Service Tag: Loģistikas pakalpojumi

Noliktavu pakalpojumi

Noliktavu telpas jūsu biznesa attīstībai

Lai veiksmīgi transportētu kravu, vispirms ir jāparedz vieta, kur to uzglabāt. Neskatoties uz to, vai tā ir nokomplektēšana pirms sūtīšanas, uzglabāšana pārvadājuma laikā (muitas vai citu iemeslu dēļ), vai arī kravas sadalīšana pirms to nosūta tālāk vairākiem adresātiem, – noliktavu pakalpojumi ir neatņemama loģistikas risinājumu daļa.

Uzņēmums piedāvā noliktavas Latvijā, Vācijā, kā arī citās valstīs, ar kurām mums ir noslēgti sadarbības līgumi. Mēs nodrošinām noliktavas atbilstoši Jūsu vajadzībām – lielāka un mazāka izmēra, ar vai bez temperatūras kontroles režīma. Visas uzglabāšanas telpas ir tīras, drošas un praktiskas.

Regulāri veiktā inventarizācija, detalizēta uzskaite un dokumentācija garantē, ka Jūsu krava nepazudīs noliktavas dziļumos un laicīgi dosies tālāk ceļā. Mūsu noliktavas tiek apsargātas 24 stundas diennaktī, kā arī tās ir aprīkotas ērtai kravu iekraušanai un izkraušanai, ar ērtiem piebraucamajiem ceļiem. Noliktavas telpās var tikt uzglabātas dažāda veida preces.

Noliktavu pakalpojumi

Jūsu kravai nodrošināsim noliktavas un citus pakalpojumus

Kravas iekraušanas un izkraušanas darbi
Kravas uzglabāšana
Kravas apstrāde

Aizpildīsim muitas formalitātes jūsu vietā

Citreiz muitas dokumentu kārtošana var kļūt par ļoti nogurdinošu uzdevumu, vēl jo vairāk ja ar to nākas saskarties pirmo reizi. Pataupiet savu laiku, naudu un nervus, uzticot mums to paveikt Jūsu vietā. Muitas brokeris ir profesionālis, kas palīdz muitas procedūru kārtošanā, kas Jūs noteikti pasargās no dažādiem riskiem – Jūs vienmēr rīkosieties atbilstoši valsts likumam un nepārmaksāsiet, kā arī nokārtosiet formalitātes lieki netērējot laiku.

Uzņēmums nodrošina pilnu muitas brokera pakalpojumu spektru uzņēmumiem un privātpersonām. Mēs sagatavosim:

 • eksporta deklarācijas;
 • importa deklarācijas;
 • tranzīta deklarācijas;
 • galvojumus;
 • atzinumus par iepakojumu, svaru un materiālu;
 • atskaites.

Veiksim muitas dokumentu pārbaudes, atmuitosim privātās un komerckravas, konsultēsim Jūs par apliktajām muitas nodevām un nodokļiem, kā arī daudz ko citu. Atkarībā no nepieciešamības uzņēmums sagatavos dokumentus gan elektroniskā, gan papīra formātā.

Mēs veiksim visas nepieciešamās procedūras, lai Jūsu krava pēc iespējas ātrāk varētu tikt laista brīvā apgrozībā Latvijā, vai citā valstī. Mūsu muitas brokeri ir sertificēti profesionāļi ar lielu darba pieredzi gan ar Latvijas, gan ārzemju ostu, lidostu, dzelzceļa, kā arī auto ceļu muitu un robežpārejām. Uzņēmuma speciālisti labprāt sniegs konsultācijas un atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem. Mūsu gadiem krātajai pieredzei un profesionalitātei var droši uzticēties.

Elastīga apdrošināšanas sistēma

Kravu apdrošināšana ir neatņemama kravu pārvadājuma sastāvdaļa. Jebkurai kravai ir jābūt apdrošinātai pret neparedzētiem apstākļiem un neskartai jānokļūst galamērķī. Mūsu uzņēmums īpaši rūpējas par pārvadājumu drošību, tāpēc, lai padarītu sadarbību ar mums vēl ērtāku piedāvājam ātri un kvalitatīvi noformēt arī apdrošināšanu.

Mēs esam izstrādājuši elastīgu apdrošināšanas sistēmu, kas spēs rast izdevīgāko risinājumu individuāliem kravu pārvadājumiem. Kā arī mūs speciālisti pēc nepieciešamības izskatīs dažādus nestandarta risinājumus, atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Polisi var sastādīt gan vienreizējiem, gan regulāriem pārvadājumiem, atkarībā no pārvadājuma rakstura un noformēt derīgu jebkuram noteiktam sauszemes, jūras vai avio maršrutam.

Apdrošināšanas tarifu cenas ietekmē tādi faktori kā:

 • kravas kopējā vērtība;
 • apjoms;
 • pārvadājuma nosacījumi;
 • transporta veids;
 • virziens un maršruts;
 • attālums;
 • iepakojums u.c. saskaņā ar apdrošināšanas polisi.

Mēs segsim visus riskus un negaidītus apstākļus, kas var rasties mūsu vainas dēļ visā transportēšanas posmā, no kravas saņemšanas līdz tās nodošanai. Uzņēmums garantē individuālu pieeju katram individuālajam pieteikumam, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

Ja vēlaties iegūt papildinformāciju par mūsu piedāvāto apdrošināšanu, mūsu speciālisti labprāt sniegs Jums konsultāciju un atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Call Now Button