Pirts mājas pārvietošana

mājas pārvietošana

Gatavās mājas, pirts vai dārza mājas transportēšana ir process, kurā jau izbūvētu māju pārvieto no vienas atrašanās vietas uz citu. Gatavās mājas transportēšana prasa uzmanīgu un rūpīgu plānošanu, specializētas tehniku sagādi un pieredzējušus speciālistus, lai nodrošinātu, ka process notiek gludi un droši.

Lai veiksmīgi māju nogādātu līdz galapunktam, mūsu loģistikas speciālisti pārdomāti novērtē pārvadāšanas iespējas. Svarīgākie punkti:

  • Mūsu speciālisti novērtē mājas lielumu, svaru, piekļuves iespējas un ceļu stāvokli, lai izstrādātu plānu par mājas pārvietošanu.
  • Pirms mājas pārvietošanas pārbaudam vai ir nepieciešams veikt papildus darbības, piemēram, jumta seguma noņemšana, sadalīt māju vairākos segmentos vai uzstādīt speciālus stabilizatorus.
  • Mūsu speciālisti noorganizēs nepieciešamo tehniku, lai droši māju paceltu un novietotu uz kravas platformas.
  • Izstrādāsim piemērotāko transportēšanas maršrutu, lai nogādātu māju līdz galapunktam. Pārvedam gatavās mājas uz jauno atrašanās vietu, ievērojot plānoto maršrutu un ņemot vērā drošības un satiksmes noteikumus.
  • Gatavo māju izkraušana no transportlīdzekļa un novietošana uz sagatavotiem mājas pamatiem. Šajā posmā ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai māja tiktu precīzi novietota un nostiprināta, lai nesaskartos ar defektu veidošanos.

Nesen tika veiksmīgi izpildīta pirts mājas transportēšana ar šādiem ēkas apkārtmēriem: 9×5.9×3.85m.

Pirms māja tika uzkrauta uz kravas platformas, mājas īpašniekiem bija nepieciešams daļēji izjaukt mājas jumtu, lai veikmsīgi tiktu nogādāta līdz galapunktam, vadoties pēc drošības un ceļu lietošanas noteikumiem. Ar kopīgiem spēkiem, sadarbībā ar mājas īpašnieku, visu noorganizējām un izpildījām vienas dienas laikā.

Lai noskaidrotu kādas būtu izmaksas jūsu gatavās mājas pārvešanai, aizpildiet ērtu pieteikuma formu, un mūsu speciālisti izvērtēs risinājumus un sagatavos cenu piedāvājumu 20 min. laikā!
Call Now Button