KRAVU PĀRVADĀJUMI UN TO VEIDI

Kravu pārvadājumu piedāvājumi

Sadarbībā ar klientiem visā pasaulē. Kravu pārvadājumi tiek organizēti operatīvi un droši. Par pārvadājumiem ir atbildīgi setificēti šoferi un pieredzējuši loģistikas speciālisti, lai jūsu kravu pārvadājumi tiktu nodrošināti efektīvi un pēc iespējas ar zemākām izmaksām. Kravu pārvadājumi un to veidi ir dažādi.

A-ES Logistics piedāvā dažādu veidu kravu pārvadājumus:

  • Eksporta kravu pārvadājumi – Kravu pārvadājumi no Latvijas robežas uz vietu citā valstī;
  • Importa kravu pārvadājumi – Kravu pārvadājumi, kuri tiek iekrauti citā valstī un nogādāti Latvijas teritorijā;
  • Tranzīta kravu pārvadājumi – Kravu pārvadājumi caur Latviju vai citu valsti, kuriem iekraušana un izkraušana atrodas ārpus Latvijas;
  • Pārvadājumi iekšzemes satiksmē – Kravu pārvadājumi Latvijas robežās, kuri atrodas transporta līdzekļa reģistrācijas valstī;
  • Pārvadājumi 3 valstīts – starptautiskie pārvadājumi, kurus veic jebkurš transporta līdzeklis, ārpus savas valsts robežas vedot trešo valstu izcelsmes kravas uz/no trešajām valstīm. Šos kravu pārvadājumus veicot, papildus tiek veiktas muitas formalitātes.
  • Kabotāžas pārvadājumi– īslaicīgi iekšzemes kravas pārvadājumi ar autotransporta līdzekļiem, kas tiek veikti citā valstī.
  • Komercpārvadājumi – preču pārvadājumi par atlīdzību trešo personu vārdā;

Katram kravu pārvadājumam cena veidojas individuāli, ņemot vērā galamērķa valsts likumdošanu, kravas specifikācijas, kā arī importa un eksporta īpatsvaru.

Nodrošinām, jebkuram atrast, pareizo risinājumu kravas nogādāšanai, tādā veidā atvieglojot jums darbības ar kravu pārvadājumu organizēšanu, ko labāk uzticēt nozares speciālistiem.

A-ES Logistics piedāvā visiem ātru kravu pārvadājumu cenu aprēķināšanu, aizpildot cenu pieteikuma anketu, cenu piedāvājumu saņemsi 30 minūšu laikā!

Call Now Button