Kravu pārvadājumi Kirgizstāna

Kravu pārvadājumi Kirgizstāna

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu un no Kirgizstānas

Kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu var notikt dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, apjoma un atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem veidiem, lai pārvadātu kravas uz Kirgizstānu:

 1. Auto: Ja jums ir mazākas kravas, piemēram, kastes vai paletes, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem. Tomēr, tā kā Kirgizstāna ir kalnaina valsts, jums būs jāapsver maršruta sarežģītība un augstums, kas varētu ietekmēt transporta pieejamību.
 2. Kuģis: Kirgizstāna ir sauszemes valsts, tādēļ jūras transporta iespējas nav pieejamas. Tomēr, jūs varat izmantot konteineru pārvadājumus caur Krieviju vai Kazahstānu.
 3. Dzelzceļš: Ja jums ir lielākas kravas, jūs varat izmantot dzelzceļa transportu, kas savieno Kirgizstānu ar citām Centrālāzijas valstīm. Līdzīgi kā ar auto transportu, jums būs jāapsver maršruta sarežģītība un augstums, kas varētu ietekmēt transporta pieejamību.
 4. Lidmašīna: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Kirgizstānu, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tas ir īpaši noderīgi, ja kravas ir jāpārvieto lielos attālumos vai ja kravas ir ļoti jutīgas pret temperatūras izmaiņām.

Sazinaties ar mums, lai noskaidrotu pieejamos risinājumus un cenas, kā arī jāpārbauda visas muitas un dokumentu prasības, kas saistītas ar kravu pārvadājumiem uz Kirgizstānu.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz dažādām valstīm. Kravu pārvadājumi uz Kirgizstānu un no Kirgizstānas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc visiem Kirgizstānu pieņemtiem noteikumiem par pārvadājumiem.

Kravu pārvadājumus uz/ no Kirgizstānas piedāvājam gan juridiskām personām, gan fiziskām personām.  Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz un no Kirgizstānas norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības. Kravu pārvadājumus uz Kirgizstānas valstīm organizējam laicīgi un ja termiņi nav noteicošais faktors, tad pārvadājumus veicam ar prāmi – jūras pārvadājumi.
Ja svarīgs ir piegādes ātrums un kravas izmēri atbilst lidmašīnas nodalījuma izmēriem tad iesakām klientiem izmantot ekspress kravu pārvadājumus ar avio transportu.
Kravu pārvadājumi Kazahstāna

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Kirgizstānas pilsētām, piedāvājam pilnu servisu veida pārvadājumus:

 • Piegāde no durvīm, līdz durvīm (door to door);
 • No Durvīm –> ostai –> līdz durvīm;
 • No Durvīm –> lidostai  –> līdz durvīm;
 • Jūras pārvadājumi;
 • Smagsvara pārvadājumus;
 • Kombinētos kravu pārvadājumus;
 • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus;
 • Privāto mantu pārvadājumi.
Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti digitālās dāvanu kartes 10€ vērtībā!
Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz vai no Kirgizstānas?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button