Kravu pārvadājumi Azerbaidžāna

Kravu pārvadājumi Azerbaidžāna

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Azerbaidžanas

Kravu pārvadājumi uz un no Azerbaidžānas var tikt veikti dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, svara, izmēra un piegādes atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem kravu pārvadājumu veidiem uz Azerbaidžānu:

  1. Auto transporta pakalpojumi – kravas var tikt pārvadātas uz Armēniju ar auto. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas automašīnām un transportētas uz Azerbaidžānu. Šīs pakalpojumu veicēji bieži piedāvā gan pilnu, gan daļēju kravu pārvadājumus.
  2. Jūras transporta pakalpojumi – smagas un lielas kravas parasti tiek pārvadātas ar jūras transportu. Kravas tiks iekrautas uz kuģa un transportētas uz kādu no tuvējām ostām, piemēram, Batumi (Gruzija) vai Poti (Gruzija). Pēc tam kravas tiks turptransportētas uz Azerbaidžānu ar auto transporta pakalpojumu palīdzību.
  3. Gaisa transporta pakalpojumi – ja kravas ir jāpiegādā ātri, tiek izmantoti gaisa transporta pakalpojumi. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas lidmašīnām un transportētas uz Azerbaidžānu.

Mēs palīdzēsim ar kravu automašīnu izvēli, pārvadājuma organizēšanu un dokumentācijas sagatavošanu. Svarīgi ir arī ņemt vērā Azerbaidžānas muitas un muitas nodošanas prasības, lai nodrošinātu gludu pārvadājuma procesu. Turklāt jāņem vērā arī robežkontroles procedūras starp Gruziju un Azerbaidžānu, kas var ietekmēt pārvadājuma laiku un izmaksas.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz visām valstīm. Importa un eksporta Kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu un no Azerbaidžānas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc Latvijas un Azerbaidžanas kopējo komisijas protokoliem. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Azerbaidžānu norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem uz Azerbaidžānu 30 min. laikā!

Kravu pārvadājumi Azerbaidžāna

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Azerbaidžanas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņem dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz Azerbaidžānu?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button