Kravu pārvadājumi Kazahstāna

Kravu pārvadājumi Kazahstāna

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Kazahstānu un no Kazahstānas

Kravu pārvadājumi uz Kazahstānu un no Kazahstānas var notikt dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, apjoma un atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, lai pārvadātu kravas uz Kazahstānu:

 1. Auto: Ja jums ir lielas kravas, piemēram, konteineri, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem. Šajā gadījumā jums būs nepieciešama atbilstīga transporta licence un jāievēro noteiktie muitas noteikumi.
 2. Kuģis: Ja jums ir jāpārvadā lielākas kravas apjoma, jūs varat izmantot jūras transportu, kas pieejams caur Krieviju no Baltijas jūras ostām. Jums būs nepieciešama atbilstīga transporta licence un jāievēro muitas noteikumi.
 3. Dzelzceļš: Ja jums ir kravas, kas ir piemērotas dzelzceļa pārvadājumiem, jūs varat izmantot dzelzceļa transportu, kas savieno dažādas valsts daļas, kā arī saistīts ar lielajiem ķīmiskajiem un naftas gāzes laukiem. Šajā gadījumā jums būs nepieciešama atbilstīga transporta licence un jāievēro muitas noteikumi.
 4. Avio: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Kazahstānu, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tas ir īpaši noderīgi, ja kravas ir jāpārvieto lielos attālumos vai ja kravas ir ļoti jutīgas pret temperatūras izmaiņām. Jums būs nepieciešama atbilstīga transporta licence un jāievēro muitas noteikumi.

Ir daudz uzņēmumu, kas piedāvā kravu pārvadājumu pakalpojumus uz Kazahstānu, tāpēc labākais veids, kā izvēlēties piemērotu pakalpojumu, ir sazināties ar uzņēmumu un uzzināt, kādi ir pieejamie risinājumi un cenas, kā arī jāpārbauda visas muitas un dokumentu prasības, kas saistītas ar kravu pārvadājumiem uz Kazahstānu.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Kazahstānu un no Kazahstānas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Kazahstānas pieņemtiem noteikumiem par pārvadājumiem.

Kravu pārvadājumus uz/ no Kazahstānas piedāvājam gan juridiskām personām, gan fiziskām personām.  Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz un no Kazahstānas norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Kravu pārvadājumus uz Kazahstānas valstīm organizējam laicīgi un ja termiņi nav noteicošais faktors, tad pārvadājumus veicam ar prāmi – jūras pārvadājumi.
Ja svarīgs ir piegādes ātrums un kravas izmēri atbilst lidmašīnas nodalījuma izmēriem tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.
Kravu pārvadājumi Kazahstāna

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Kazahstānu pilsētām, piedāvājam pilnu servisu veida pārvadājumus:

 • Piegāde no durvīm, līdz durvīm (door to door);
 • No Durvīm –> ostai –> līdz durvīm;
 • No Durvīm –> lidostai  –> līdz durvīm;
 • Jūras pārvadājumi;
 • Smagsvara pārvadājumus;
 • Kombinētos kravu pārvadājumus;
 • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
 • Privāto mantu pārvadājumi.
Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti digitālās dāvanu kartes 10€ vērtībā!
Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz vai no Kazahstānas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button