Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi šobrīd ir ātrākais veids, kā droši nogādāt Jūsu kravu galamērķī. Tas ir labākais risinājums trauslām vai īpaši steidzamām kravām, teiksim, tādām kas var sabojāties.

Vēl viena nozīmīga aviopārvadājumu priekšrocība ir drošība – lidostas terminālos katra kravas vienība tiek pārbaudīta daudzreiz rūpīgāk, nekā jebkura cita transporta terminālos. Arī attālums lidmašīnai nav šķērslis – mēs piegādājam kravas ne tikai pa iekškontinentāliem maršrutiem, bet arī pāri okeānam, teiksim uz Ameriku vai Kanādu. Mūsu uzņēmums sadarbojas ar pasaules lielākajām lidostām un aviolīnijām.

Mēs, protams, nodrošināsim arī kravas nogādāšanu uz lidostu un atpakaļ, tās iekraušanu un izkraušanu, kā arī aiztaupīsim Jums muitas dokumentu kārtošanu. Mēs garantējam, ka pārlidojuma laikā krava atrodas drošā, apsargātā nodalījumā, taču, tā kā tā augstums ir ierobežots, ir svarīgi iepriekš zināt kravas lieluma parametrus, it īpaši augstumu un svaru. Pareizs kravas iesaiņojums parūpēsies ne tikai par tās drošību, bet arī ļaus samazināt izdevumus, teiksim ļaujot apvienot vairākas kravas vienā.

Jūs varat droši konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas labprāt atradīs Jums piemērotāko risinājumu.

 

Uzzināt cenu