Kravu pārvadājumi Turcija

Kravu pārvadājumi Turcija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Turcijas

Kravu pārvadājumi uz un no Turcijas var notikt dažādos veidos atkarībā no kravas veida, lieluma un attāluma starp izcelsmes un galamērķa vietu. Turcijas teritorija ir pieejama gan ar auto, gan ar kuģa un lidmašīnas transportu. Lai izvēlētos piemērotāko transporta veidu, jāņem vērā daži faktori, piemēram, kravas svars un izmēri, pieejamie ceļi un tranzītvalstis, kā arī laiks, kas nepieciešams, lai pārvadātu kravu.

Viena no populārākajām iespējām ir kravu pārvadājumi uz Turciju ar auto transportu. Šajā gadījumā kravas tiek pārvadātas ar kravas automašīnām, kas var būt gan piekabes, gan konteineru tipa. Kravu pārvadājumi ar auto transportu ir populāri, jo tie dod iespēju pārvadāt lielākas kravas, kā arī ļauj izvēlēties maršrutu, kas ir vispiemērotākais konkrētajai kravai.

Otra iespēja ir kravu pārvadājumi uz Turciju ar kuģa transportu. Kuģa transporta priekšrocība ir tā, ka tas ļauj pārvadāt lielas kravas daudzumu uz tāliem attālumiem. Turcija ir piekrastes valsts, tāpēc ir daudz kuģu ostu, kas nodrošina kravu pārvadājumus uz visām valsts daļām.

Trešā iespēja ir kravu pārvadājumi uz Turciju ar lidmašīnas transportu. Lidmašīnas transporta priekšrocība ir ātrums, ar kuru krava var tikt piegādāta, kas ir lieliska izvēle, ja kravai ir ļoti steidzami jānonāk galamērķī. Turklāt lidmašīnas transporta ir lieliska iespēja pārvadāt kravas ar augstu vērtību vai pārtveramību.

Galvenais, lai nodrošinātu veiksmīgu kravu pārvadājumu uz Turciju, ir izvēlēties uzticamu un pieredzējušu transporta uzņēmumu, kas var nodrošināt vispiemērotāko transporta veidu un nodrošināt kravas drošu pārvadājumu līdz galamērķim.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Turciju un no Turcijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Turcijas pieņemtiem noteikumiem par pārvadājumiem.

Kravu pārvadājumus uz/ no Turcijas piedāvājam gan juridiskām personām, gan fiziskām personām.  Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz un no Turcijas norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Kravu pārvadājumus uz Amerikas Savienotajām valstīm organizējam laicīgi un ja termiņi nav noteicošais faktors, tad pārvadājumus veicam ar prāmi – jūras pārvadājumi.
Ja svarīgs ir piegādes ātrums un kravas izmēri atbilst lidmašīnas nodalījuma izmēriem tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.
Kravu pārvadājumi Turcija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Turcijas pilsētām, piedāvājam pilnu servisu veida pārvadājumus:

  • Piegāde no durvīm, līdz durvīm (door to door);
  • No Durvīm –> ostai –> līdz durvīm;
  • No Durvīm –> lidostai  –> līdz durvīm;
  • Jūras pārvadājumi;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
  • Privāto mantu pārvadājumi.
Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti digitālās dāvanu kartes 10€ vērtībā!
Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz vai no Turcijas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button