KOMPLIMENTI

pārvadājumi un mūsu piedāvātie komplimenti

Mūsu pārvadājumi un jūsu ieguvumi

Pārvadājumi pie mums vēl patīkamāki, jo sadarbībā ar vairākiem sadarbības partneriem , esam sagatavojuši daudz un dažādas mēneša balvas mūsu Lojāliem klientiem. Katru mēnesi mūsu klienti saņems pārsteiguma balvas un vēl citus labus bonusus, kā arī izdevīgus nosacījumus turpmākiem kravu pārvadājumiem!

Lojalitātes programmas mērķis ir sniegt draudzīgākus ilgtermiņa nosacījumus, lai mūsu klienti būtu apmierināti ar mūsu kravu pārvadājumu pakalpojuma sniegšanas un apkalpošanas  kvalitāti. Mēs ne tikai rūpēsimies par kravu pārvadājuma kvalitāti, bet arī par klienta apkalpošanas kvalitāti, lai mūsu klients ir apmierināts ar mūsu pakalpojumu sniegšanu. Palīdzēsim jums ar visu nepieciešamo, kā piemēram, ar dokumentu sagatavošanu, noderīgu informāciju par kravu pārvadājumiem, to riskiem un kā veidojas cenas par pārvadājumiem, ņemot vērā tieši jūsu kravu specifikāciju.

Pārvadājumi pie mums vēl patīkamāki, kļūsti par mūsu lojalitātes klientu un izbaudi priekšrocības ar mūsu īpašiem piedāvājumiem:

Pēc pirmā un katra septītā kravu pārvadājuma varēsiet izvēlēties degvielas uzpildes stacijas Virši vai Wash&Drive dāvanu karti 10€ vērtībā!

Katru mēnesi saņem noderīgu informāciju (dokumentu, pārvadājumu specifikācijas, riski un sarežģījumi kravu pārvadājumu nozarē);

Katru mēnesi saņem pārsteigumus no mūsu sadarbības partneriem;

Katru mēnesi viens lojalitātes programmas dalībnieks izlozes kārtībā saņems personalizētu dāvanu no mums.

Sadarbības partneri

20190722104155Virsi logo
washdrive
napoleons

Izvēlies veikt kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti izdevīgus kravu pārvadājumu nosacījumus un balvas no mūsu sadarbības partneriem. Mūsu klientu apmierinātība ir mūsu uzņēmuma mērķis!

Ja rodas kādi jautājumi, sazinaties ar mums!

Call Now Button