Kravas busu transportēšana

busu transportēšana

Nepieciešama nebraucoša auto uzkraušana, piegāde un izkraušana?

Mikroautobusu transportēšanai tiek izmantotas speciālas transportlīdzekļu platformas un pacelšanas tehnika, kas ļauj droši un efektīvi pārvietot mikroautobusus no vienas vietas uz citu. Process prasa atbildīgu pieeju un rūpīgu plānošanu, lai novērstu automašīnas defektus un nodrošinātu, ka mikroautobuss tiek nogādāts savlaicīgi un droši.

Galvenie posmi mikroautobusu transportēšanā, ko mēs īpaši ņemam vērā:

  • Mūsu speciālisti iesākumā novērtē mikroautobusa lielumu, svaru un konstrukciju, lai izvēlētos piemērotāko transportlīdzekli.
  • Pirms transportēšanas, mikroautobusam var būt nepieciešams pacēlājs, lai uzkrautu uz kravas platformas, piemēram, gadījumos, kad transportlīdzekli nav iespējams vadīt. Mikroautobuss tiek pacelts un iekrauts uz speciāla transportlīdzekļa platformas, izmantojot piemērotu tehniku – pacēlāju.
  • Mikroautobuss tiek pārvietots uz jauno atrašanās vietu, ņemot vērā maršrutu, ceļu stāvokli un ceļu satiksmes noteikumus.
  • Mikroautobuss tiek izkrauts no transportlīdzekļa un novietots klienta norādītā adresē un vietā.

Uzticiet mikroautobusu transportēšanu mums, pateicoties mūsu plašajai pieredzei, spējam nodrošināt ātru un drošu transportlīdzekļa transportēšanu. Pārvietošanas process notiks droši un profesionāli, vadoties pēc ceļu satiksmes noteikumiem.

Nesen uzņēmāmies atbildību un palīdzējām klientam ar viņa Peugeot Boxer busu, kas nesen Itālijā cieta avārijā. Pateicoties mūsu profesionālam atbalstam,  palīdzējām atvieglot klienta stresu un rūpes par viņa transportlīdzekli un veiksmīgi nogādājam klienta norādītajā vietā.

Novēlam klientam veiksmīgu atkopšanu un pozitīvas emocijas pēc nelaimes gadījuma. Ceram, ka viņa busiņš drīz atgriezīsies atpakaļ ceļu satiksmē un priecāsies par savu atjaunoto Peugeot Boxer. Esam pateicīgi, ka klients izvēlējās mūs un novērtēja mūsu profesionālo sadarbību.

Call Now Button