti novērtēti loģistikas speciālisti, spēj nodrošināt lielisku servisu visā loģistikas procesā.

Kravu pārvadājumi no Ķīnas

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņem AMAZON, VIRŠI vai Wash&Drive dāvanu kartes 10€ vērtībā pirmo un katru septīto reizi!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz un no Ķīnas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu par pārvadājumiem uz/no Ķīnas 30 min. laikā!

Call Now Button