Kravu pārvadājumi Armēnija

Kravu pārvadājumi Armēnija

Straptautiskie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi uz un no Armēnijas

Kravu pārvadājumi uz Armēniju var tikt veikti dažādos veidos, atkarībā no kravas veida, svara, izmēra un piegādes atrašanās vietas. Šeit ir daži no visbiežāk izmantotajiem kravu pārvadājumu veidiem uz Armēniju:

  1. Auto transporta pakalpojumi – kravas var tikt pārvadātas uz Armēniju ar auto. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas automašīnām un transportētas uz Armēniju. Šīs pakalpojumu veicēji bieži piedāvā gan pilnu, gan daļēju kravu pārvadājumus.
  2. Jūras transporta pakalpojumi – smagas un lielas kravas parasti tiek pārvadātas ar jūras transportu. Kravas tiks iekrautas uz kuģa un transportētas uz kādu no tuvējām ostām, piemēram, Batumi (Gruzija) vai Poti (Gruzija). Pēc tam kravas tiks turptransportētas uz Armēniju ar auto transporta pakalpojumu palīdzību.
  3. Gaisa transporta pakalpojumi – ja kravas ir jāpiegādā ātri, tiek izmantoti gaisa transporta pakalpojumi. Šajā gadījumā kravas tiks iekrautas uz kravas lidmašīnām un transportētas uz Armēniju.

Mēs palīdzēsim ar kravu automašīnu izvēli, pārvadājuma organizēšanu un dokumentācijas sagatavošanu. Svarīgi ir arī ņemt vērā Armēnijas muitas un muitas nodošanas prasības, lai nodrošinātu gludu pārvadājuma procesu. Turklāt jāņem vērā arī robežkontroles procedūras starp Gruziju un Armēniju, kas var ietekmēt pārvadājuma laiku un izmaksas.

Nodrošinām starptautiskos kravu pārvadājumus uz visām valstīm. Importa un eksporta Kravu pārvadājumi uz Armēniju un no Armēnijas prasa lielu vērību pareiza maršruta un transportlīdzekļa izvēlei. Kā arī vadāmies pēc Latvijas un Armēnijas kopējo komisijas protokoliem. Esam izstrādājuši vairākus maršruta veidus priekš optimāliem kravu pārvadājumiem katrām vajadzībām. Parūpēsimies, lai jūsu kravu pārvadājumi uz Armēniju norisinātos, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un noskaidro cenu par kravu pārvadājumiem uz Armēniju 30 min. laikā!

Kravu pārvadājumi Armēnija

Veicot kravu pārvadājumus uz visām Armēnijas pilsētām, piedāvājam dažāda veida pārvadājumus:

  • Salikto kravu pārvadājumus;
  • Pilno kravu pārvadājumus;
  • Smagsvara pārvadājumus;
  • Kombinētos kravu pārvadājumus;
  • Lielgabarīta jeb nebagarīta kravu pārvadājumus.

Veic kravu pārvadājumus pie mums un saņem dažādas digitālās dāvanu kartes!

Kravu pārvadājumi cena
Aprēķini LDM kravas iekraušanas izmērus savai kravai!

Vēlies noskaidrot cenu par pārvadājumiem uz Armēniju?

Aizpildi ērtu pieteikuma formu un uzzini cenu 30 min. laikā!
Call Now Button