Kravu pārvadājumi Mongolija

Kravu pārvadājumi Mongolija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz Mongoliju un no Mongolijas

Kravu pārvadājumi uz Mongoliju un no Mongolijas var būt sarežģīti, jo valsts atrodas tālu no galvenajiem pasaules tirdzniecības centriem. Tomēr, ir pieejami dažādi transporta veidi, kas ļauj nogādāt kravas uz Mongoliju.

  1. Dzelzceļš: Mongolijas dzelzceļš ir galvenais transporta veids, kas savieno valsti ar Ķīnu un Krieviju. Ja jums ir lielākas kravas, varat izmantot dzelzceļu, lai pārvadātu kravas uz Mongoliju. Jums būs jāievēro muitas prasības un jāuzsāk pārrobežu formalitātes, pirms kravas nokļūst Mongolijā.
  2. Auto: Ja jums ir mazākas kravas, piemēram, kastes vai paletes, jūs varat izmantot auto transportu, kas pārvadās kravu pa autoceļiem. Lielākas kravas tiek nogādātas ar speciāli pielāgotiem transportlīdzekļiem, kas var braukt pa grūti pieejamām un slikti attīstītām ceļu tīkla vietām Mongolijā.
  3. Kuģis: Mongolija ir iekšzemes valsts, tādēļ jūras transporta iespējas nav pieejamas. Tomēr, jūs varat izmantot konteineru pārvadājumus caur tuvākajām ostām, piemēram, Taizemes Bangkokas ostu vai Ķīnas Tjenčžou ostu, un pēc tam turpināt kravas pārvadājumus ar auto vai dzelzceļa transportu.
  4. Lidmašīna: Ja jums ir steidzami jāpārvadā kravas uz Mongoliju, varat izmantot lidmašīnas transportu. Tas ir īpaši noderīgi, ja kravas ir jāpārvieto lielos attālumos vai ja kravas ir ļoti jutīgas pret temperatūras izmaiņām.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz visām pasaules valstīm. Kravu pārvadājumi uz Mongoliju un no Mongolijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc Latvijas – Mongolijas kopējo komisiju protokoliem, kuri nosaka kārtību kā norisinās importa un eksporta kravu pārvadājumi. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Mongoliju norisinātos pareizos maršrutos, ņemot vērā jūsu vajadzības, sezonalitāti, ceļa maksas un noteikumus katrā Beļģijas pilsētās. Kravu pārvadājumi Beļģija.

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem uz/ no Mongolijas 30 min. laikā!

Kravu pārvadājumi Mongolija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Mongolijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus.

Kravu pārvadājumi Beļģija.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un iegūsti vērtīgas dāvanu kartes

20190722104155Virsi logo
download 2 removebg preview
kravu pārvadājumi
Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz Beļģiju?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā par pārvdājumiem uz un no Mongolijas!
Call Now Button