KRAVU PĀRVADĀJUMI UN BREXIT

Simple Blue Laundry Direct Mail 3 600x300 1

Kravu pārvadājumi pēc Brexit

Vēlamies atgādināt par Brexit un izmaiņām importa/ eksporta kravu pārvadājumiem uz Apvienoto Karalisti.

Sākot ar 2021. gada 1. janvāri Lielbritānija izstāsies no ES apvienoto tirgus savienības, kas mainīs importa un eksporta kravu pārvadājumu kārtību uz/no Lielbritānijas. It īpaši skars tos, kuriem ir sadarbības partneri no Lielbritānijas vai arī tos, kuriem jāveic tranzīta krava caur Lielbritāniju. Pagaidām jau ir izstrādāti skaidri plāni un rīcības norādījumi.

Kravu pārvadājumi uz/no Apvienotās karalistes norisināsies tāpat kā uz trešajām valstīm (NVS), tai skaitā muitas formalitātes. Vairāk informācijas lasi Autotransporta direkcijas mājas lapā.

Mums ir cieša sadarbība ar muitas amatpersonām un spējam parūpēties par to, lai muitas formalitātes tiktu aizpildītas korekti.

Korekti aizpildīti un sagatavoti muitas dokumenti priekš iesniegšanas muitas dienestiem, ir svarīga loma ātriem un efektīviem starptautiskiem kravu pārvadājumiem. Ja muitas dokumenti netiek pareizi aizpildīti, var rasties dažādas aizķeršanās un nobīdes kravu pārvadājumu procesā, piemēram, transporta kavēšanās, papildu izmaksas, produktu aizturēšanu vai pat konfiskāciju.

Eksporta kravu pārvadājumiem UZ Lielbritāniju : Sūtītāja jeb pārdevēja rēķins, kravas jeb iegādātās preces saraksts, pilnvara dokumentu formēšanai muitas sistēmā, CMR – pavadzīme, EORI Nr.

Importa kravu pārvadājumiem NO Lielbritānijas: Sūtītāja jeb pārdevēja rēķins, kravas jeb iegādātās preces saraksts, pilnvara dokumentu formēšanai muitas sistēmā, CMR – pavadzīme, EORI Nr.

Call Now Button