STARPTAUTISKIE NEGABARĪTA KRAVU PĀRVADĀJUMI

a es 1 rem

Lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumi ir kravu pārvadājuma veids, kur tiek transportēta krava ar nestandarta izmēriem un/vai nestandarta svaru. Nestandarta kravas transportēt ir ļoti atbildīgs process, kurā ir jāizvērtē un jāaprēķina kravas masa un izmēri, lai izvēlētos atbilstošu transportlīdzekli kravas transportēšanai. Starptautiskajos  negbarīta kravu pārvadājumos ir jāņem vērā ne tikai izmēri un svars, bet arī katras valsts ceļu direkcijas noteikumi par pārvedamās kravas izmēru un svaru ierobežojumiem uz valsts ceļiem.

a es 1 rem
WhatsApp Image 2020 10 08 at 18.48.32 3

Katrs lielgabarīta kravas pārvadājums tiek individuāli izskatīts un klientam tiek piedāvāts maksimāli efektīvs kravas piegādes risinājums, balstoties uz diviem galvenajiem kritērijiem – cena un piegādes laiks.

Lielagabarīta un smagsvara kravas tiek pārvadātas ar vairāku asu sastāvu un teleskopisko semi treileri. Mūsu autoparkā ir 2-asu, 3-asu, 4-asu un 5-asu teleskopiskie semī treileri.

Piedāvājam pilnu negarīta kravu transportēšanas servisu – maršrutu plānošanu (ņemot vērā kravu pārvadājumu ierobežojumus pilsētās, piepilsētās, starppilsētās un starptautiskajiem ceļiem), pārvadājuma saskaņošanu ar atbildīgajām institucijām, privāto pavadošo transportu un policijas pavadību, kā arī speciālās atļaujas. Nepieciešamības gadījumā izmantojam jūras transportu, ja tas ir iespējams. Nodrošinām arī lielgabarīta un smagsavara iekraušanu/izkraušanu, kā arī apsargātas noliktavas un stāvvietas pakalpojumus. Lai pārvadājums būtu maksimāli drošs, nodrošinām papildus apdrošināšanas iespējas, apdrošinot ne tikai kravas pārvadāšanas standarta nosacījumus atbilstoši CMR konvencijai, bet arī kravas iekraušanas un izkraušanas procesu.

Šajā starptautiskajā kravu pārvadājumā tika piegādāts ekskavators uz riteņiem A944 B Liebherr+stick, 50t jaudīga tehnika, kura tika pārvesta no Eiropas uz Latviju. Starptautiskie negabarīta kravu pārvadājumi ar šādu svaru tiek izpildīti ar specializētām piekabēm. Šajā gadījumā tika nodoršināts 8 asu sastāvs -vilcējs 3 asis + 5 asu semi treilers.

Call Now Button