Aizliegto preču piegāde uz un no Krievijas

Aizliegto preču piegāde uz un no Krievijas

Kravu pārvadājumi uz Krieviju

Aizliegto preču piegāde uz un no Krievijas

Visiem zināmi Ukrainas pēdējie notikumi, kā arī politisko un ekonomisko situāciju saasinājumu starp Krieviju un Eiropas Savienību.

Kravu pārvadājumi uz /no Krieviju un uz/no Baltkrieviju šobrīd turpinās, bet, pēc jaunākajiem datiem, ir novērojams būtisks apmēru samazinājums, nedēļas laikā kravu pārvadājumu atļauju skaits uz Baltkrieviju ir samazinājās par 20%, bet uz Krieviju – par 33%.

Pārsvarā kravu pārvadājumi uz Baltkrieviju un Krieviju notiek tranzīta pārvadājumi vai arī pasta pārvadājumi.

K.Godiņš pastāstīja, ka kravu pārvadātājiem nākas pavadīt ļoti ilgu laiku uz robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, tostarp, iebraucot Latvijā no Krievijas, rindā uz robežas nākas pavadīt pat 10-12 dienas Terehovā un 8-10 dienas Grebņevā, savukārt, iebraucot no Baltkrievijas, Silenes robežkontroles punktā rindā nākas pavadīt sešas dienas, bet Pāterniekos – četras dienas. Šāda gaidīšana sarežģī, kā arī sadārdzina pārvadājumus (avots).

Pēdējā laikā saņemam daudz zvanus ar jautājumiem par aizliegto kravu ievešanu un izvešanu. Tāpēc vēlamies padalītiesa ar noderīgu informāciju, kurā tiek uzskaitīts saraksts ar aizliegto kravu ievešanu un izvešanu no Krievijas.

Aizliegto preču saraksts

Spied zemāk uz attēliem un lejupielāde Krievijas aizliegto preču sarakstu

Call Now Button