Kravu pārvadājumi

Droši kravu pārvadājumi pa visu pasauli

Lai arī kādus uzdevumus Jūs uzstādītu, mēs atradīsim optimālāko risinājumu par minimālām izmaksām. Ar katru klientu strādājam individuāli, pievēršot uzmanību vēlmēm un prasībām, lai tiktu sniegti visefektīvākie kravu pārvadājumi. Mūsu komandā strādā tikai kvalificēti speciālisti un sertificēti šoferi ar lielu pieredzi un augstu atbildības sajūtu.
Ar mūsu uzņēmuma palīdzību katru dienu veiksmīgi tiek īstenoti vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi.
Mūsu darbinieki ir ieguvuši ļoti lielu pieredzi privātpersonu kravu piegāžu organizēšanā. Arī privāto mantu nogādāšana jebkurā maršrutā, pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu vai jebkāda cita veida kravas pārvadājumi Latvijā un citās pasaules valstīs tiek īstenoti droši un izdevīgi. Vienmēr esam gatavi sniegt konsultācijas par dokumentu sagatavošanu un muitas procesiem.
Mūsu darbinieki ik dienu organizē kravu piegādes lauksaimniecības uzņēmumiem, tehnikas un materiālu piegādi zemnieku saimniecībām, kā arī dzīvu lopu piegādi starptautiskā mērogā.
Mēs sadarbojamies ar visām pasaules valstīm, lai rastu visefektīvākos risinājumus kopīgu mērķu sasniegšanai!

 

 

Uzzināt cenu

Kravu pārvadājumi un to konteineru tipi

Kravu pārvadājumi ar standarta konteineru

Dry conteiner

Standarta konteinera dēvē arī par “Dry conteiner”. Šie kravu pārvadājumi un to konteineri ir pilnībā norobežoti ar cietu jumtu, sienām un grīdu, aizsargāti no ārējo apstākļu ietekmes un izturīgi pret laika apstākļiem, standarta konteineri līdz šim ir visizplatītākais konteineru tips, un tāpēc tos izmanto lielākajai daļai parasto kravu iekraušanai. Ir iespējams pārvadāt Jebkādas kravas kuras izvietotas uz paletēm vai bez. Kravas, kuras tehniski iespējams iekraut/izkraut no aizmugures, jo konteinerim veras vaļā tikai aizmugure. Piemēram, celtniecības materiāli, sadzīves lietas, mēbeles, bīstamas kravas, pirotehniku, arī saplacinātus atkritumus ved ar šiem konteineriem u.c.

Kravas pa visu pasauli ar standarta konteineriem

High Cube konteineris

High Cube konteineri ir pēc struktūras līdzīgi standarta konteineriem, bet ir pieejami garāki. Šie konteineri ir izmēros 40 ‘un dažreiz 45’, un tos izmanto gadījumos, kad nepieciešams nedaudz lielākiem kravu pārvadājumiem.

Kravu pārvadājumi pa jūru, jūras konteineri

Open Side konteineris

Kravu pārvadājumu konteineri ar atvērtiem sāniem.

Šīs konteineris kravu iekraušanai un glabāšanas ir aprīkotas ar durvīm, kuras var atvērt no abām pusēm, nodrošinot daudz plašāku vietu kravu iekraušanai.

Atvērtie sānu konteineri ir ļoti līdzīgi standarta konteineriem, vienīgā atšķirība ir tā, ka durvis var pilnībā atvērties arī sānos. Šī funkcija nodrošina daudz plašāku vietu un piekļuvi, kas atvieglo kravu iekraušanu un izkraušanu. Šie ir ļoti labi konteineri ar to, ka ir ērti iekraut kravas no sāniem, līdz ar to var kraut garizmēra vai platizmēra kravas. Kokmateriālus, metāla konstrukcijas, kanalizācijas iekārtas, jebkuras ražošanas iekārtas, kuras atbilst standarta izmēriem un ir kraujamas no sāna.

Beramkravas pārvadājumi ar A-ES Logistics

Beramkravu konteineris

Ar beramkravas konteineri pārvadā materiālus granulētā veidā, daļiņu formā kā samērā mazu cietvielu, piemēram,  graudu, akmeņogļu vai grants, masu. Šī krava parasti tiek nolaista vai izlieta ar snīpi vai lāpstu spainī beramkravu kuģa kravas tilpnē, dzelzceļa vagonā, dzelzceļa vagonā vai autocisternas, piekabes vai puspiekabes korpusā. Mazākus daudzumus (kurus joprojām uzskata par “lielgabarīta”) var ievietot kastē (vai piepildīt bungas) un paletēs.

Refrižeratora kravu konteineri, priekš ātri bojājošai kravai

Refrižerators

Refrižeratora kravu konteineru izmanto priekš temperatūras ziņā jutīgai, ātri bojājošai kravai, piemēram, gaļas, augļu un dārzeņu, pārvadāšanai. Šis konteinera tips ir atkarīgs no ārējas enerģijas, lai uzturētu temperatūru. Refrižeratori parasti nāk no 20′ un 40′ un parasti ir izgatavoti no tērauda, ​​kas paredzēts izturībai.

Atvērtais tipa konteineris

Open Top konteineris

Konteineram ar atvērtu augšpusi ir pārveidojama augšdaļa, kuru var arī pilnībā noņemt. Tas ir piemērots nestandarta kravu pārvadājumiem, kurām ir pārāk liels augstums un kuras nevar viegli iekraut caur durvīm, piemēram, lielgabarīta kravas pārvadājumi, kuru pārkraušanu un iekraušanu var veikt tikai ar celtni vai ritošo tiltu.

nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi

Platforma

Platformas sastāv tikai no grīdas konstrukcijas ar ārkārtīgi lielu kravnesību. Šī lielā kravnesība ļauj koncentrēt smago svaru uz mazām vietām. Piemērots nestandarta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumiem. Platforma sastāv no tērauda rāmja un koka grīdas konstrukcijas. Platformas ir pieejamas 20 ‘un 40’ izmēros. Sānu sliedēs ir uzstādīti stiprinājuma gredzeni, pie kuriem var piestiprināt kravu.

Lielgabarīta kravu pārvadājumu platformas

Flat Rack konteineris

Kravu pārvadājumu konteineris ar salokāmām sāniem, tie ir paredzēti kravas uzglabāšanas pārvadāšanai, kuram malas var salocīt, lai izveidotu plakanu plauktu visdažādāko preču pārvadāšanai.

Flat Rack konteineri ir īpaši piemēroti smagām kravām un kravām, piemēram, caurulēm un autotransportlīdzekļiem, kurām nepieciešams iekraut no augšas vai sāniem. Ir iespējams izmantot ar un bez sienām. Plakano plauktu konteineri ir izgatavoti no tērauda un ir 20 ‘un 40’ izmēros.

Starptautiskie dzīvnieku pārvadājumi

Ventilējams konteineris dzīvnieku pārvešanai

Dzīvnieki, kuri paredzami transportēšanai pa jūru tālos maršrutos, tiek pārvadāti ar specializētiem konteineriem, kuri aprīkoti ar vēdināmiem logiem, barotavām, kā arī iespējai iepildīt ūdeni dzeršanai. Šie paši konteineri noceļot no kuģa ir kombinējami ar sauszemes pārvadājumu uz platformas piegādei līdz adresei

Tank konteineris

Tank konteineru galvenokārt izmanto šķidru materiālu pārvadāšanai,kā piemēram, bīstamas kravas ADS klases, šķidrās ķīmijas, eļļas, augu eļļas, alkoholu u.c.

Šos konteinerus izmanto milzīga daļa no visas kuģniecības nozares. Tie lielākoties ir izgatavoti no stipra tērauda vai citiem pretkorozijas materiāliem, nodrošinot kravai ilgu kalpošanas laiku un aizsardzību.

 

Kravas transportlīdzekļi

Kravas Mikroautobusi līdz 2 Tonnām un 14 Kubiem | A-ES Logistics
7620_7031625768440
Kravas Automašīnas līdz 7.7 Tonnām un 50 Kubiem, droši kravu pārvadājumi | A-ES Logistics
Kravu Automašīnas virs 7.7 Tonnām un 50 Kubiem, kravu pārvadājumi | A-ES Logistics
Transports priekš Dzīvnieku Pārvadāšanas, dzīvnieku pārvadājumi | A-ES Logistics
Cisternas (1-3 Kameras) , bīstamo kravu pārvadājumi | A-ES Logistics
Kravas Mašīna Beramkravu Transportēšanai, droši kravu pārvadājumi ar A-ES Logistics
efektīvi kravu pārvadājumi ar autotransportu | A-ES Logistics

Mūsu atrašanās vieta