jūras kravu pārvadājumi

Jaunākie statistikas dati par kravu pārvadājumiem

Ņemot vērā jaunos Centrālās statistikas pārvaldes datus, kravu apgrozījums Ostās 2019. Gada 1. ceturksnī ir audzis par 1.6 milj. Tonnu (10,4%). Ostās saņemto kravu apjoms pieaudzis par 13,4 %, tajā skaitā naftas produktu izkraušanas kravu apjoms pieaudzis par 17,3 %, bet mobilo kravu apjoms par 1,2 %, turpretim izkrauto kravu no kuģiem konteineros apjoms samazinājies par 4 %.

Ar dzelzceļa transportu pārvadājumi ir samazinājušies par 2 % mazāk nekā 2018. gada 1. Ceturksnī. Iekšzemes dzelzceļa kravu pārvadājumi samazinājušies par 6,6 %. Starptautiskajos dzelzceļa kravu pārvadājumos pārvadāto kravu apjoms samazinājies par 1,9 %.

Arī kravu pārvadājumi ar autotransportu ir samazinājušies par 2,3%, kas ir mazāk nekā 2018. Gada 1. Ceturksnī. Iekšzemes kravu pārvadājumi ar autotransportlīdzekli ir samazinājušies par 13,2 %, turklāt starptautiskie kravu pārvadājumi ir pieauguši par 28,2 % vairāk nekā iepriekšējā gada ceturksnī.

Naftas (bīstamo kravu pārvadājumi) kravu pārvadājumi ir pieauguši par 2,4 %, vairāk ir pieaudzis importa kravu pārvadājumi, bet samazinājušies eksporta kravu pārvadājumi.

Kā arī Avio kravu pārvadājumi ir palielinājušies par 4,9 % vairāk nekā iepriekšējā gada ceturksni.

Avots: Centrālā statistikas pārvalde.

Jaunākie dati par kravu pārvadājumiem

 

Uzzināt cenu

0 thoughts on “Jaunākie statistikas dati par kravu pārvadājumiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.