AUTO TRANSPORTĒŠANA

Auto transportēšana pa visu pasauli

Auto transportēšana pa visu pasauli

Auto transportēšana notiek dažādos veidos atkarībā no vajadzībām un izvēlētā transporta veida. Pastāv vairāki transporta veidi, kuros var pārvadāt automašīnas, tostarp:

  1. Auto vilciens – tas ir, kad automašīnas tiek pārvadātas uz vagoniem, kas ir savienoti kopā un pārvietojas pa dzelzceļa līnijām. Tas ir populārs veids, kā pārvadāt lielu skaitu automašīnu vienlaicīgi.
  2. Auto kravas automašīnas – šis ir parasti izmantots, lai pārvadātu vienu automašīnu, kad tas ir nepieciešams. Tas ir labs variants, ja automašīna atrodas salīdzinoši tuvu un var būt pārvadāta pa ceļiem.
  3. Auto izmēģinājuma brauciens – ja pārvadājat automašīnu uz lielu attālumu, piemēram, no vienas valsts uz otru, dažreiz var būt nepieciešams izmantot profesionālu vadītāju, lai pārvadātu automašīnu pa ceļu. Tas ir visdārgākais variants, bet arī nodrošina vislielāko kontroli un drošību.

Galvenais, lai jūsu automašīna tiktu droši un efektīvi pārvadāta, ir izvēlēties uzticamu transporta uzņēmumu ar pieredzi un pozitīviem klientu atsauksmēm. Pirms transportēšanas, jums būtu jāsazinās ar transporta uzņēmumu, lai izvēlētos piemērotāko transporta veidu un lai jūs būtu informēti par to, kā sagatavot savu automašīnu pārvadāšanai.

Nepieciešama auto transportēšana? Mēs varam jums palīdzēt ar autotransporta aizvešanu, kur vien jums ir nepieciešams

Mums ir plaša pieredze starptautiskos negabarīta kravu pārvadājumu procesos pa Eiropas un trešajām valstīm. Sadarbojamies ar daudziem robežkontroles punktiem, mūsu speciālisti palīdzēs sakārtot visas nepieciešamās muitas formalitātes, lai auto transportēšana noritētu bez aizkavējumiem.

AUTO TRANSPORTĒŠANA PRIVĀTPERSONĀM UN JURIDISKĀM PERSONĀM.

Auto transportēšana no Vācijas, Anglijas, Zviedrija, Norvēģijas, Nīderlandes, Somijas u.c. Eiropas valstīm ir paši aktīvākie maršruti. Mums ir laba pieredze šādiem auto transportēšanas pakalpojumiem un pārzinām katru detaļu, kura ir nepieciešama, lai auto pārvešana norosinātos bez aizkavējumiem, iekļaujoties termiņos un klienta vēlamā budžetā.

Auto transportēšana ar treileri uz:

Eiropas valstis

Ziemeļamerika

Dienvidamerika

Āzija

Austrālija

Call Now Button