Kaubavedu

Kaubavedu

Rahvusvaheline kaubavedu

Efektiivsete rahvusvaheliste kaubavedude teostamine on võimalik hoolikalt planeeritud marsruutidega.

Selleks, et rahvusvahelised kaubaveod oleksid efektiivselt organiseeritud, tuleb arvesse võtta palju ja mitmesuguseid detaile ja kõigepealt on vaja tunda teiste riikide kaubaveotingimusi, teetasusid, kütusehindasid jm detaile. Samuti tuleb tunda üldisi, kaubavedu reguleerivaid tingimusi. Teiste riikide marsruutide spetsiifikat ja hindasid teades on võimalik optimeerida kaubaveo kulusid ja toimetada veos kohale võimalikult lühikese ajaga. Kogu tegevusaja jooksul on meie logistikaspetsialistid tundma õppinud ja välja töötanud marsruute, seetõttu oleme veendunud, et leiame teie jaoks optimaalse rahvusvahelise kaubaveo lahenduse. Marsruudile kuluva aja vähendamiseks võtame arvesse laadimis-, sõidu- ja mahalaadimisaega.

Suutmaks organiseerida efektiivseid kaubavedusid kasutame paljusid kaubaveoviise. Iga rahvusvaheline kaubavedu on individuaalne ja igal kaubaveol tuleb planeerida sobivaim marsruut, mille kaudu veos toimetatakse vajalikku sihtpunkti määratud tähtaja piires.

RAHVUSVAHELISED KAUBAVEOD

Usalda oma kaubaveod meile

Ümberkolimisteenus

Kas on vaja kolida mujale? Pakume kohalikku ja rahvusvahelist kolimisteenust nii era- kui ka juriidilistele isikutele. Pakime, laadime peale ja maha asjad, mööbli, sealhulgas ka kergesti purunevad esemed.

Read More

Meretransport

Veoste transport merd mööda on parimaks lahenduseks olukordades, kus minimaalsed transpordikulud on palju olulisemad kohaletoimetamise kiirusest. Mereveod USA-sse/USA-st, Iirimaale/Iirimaalt, Inglismaale/Inglismaalt, Hiinasse/Hiinast.

Read More

Loomade vedu

Turvaline loomade transport kogu maailmas. Loomade veo organiseerimisel juhindume loomade heaolu tingimustest ja kasutame spetsiaalseid transpordivahendeid.

Read More

Ülegabariidilised veod

Mittegabariitsete veoste transpordiks pakub meie ettevõte spetsiifiliste lahenduste paketi väljatöötamist, mis tugineb iga tellimuse individuaalsetele nõuetele. Alates marsruudi valikust ja veose pakkimisest ning lõpetades transportimisega spetsiaalsetel platvormidel ja haagistel.

Read More

Kaubaveod autotranspordiga

Suudame toimetada igasuguse veose igasse kohta, kuhu viib tee. Kaubaveod autotranspordiga tagavad veose kiire ja mugava kohaletoimetamise. Import, eksport, transiit, igasugune marsruut ja suund, kombineeritud ja täisveosed, kaubaalustel või ilma nendeta.

Read More

Aitame täita CMR vormi

Kindlustame teie veose

Hoolitseme laoruumide eest

RAHVUSVAHELISED KAUBAVEOD

Logistikateenused

Veosekindlustus

Rahvusvaheliste kaubavedude jaoks oleme ette valmistanud paindliku kindlustussüsteemi.

Read More

Tollimaakler

Koostöös piiripunktidega pakume tolliformaalsuste korraldamist ja täitmist teie eest.

Read More

Laoruumid

Pakume laoruumide organiseerimist rahvusvahelisele veosele igas maailma punktis.

Read More
Rahvusvaheline kaubavedu

Täida mugav taotlusvorm ja selgita kaubaveo hind välja 30 minuti jooksul!

Klientide iseloomustused
Nat D
Nat D
12:47 13 Oct 20
Fast delivery and all the boxes were handled well. Good value for money, will use again
Tatjana NW
Tatjana NW
07:51 09 Apr 20
Great service, very professional, flexible, efficient and responsive. They managed a complicated delivery providing a... storage and door-2-door service with a lowest price at the market(more than 10 other moving companies were quoted).read more
Semih Şahinoğlu
Semih Şahinoğlu
09:53 10 Mar 20
I moved my packages from Latvia to Netherlands. I received good quality of service and all my goods were in good status.
Sheyan
Sheyan
13:45 27 Aug 18
Allways good prices, answered quick. Would work with them again anytime. 🙂
See All Reviews
js_loader
Call Now Button